Sytuacja na świecie Lindos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
jesli tak mu dobrze się gra to niech się bawi , o ile to prawda :p dla mnie było by to nie fair wobec innych i zdobyte miasto nie cieszyłoby ani troche :)
 

DeletedUser22926

Guest
Nie no bo tylko zakochany umie robić synchro 20 wsparć w sekundzie razem z kolonem. Jak komuś innemu się uda to bociarz i oszust, a u was umiejętności .
 

DeletedUser24262

Guest
A te 30 ataków od was i bananów to kara za bota?

Oj szanowny gracz potrzebuje kretów na tsie i w sojuszu co to się stało? Jako że jestem autorem tego screena którego szanowny krecik Ci wysłał z naszego ts'a to czekam aż go wstawisz na FO pochwal się za co uznałeś że mam bota , zaznacz jeszcze że to było wysłane przed kolonem. A jak nie masz nic mądrego więcej do napisania to żyj w swoich śmiesznych urojeniach

A jeśli chodzi o kieszonkowe(Ja Ci w skarbonke nie patrze
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
) to wywnioskowałeś to po tym screenie z ts'a
rerlkuaobjzvsvveascaggchdsbrlegvonykvlggvuodmsinsvudsfakcjhrtjdxdegfwliomvelryulknypjccjmoilepnmrrzi
czy po tym
cjigkmeitefrwxdcrcklxrxfrdevyedsguqcjpwoogzoszvdqfhsqahklcoghjjobnkbhbtbgwwqsinribetxkbfnfqgapgfxkne
?
Chociaż skończyłeś z gimnazjum to już progres
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
jak dla mnie to umiejętność. Chyba, że widzę, że sojusz próbujący wsadzić mi kolona najpierw wysyła wsparcia (dajmy na to wchodzące o 23:00:00) i ataki (wchodzące 22:59:58) i ktoś wsadza kolona idealnie na 22:59:59, to dla mnie to już jakieś oszustwo jest. Już się tak raz na tym świecie zdarzyło i to jest mocne przegięcie
 
jak dla mnie to umiejętność. Chyba, że widzę, że sojusz próbujący wsadzić mi kolona najpierw wysyła wsparcia (dajmy na to wchodzące o 23:00:00) i ataki (wchodzące 22:59:58) i ktoś wsadza kolona idealnie na 22:59:59, to dla mnie to już jakieś oszustwo jest. Już się tak raz na tym świecie zdarzyło i to jest mocne przegięcie

Przegięcie? Za czasów Pi takich akcji robiłem setki, kolon miedzy ataki i wsp zawsze wpadał idealnie(może raz mi nie wyszło). To jest realne ale trzeba mieć też dużo szczęścia. Kiedyś nie było bonusów i miało się tylko 1 próbę, obecnie jest kilka opcji, bohater czy but i ma się więcej możliwości niż kiedyś. Dla mnie oskarżanie kogoś o to ze stosuje bota bo raz czy 2 wyszło to głupota.

dlatego mówie ,że to nie musi być prawda co piwko pisze , chyba ,ze ma dowody jakieś heh :p

Ja mogę przypomnieć jakie came ame robi cofki. Troszkę poszukać musiałem na forum ale pamiętałem gdzie to mniej więcej było.

cam8.jpg
cof1.jpg
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
o mamuniu, cofka the best. Chyba zapomniał xd

z takim AT to ciężko, dużo szczęścia. Ledwie daję radę pierwsze wsparcie na równo z kolonem dać, ale ostatnio do 5sec mam wyrzutkę w przód, bo w ostatnim momencie odświeży się strona i AT się zmienia z "+" na "-"
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23832

Guest
jak dla mnie to umiejętność. Chyba, że widzę, że sojusz próbujący wsadzić mi kolona najpierw wysyła wsparcia (dajmy na to wchodzące o 23:00:00) i ataki (wchodzące 22:59:58) i ktoś wsadza kolona idealnie na 22:59:59, to dla mnie to już jakieś oszustwo jest. Już się tak raz na tym świecie zdarzyło i to jest mocne przegięcie
Widocznie za mało grałaś. Kolejny raz pisze, w kolejnym temacie, że na forum jest poradnik Oszczepsa - jak celować ataki i wsparcia ( dla tych co chcą się nauczyć lub niedowiarków jak kto woli ). I takie akcje są często spotykane jak komuś się chce przysiąść na chwilę. Zdarza się, że i kolona ( np z bliska ) się nałoży na atak na tą samą sekundę i wtedy widełki są jeszcze węższe tj. 22:59:59- 23:00:00.

Jeżeli nie można tego pojąć to można zgłosić osobę którą się podejrzewa i tyle. Jak dalej będzie mogła grać to polecam zaprzestanie sapania na temat AT i podszkolenie się. Jak i w grze FIFA na grepo też są poziomy trudności, tyle że wyznaczają je umiejętności graczy i tyle. Jeden poświeci więcej czasu na grę, przyłoży się i zrobi to jak trzeba inny pogra żeby pograć, a inny pogra od czasu do czasu. Nie trzeba od razu oszustwa się doszukiwać.

