Sytuacja na świecie Lindos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser22651

Guest
Określenie Słup jest zastrzeżone proszę tego nie nadużywać.
Dziękuję

Czyli że co ? Chłop się na kurach dorobił i Szlachcica udaje :> ?
smiley_emoticons_saufen.gif
 

DeletedUser26609

Guest
Powiem tak... Łaska pańska na pstrym koniu jeździ :)
Obserwuję ten świat z dużym ożywieniem, bo tu naprawdę jest pro złotnik, który wedle różnych szacunków wydaje tysiące PLN na miesiąc.
Jego sprawa, jego kasa, na szczęście nikt nie wprowadzi ani reglamentacji zakupów golda, ani nie wprowadzi reglamentacji zarabianych pieniędzy.

I obserwuję z dużym rozbawieniem, jak niektórzy zwabieni zapachem golda lecą jak muchy do lepu :)
Jedni się z Nim bratają na zawsze, albo przynajmniej do czasu bankructwa, taka to szczera i dozgonna przyjaźń.
Inni na handlu z Nim dorabiają się premek na najbliższą dekadę
Są też tacy, którzy na innych światach mówią tfu ...[wstawiają dowolne słowo obelżywe równoznaczne z byciem ofiarą aktu seksualnego] złotnicy, a potem lecą w te pędy do Niego kumplować się/handlować/paktować :)
Jeszcze inni starają się z Nim walczyć.

Jest też grupka ludzi, którzy założyli nieoficjalne forumowe stowarzyszenie poszkodowanych przez Mularda.

On sam tu wpada, doleje oliwy do ognia, poprowokuje a potem ubawiony leci sprawdzać jak kaczki, gęsi, kaczkogęsi i wszelkie drobiowe ptactwo hodowlane mu przybiera na wadze i jak pięknie potem jest ładowane na TIRy :)

Sytuacja jak z taniego kryminału. Bandzior z pierzem za paznokciem udaje filantropa, a potem się okaże na samym końcu, że to on zdemaskował pewną przywarę narodową...

naszą swojską jak kurzy gnój małość i zawiść.
 

DeletedUser22087

Guest
Mulard myśli że jak wlepi bana czy zabierze 1 wioskę to Dorota straci chęci do gry , to jest myślenie typowego słupa.W tej grze nie zawszę się wygrywa, on tego niestety nie zrozumie gdyż posiada nie więcej istoty szarej niźli jego kurki. Abstrahując od jego ortografii,fleksji i interpunkcji to jest dosyć zabawna persona.W swoim sojuszu na Myoni ma dopisek " Pan Grzegorz" także ludzie wielbcie wspaniałego Mularda , oczywiście bez nadmiernej hiperbolizacji. On jest niezwykłym przykładem rycerskości,ogłady i szczerości.Jest nawet tak dobry że daje graczom na premke . Proponowałbym Ci się zastanowić 2 , nie nawet 3 razy czy robisz to z czystej dobroci czy próby zwrócenia na się uwagi ? Co do bana Doroty,pokazuje to tylko twoją słabość. W końcu zauważysz również że wszyscy traktują cię jak złote jajo dopóki,dopóty sypiesz złotem.Jako osoba nie masz nic do zaoferowania , pod płaszczykiem szczodrości podchodzisz do ludzi z protekcjonalną wyższością. Jest jedna maksyma która doskonale cię opisuje " Człowiek ze wsi wyjedzie ale wieś z człowieka nigdy ".Dziękuje za uwagę , bo to zapewne pierwszy i ostatni mój wpis na forum zważywszy na lotność moderatorów tego forum.Słup na zawszę.

Jak już chcemy się czepiać ortografii i interpunkcji, to spację stawia się po znakach interpunkcyjnych, a nie przed.
 

DeletedUser24262

Guest
Iblis czy tam vBoogo jak wolisz , ty za to myślisz ,że jak przerobisz wiadomość priv żeby zyskać szacunek na grze to jesteś lepszym człowiekiem ? Dobrze, że chociaż przeprosiłeś .
 

DeletedUser27908

Guest
Drogi Came.Ciebie nie przeprosiłem o ile się nie mylę , tylko Phirita a to sprawa między nami.Ty zaś spakuj tornister , zaostrz kredki i marsz , marsz ku edukacji 1 września.
 

