Sytuacja na świecie Lindos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser18058

Guest
kiedyś mi Artur powiedział, że to co dyplomata podpisał jest nie ważne bo tamten był pijany.
teraz może rekrutant coś zapalił?

nikt tego nie wie:)
 

DeletedUser22651

Guest
Nie Chce nic mówić ale Najlepszy obrońca grepolis Turek właśnie zarobił KOLONA
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif

I to na żywca
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
smiley_emoticons_lol.gif
gracz .BraveHeart
 

DeletedUser18058

Guest
nie może być.
może mu neostradę wywaliło, albo czajnik na gazie zostawił?
 

DeletedUser27852

Guest
Nie Chce nic mówić ale Najlepszy obrońca grepolis Turek właśnie zarobił KOLONA
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif

I to na żywca
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
smiley_emoticons_lol.gif
gracz .BraveHeart

Nawet najlepszy obronca gdy ma puste miasto i nie ma czym klinowac jest bezsilny i miasta nie obroni. Kolon szedl 5 min i w bonusie wiec nie dalo sie go obronic. Aczkolwiek akcja dobrze zaplanowana i w idealnym czasie gdy wojsko w miescie bylo wybite po okupacji waszego miasta. Oczywiscie gratulacje gdyz akcja byla bardzo dobrze przemyslana i w idealnym czasie. Takimi stratami miast sie nie przejmuje bo nie dalo sie go obronic. Gratulacje i do nastepnego :)
 

DeletedUser22651

Guest
Nie martw się Turek to dopiero początek .... a jak pomyślę jak Ci wiochy teraz obstawią to aż ....
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser18058

Guest
źle dobrana strategia, zły pomysł na obronę miasta.
ktoś tu bez deffa od MDG grać już nie potrafi:(
 

DeletedUser23967

Guest
Cicho jest bo Grabkom się sezon urlopowy zaczął ;)

te urlopy co były tak są ale poczekamy do 1 września na wasze :) nam się nigdzie nie śpieszy a za bajki na dobranoc dziękujemy, przekażemy przez kreta pisząc na naszym forum, mam nadzieję że kopiuje dokładnie słowo w słowo bo głupio by było gdyby coś ciekawego omijał
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser26609

Guest
Heloł :D niech mnie ktoś powie jak żyją Słupy Drogowe, znaczy się Znaki i ich pro kozak Azir99? Kolejny świat i kolejne nieporozumienie tego jakże wspaniałego wojownika :D?

Bo o lekkim rozjeździe ambicji z możliwościami słyszałem, że na nowym serwie prawie został radnym w podróbie Sigma Bros chcąc z podróbą Harnasia podrabiać kolejny świat. Tfu... Podbijać :D
 

DeletedUser27770

Guest
Mocne słowa. Sprawdź w słowniku kto to jest zdrajca a potem pisz. Bo ja odszedłem z sojuszu za Dorotą i powstał nowy sojusz. A PONa między nami zerwały Skarpety bo atakowalismy handlarzy MULARDA i nie chcieliśmy z nimi PONa. Mógłbyś mnie nazwać zdrajca jakbym doszedl do innego, wrogiego sojuszu. To nie my zaczęliśmy ataki na Was, to nie my fejkujemy po nocach, to nie ja nakazałem siebie atakowac dzień i noc ..

Poza tym kim ty jesteś? Bo jakoś takiego nicku nie widze w grze. Najlepiej pisac na forum a sie nie przedstawic. Tobie też dał w łapke tak jak tam komuś z Myonii, żebyś bronił go na forum bo jak sie tylko pojawił to został pojechany przez wszystkich?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Proszę napisz mi gdzie ja kogoś bronie ? czekam.. :)
Mam na profilu jaki jest mój nick na FO wiec nie doczytałeś widocznie :)
Wojna między nami zaczęła się wtedy gdy napisałeś geniuszu do Victori (teraz Victroia i Rajstopy) żeby się połączyć i walić w nas. Wiec się nie ośmieszaj :)
Jak nazwać kogoś kto "żyje" w sojuszu miesiąc z innymi a później zaraz po odejściu knuje za plecami przeciwko swoim ?
P.S
Jeśli Dorota miała wypadek to mam nadzieje że nic jej nie jest ale strach mnie obleciał co gra może zrobić z człowiekiem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27770

Guest
Dalej widze, że mało wiesz :] napisałem do jednego gracza od nich po tym jak PON został zerwany :] Came niech Ci powie bo dostał ta wiadomość :] kiedy ona była napisana a kiedy został wypowiedziany PON. Wszystko jest udokumentowane w wiadomościach. No chyba, że Wam tak wmawiają to powodzenia ;p PON zosatł zerwany po tym jak my nie chcieliśmy PONA z sojuszem Handel S.
Came przygladasz się z boku, obserwujesz wypowiedz się :] przecież ty otrzymałeś ta wiadomość od odpalacza i wiesz kiedy to było. Uświadom osoby od was z sojuszu bo chyba są niedoinformowani.
 

DeletedUser18813

Guest
Pasiaste osobiście do ciebie i Melle nic nie mam bo nawet po jednej z rozmów na TS was polubiłem ,zdrajcami tak jak kolega wyżej nie mogę was nazwać ,ale na pewno mogę napisać że oboje nie macie Honoru ,przyjmując takich graczy jakich przejęliście ,chodzi mi o konkretne osoby a nie o cały sojusz ,nicków wymieniać nie zamierzam ,grajcie po swojemu oby dobrze dalej wam tak szło jak idzie...
 

DeletedUser

Guest
Sprawdzę archiwum bo nie pamiętam kiedy pisałeś do niego. Ale właściwie co za różnica ? To wy odeszliście, wiec dlaczego miał być jakiś pon ? to chyba ktoś klikną na początku bo nie wiadomo było co robić po rozłamie (zamieszanie było). Rozsyłanie propagandy przez Melle też jest okej nie ? :)
 

DeletedUser27770

Guest
A rozsyłanie prze MULARDA :] Ty najwiecej wiesz bo siedziałeś z nami na TS,ie tyle co .. a no tak nie siedziałeś :] więc o czym Ty wypisujesz teraz. Sprawdź archiwum a potem wypisuj, że to przeze mnie, że jestem zdrajcą. A PON był dogadywany przez samogona i Melle z tego co pamietam, chyba na koniec się Came wtrącił (honorowo sie zachował dając 24h na wypowiedzenie PONa). Może powiesz jeszcze, że nie było rozporządzenia ataków 24/7 na mnie? Bo klocków nie potrafiliscie normalnie wepchać. Do Melle też nie potrafiliście wjechać normalnie i zaczęliście to samo robić. Dzisiejsze fejki w nocy to co? Jesteście najżałośniejszym sojuszem jaki widziałem w ostatnich czasach. Czekam tylko aż dojda do Was Banany i Driny i bd patrzy wtedy jak uciekacie z podkulonymi ogonami.
 
Do góry