Pozdrawiam
 

DeletedUser24262

Guest
Jak ogarniasz planer to żaden problem zrobić dobre synchro a ta cofka to był pierwszy serwer na którym grałem z apka i ta niby cofka to odbicie się wojska od drugiego miasta, jak dobrze pamiętam to od proroka bo wtedy nawet pakietu internetu nie miałem i jak wysłałem od kumpla tak leciał i się odbił zresztą za to dostawałem potem bany ;D jak równie dobrze pamiętasz

Zresztą co ma cofka z akcjuma do tego tematu, dawno i nie prawda :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Widocznie za mało grałaś. Kolejny raz pisze, w kolejnym temacie, że na forum jest poradnik Oszczepsa - jak celować ataki i wsparcia ( dla tych co chcą się nauczyć lub niedowiarków jak kto woli ). I takie akcje są często spotykane jak komuś się chce przysiąść na chwilę. Zdarza się, że i kolona ( np z bliska ) się nałoży na atak na tą samą sekundę i wtedy widełki są jeszcze węższe tj. 22:59:59- 23:00:00.

Jeżeli nie można tego pojąć to można zgłosić osobę którą się podejrzewa i tyle. Jak dalej będzie mogła grać to polecam zaprzestanie sapania na temat AT i podszkolenie się. Jak i w grze FIFA na grepo też są poziomy trudności, tyle że wyznaczają je umiejętności graczy i tyle. Jeden poświeci więcej czasu na grę, przyłoży się i zrobi to jak trzeba inny pogra żeby pograć, a inny pogra od czasu do czasu. Nie trzeba od razu oszustwa się doszukiwać.

Pozdrawiam
wierzę, wierzę, ale akurat ten jeden przypadek to były boty i kara była ;) czytałam poradnik jak tylko konto 3 lata temu powstało, ale rzadko korzystam z tego, mam własną technikę :)
 
Jak ogarniasz planer to żaden problem zrobić dobre synchro a ta cofka to był pierwszy serwer na którym grałem z apka i ta niby cofka to odbicie się wojska od drugiego miasta, jak dobrze pamiętam to od proroka bo wtedy nawet pakietu internetu nie miałem i jak wysłałem od kumpla tak leciał i się odbił zresztą za to dostawałem potem bany ;D jak równie dobrze pamiętasz

Ja nie używam planera i to że go ktos dobrze ogarnia nie jest argumentem do tego ze będzie potrafił dobre synchro zrobić. Trzeba przy akcji posiedzieć tak jak pisał Kojiro. Do tego trzeba miec dobry refleks i szybko klikać. A po co? Ano po to by szybko zobaczyć jak wchodzi atak i w razie co szybko anulować i puścić jeszcze raz (aż do skutku). Co do akcjum to czy to 1 świat czy 100 nie ma znaczenia, znam osoby które na swoim pierwszym świecie bardzo szybko ogarnęli cofki, synchro itd. Nie chce znów cytować Łukasza bo napisał w swoim poście wszystko co jest potrzebne i różnice pomiędzy graczami.

wierzę, wierzę, ale akurat ten jeden przypadek to były boty i kara była ;) czytałam poradnik jak tylko konto 3 lata temu powstało, ale rzadko korzystam z tego, mam własną technikę :)

Za boty ban jest bez ochrony bodajże na 3 dni, jeśli gracz dostał urlop a miał ochronę to na bank nie za bota. Co do tematu Oszczepa to nie jest to do końca poradnik a raczej wskazówka.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24262

Guest
Ja szczerze nie poznałem do tej pory żadnej osoby która by ogarniała cofkę z apki tak jak z kompa może uda mi się kogoś takiego poznać i mnie tego nauczy ;D
Chodziło mi o to że przy zwykłym wstawianiu jednostek w luki wojo wstawisz 2 może 3 razy max a w planerze 8-10 ,ale jak znam z opowieści bardziej doświadczonych graczy to nawet za synchro z planera dostawali bany i musieli nagrywać filmiki dla supportu
 

DeletedUser

Guest
z planera korzystam tylko, jak dużo jest. I nastawiam wcześniej, żeby po swojemu celować
 

DeletedUser23832

Guest
LOL

A jak ktoś zamiast planera spisze sobie czasy z miast w notatniku lub na kartce ? bo tak też się robi.
Tutaj bez planera robiona przykładowo obrona ( juz to gdzies wrzucałem ) bo czasu nie dużo, a im bliżej kolona tym bardziej muliło. W tej samej akcji szedł jeszcze jeden kolon taki 11 minutowy i już całkiem zmuliło i cofka z birem mimo, że wykonana jak zawsze i tak jak trzeba weszła za kolonem.