DeletedUser24262

Guest
Nie trzeba tak oficjalnie , twoje już naostrzyłem , a teksty to widzę w kółko te same szkoda tylko że zamiast do mnie piszesz do Mularda żeby mi przekazał i nigdzie nie napisałem że mnie przepraszałeś ale jak piszesz do kogoś żeby się zastanowił a robisz takie rzeczy nooo to te kredki Ci się przydadzą na lekcjach wdż
 

DeletedUser27908

Guest
Piszemy na forum publicznym , które czyta cała społeczność grepolis.Gdybyś miał chociaż krztę ogłady , wiedziałbyś że w takich miejscach należy się zwracać oficjalnie.Nie martw się , skończysz gimnazjum to się dowiesz. A jak nie to Mulard zrobi przelew i może otrzymasz promocję , ba od razu otrzymasz tytuł profesora z rąk prezydenta.
 

DeletedUser24262

Guest
Ach i znowu ten Mulard , chłopie ty masz jakąś manie na jego punkcie , napisałem że do mnie nie musisz tak oficjalnie , a jak już piszesz o tych swoich zasadach to jest w nich coś że nazywasz słupami innych? Jak piszesz maila to też Drogi słupie bla bla bla?
 

DeletedUser27908

Guest
Chyba nie uważałeś na lekcjach polskiego , niektóre słowa mają kilka znaczeń .Może przeszacowałem nieco twój wiek lub też możliwości intelektualne i jesteś na poziomie podstawówki. Słowo " drogi " w mojej wypowiedzi zostało użyte pieszczotliwie jak do szczawika. Ja mam obsesję ? Nie jestem przekonany , o ile się nie mylę to ja nie chadzam do supportu i nie zgłaszam tam Mularda.Nie śmieje się z samego Mularda.Tylko ze zjawiska którego jest on ucieleśnieniem może nazwę to po imieniu bo trochę zajmie Ci dojście do meritum mojej wypowiedzi.Otóż wyśmiewam protekcję jaką suppport otacza " bogatych klientów firmy ".
 

DeletedUser24262

Guest
Widzę że jednak masz problem z myśleniem i chodzi o słowo słup a nie drogi , piszesz że mulard jakieś przelewy zrobi raczej nie wydaje mi się że zjawisko może zrobić przelew , chyba że jestem zacofany ..
 

DeletedUser27908

Guest
"Drogi słupie " To są twoje słowa , odpowiadając na pierwszy człon odpowiedziałem również na drugi.Jeśli nie znasz etymologii słowa słup to pomóc Ci już może Doktorek , gdyż jest to jego bogactwo intelektualne i nie dostałem pozwolenia na jego udostępniane
smiley_emoticons_verlegen.gif
. Mimo tego że sedno mojej wypowiedzi niemalże wyłuskałem i podałem Ci na dłoni ty nadal nie rozumiesz.Pozwolę sobie zakończyć tą rozmowę , gdy opanujesz już umiejętność czytania ze zrozumieniem możesz się zgłosić.Adieu.
 

DeletedUser24262

Guest
Nie pisze z Doktorkiem tylko z Tobą , brakuje obrony to trzeba uciekać , powodzenia
smiley_emoticons_winken4.gif
 

DeletedUser18058

Guest
Słuchaj to podaj na forum jak się nazywasz gdzie mieszkasz nr telefonu gdzie pracujesz , bo to Melle zrobiła bez mojej zgody a to tylko zabawa i nie powinna przenosić z fikcji złości do świata realnego a ty jesteś taki mocny pytanie w czym MAŁOLETNI NOOBIE to podaj te wszystkie dane a potem pogadamy
i co mi zrobisz?
to jest groźba.

już zgłaszam:)

i jeszcze jedno.
najpierw podałeś te dane osobom, którym nie powinieneś a teraz jesteś wielce poszkodowany, że wypłynęły.
nawet tu wychodzi, że myślenia za złoto nie kupisz.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18058

Guest
w sumie... może za moment dadzą jakąś nową opcję np. Strateg - spraw, że twoja gra zacznie mieć sens!
wtedy przestanie nam być do śmiechu bo mulard zanabędzie ją z 500 razy:)
 

DeletedUser18058

Guest
a z tymi danymi to jak w blondynami w gimnazjum.
najpierw sobie fotografują różne rzeczy, przesyłają tylko do nowych zaufanych a później płacz, że pół świata widziało:D

Może wg mularda jestem noobkiem ale ja przez 5 lat nie miałem takiego problemu jaki on złapał po pół roku gwiazdorzenia:)
 
Do góry