Sytuacja na świecie Nikaia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Dobra ostatnia odpowiedź i zostawiam temat w spokoju :) Masz rację ze przeciwnicy nie byli z wyższej półki, ale nie byli też bardzo ciency, mówię o 2 pierwszych wojnach które przyniosły najwięcej dobrych graczy.Co do dalszej części masz rację że przeciwnik był cienki ,ale napisałem wcześniej o tym że gmart popełnił 2 błędy na pelli: Rekrutacja i jeden pakt :) przez co moim zdaniem gracze się rozleniwili najzwyczajniej w świecie i wynik był jaki był, możliwe że gdyby nie ten pakt to koalicja by nawet nie powstała przeciwko nam ,a być może byśmy się jeszcze wzmocnili ,no ale nie ma co gdybać :)
 

DeletedUser12136

Guest
Na ypsilonie jeszcze lepiej :) Chociaż tutaj tez jest całkiem ciekawie i wspomnienia z ypsilonu wracają. Trochę mnie tam poobijali i sponiewierali
smiley_emoticons_drunk.gif
I tutaj taki jeden próbuje.
 

DeletedUser19924

Guest
Hehe...ja oddałem miasto, bo czasu na zabawę nie było i założyłem nowe, tak dla obserwacji jedynie. I tak jak nie miałem ataków wcześniej, tak teraz mi tutaj co chwila alarm dzwoni, aż musiałem go wyłączyć:) Szkoda, że podbić nie chcą, bo bym sobie nowe założył, w spokojniejszej okolicy :)
 

DeletedUser15216

Guest
Ale to pikuś w porównaniu z Theta i Psi :p Tam dopiero było wesoło :D wariorek, pamiętasz jeszcze Psi-wojny i cudaki ? Się działy cuda na kiju :D
 

DeletedUser12136

Guest
Co Wy wiecie o zabijaniu - na retimno to sieczka była ;)

A jak ktoś chce pkt w obronie, to proszę pisać do mnie na pw. Zrobiłam straszną głupotę w nocy, a teraz żyję w strachu :D
 

DeletedUser15806

Guest
Mowisz o tej wspanialej akcji podbicia miasta 1 K ? Mysle ze Loczek nie bedzie sie mscil : )
 

DeletedUser12136

Guest
Nieważne jakie, ważne komu :) I czy mścił to nie wiem.. Napisał mi, ze chce je odzyskać :)

To ile gmart? 2:1 dla Loczka ;)

WG vs Casio? Tu może już być gorzej :)
 

DeletedUser15216

Guest
Co Wy wiecie o zabijaniu - na retimno to sieczka była ;)

A jak ktoś chce pkt w obronie, to proszę pisać do mnie na pw. Zrobiłam straszną głupotę w nocy, a teraz żyję w strachu :D

Redzia, co tam retimo, jak na Theta Kartagina z koalicją Antykozy puszczała ataki to mi się aż grepo wieszało :p Z resztą spytaj MG albo Gwiazdę jak bywało wesoło :p Na Psi też niezłe jatki były, szczególnie później jak Ocenzurowani lali sie z BoS :p
 

DeletedUser15806

Guest
Nieważne jakie, ważne komu :) I czy mścił to nie wiem.. Napisał mi, ze chce je odzyskać :)

To ile gmart? 2:1 dla Loczka ;)

WG vs Casio? Tu może już być gorzej :)
Zartujesz, bedzie odbijal ? Niemozliwy gosc : )). A ogolny bilans tragiczny nie jest, w naszej poprzedniej tez pozabieralismy troche miast. No i teraz nasz ruch : ) . Tylko jeszcze sie zastanawiamy , czy na Was. Mamy inne opcje. Moze ciekawsze.
 

DeletedUser12136

Guest
Gmart, no daj się pocieszyć małym sukcesem :) Gdzie mnie tu do Loczka, ja z jednym miastem off i bez dopalaczy.

Robson, Loczek jest na najlepszej drodze, ale na razie mu daleko do tego co Ty mi robiłeś ;) No i ja Ci miasta nigdy nie zabrałam ;) Chociaż.. pewnie jakieś sam mi oddałeś pod defa :D
 

DeletedUser13617

Guest
gdzie nie wejdziesz to wszędzie te same mordy tylko w różnych konfiguracjach
smiley_emoticons_biggrin.gif
a najfajniejsze są światy koreańskie - boginie grepolisowe mają tam takie wielkie..oczy...i prawie ich nie zakrywają
smiley_emoticons_irre4.gif
tylko na FO nic nie napiszesz
smiley_emoticons_lol.gif
 
w sumie wiesz co? zmieniam taktykę
będę wysyłał ci wsparcia
wilk syty i owca cała- czy jakoś tak, a i nie narobię się przy tym za dużo, bo ostatnio straszny leń się zrobiłem i tylko klikam surke
 
Do góry