Nie było botów ani planera, więc głównie chodzi o szybkośc klikania i cofania poleceń, wiedza na temat lokalizacji swoich miast w zasięgu oraz posiadania maksymalnej liczby spowalniaczy. Paner pomaga to na pewno ale nie aż tak jak pisze 2-3 ( bez palnera ) a 8-10 z planerem.
 

Załączniki

  • a.jpg
    a.jpg
    110,6 KB · Wyświetlenia: 28

DeletedUser

Guest
LOL

A jak ktoś zamiast planera spisze sobie czasy z miast w notatniku lub na kartce ? bo tak też się robi.
Tutaj bez planera robiona przykładowo obrona ( juz to gdzies wrzucałem ) bo czasu nie dużo, a im bliżej kolona tym bardziej muliło. W tej samej akcji szedł jeszcze jeden kolon taki 11 minutowy i już całkiem zmuliło i cofka z birem mimo, że wykonana jak zawsze i tak jak trzeba weszła za kolonem.


Nie było botów ani planera, więc głównie chodzi o szybkośc klikania i cofania poleceń, wiedza na temat lokalizacji swoich miast w zasięgu oraz posiadania maksymalnej liczby spowalniaczy. Paner pomaga to na pewno ale nie aż tak jak pisze 2-3 ( bez palnera ) a 8-10 z planerem.
notatnik? Już z samego lindos pół zeszytu A5 90k mam zapisany :D minus kilka kartek na zapiski wewnętrzne i tabelki
 

DeletedUser24262

Guest
Ja nie pisze ze się nie da bo sam tak robiłem do helorusa ale żeby wstawić jednostki to masz 1-5 kliknięć zależy jak wojo robisz w miastach z planerem to jest zawsze 1 kliknięcie
 

DeletedUser27770

Guest
Ja szczerze nie poznałem do tej pory żadnej osoby która by ogarniała cofkę z apki tak jak z kompa może uda mi się kogoś takiego poznać i mnie tego nauczy ;D
Chodziło mi o to że przy zwykłym wstawianiu jednostek w luki wojo wstawisz 2 może 3 razy max a w planerze 8-10 ,ale jak znam z opowieści bardziej doświadczonych graczy to nawet za synchro z planera dostawali bany i musieli nagrywać filmiki dla supportu
Rycerzyk, to jest jego pierwszy świat a robi takie rzeczy na apce, ze ja w niego nie raz nie wierzę. Cofki, kliny wszystko. Jeszcze przed banami jak mieliśmy miasta na m45 przy Was to on potrafił sam klina walnąć na moje, swoje i procka miasto :D Zapytaj robbiego ile razy walnął mu w sec klocka lub sec po klocku mitami :]
A jak siedzi z nami na TS,ie i coś ma dogrywać to wchodzi na tel bo mu widoczniej lepiej to wychodzi.
 

DeletedUser

Guest
Rycerzyk, to jest jego pierwszy świat a robi takie rzeczy na apce, ze ja w niego nie raz nie wierzę. Cofki, kliny wszystko. Jeszcze przed banami jak mieliśmy miasta na m45 przy Was to on potrafił sam klina walnąć na moje, swoje i procka miasto :D Zapytaj robbiego ile razy walnął mu w sec klocka lub sec po klocku mitami :]
A jak siedzi z nami na TS,ie i coś ma dogrywać to wchodzi na tel bo mu widoczniej lepiej to wychodzi.
i tu ma rację, bo na tel jakoś inaczej jest. Jak ktoś sam tel ogarnia to fajnie cofki i słanie czegokolwiek lepiej wychodzi. Raz się przekonałam, ale chyba częściej zacznę z apki słać
 

DeletedUser18058

Guest
Oj szanowny gracz potrzebuje kretów na tsie i w sojuszu co to się stało? Jako że jestem autorem tego screena którego szanowny krecik Ci wysłał z naszego ts'a to czekam aż go wstawisz na FO pochwal się za co uznałeś że mam bota , zaznacz jeszcze że to było wysłane przed kolonem. A jak nie masz nic mądrego więcej do napisania to żyj w swoich śmiesznych urojeniach

będę tak wredny, że nie wstawię:)
rób sobie co chcesz. ważne, że ja wiem. Widzisz bociarzu... ja jestem pamiętliwy i uparty.
tak jak wiem, że na retimno Oznaka Słabości nie potrafiła grać to zrobiła akcję xxx. Tak wiem, że grasz na bocie.
udowodnię to w erze cudów po złości Wam.
Wiesz za co ?
za ostatnie zdanie...
r3vtzslq299m.png


i co łyso?
-----------------------------------------------------------------------

o przepraszam moderatora za to, że nie użyłem opcji "edytuj"

już będę grzeczny

----------------------------------------------------------------------

a teraz będę jeszcze bardziej wredny....

cameame... gimnazja nie pracują przed halloween? :D
dla mnie jesteś właśnie na tym poziomie.taki sobie gość, który z nie swoje złoto usiłuje być fajny...
sorry gościu. przepadłeś
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry