Sytuacja na świecie Nikaia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
oo lucek, kolejna typowa morda polskiego forum grepolisowego, tyle że konfiguracja ciągle ta sama
smiley_emoticons_rollsmiliey.gif


a z tymi koreankami to faktycznie fajna sprawa jest ;))))
 

DeletedUser13617

Guest
oo lucek, kolejna typowa morda polskiego forum grepolisowego, tyle że konfiguracja ciągle ta sama
smiley_emoticons_rollsmiliey.gif


a z tymi koreankami to faktycznie fajna sprawa jest ;))))


zgadza się Robson - zupełnie pospolita i typowa ze mnie morda

i co My tu jeszcze na tym grepo robimy po tylu latach to sam nie wiem ;)
 

DeletedUser12136

Guest
Ja Ci dam boginie.. Biją mnie, a Ty co? Za innymi babami się oglądasz. FOCH!!!
 

DeletedUser3480

Guest
gdzie nie wejdziesz to wszędzie te same mordy tylko w różnych konfiguracjach
smiley_emoticons_biggrin.gif
a najfajniejsze są światy koreańskie - boginie grepolisowe mają tam takie wielkie..oczy...i prawie ich nie zakrywają
smiley_emoticons_irre4.gif
tylko na FO nic nie napiszesz
smiley_emoticons_lol.gif
ty a daj linka do tego koreańskiego
 

DeletedUser23842

Guest
Na pelli gromadki szły jak burza. Prawie każda akcja rozbijała sojusze .Przegralismy 4/3 w cudakach dzięki wsadzonemu kretowi od samego początku świata ( Zaczynał ze mną na wyspie ) .Gra teraz w Melomanach z tego co widzę .
Te 4/3 w cudakach dzieki powstaniu koalicji oczywiście przeciw nam wtedy.
Przecież była informacja o krecie na cudakach przed EC, zignorowana... Później jeszcze ktoś z sojuszu wyszedł i padł kolejny cudak. Ahhh Pella, tyle błędów w EC że... To gra strategiczna, EC jest jej elementem i ktoś zwyczajnie dał d.... Tak samo ktoś później zwalił ziomkom po raz kolejny cudaki idąc od tak w szarość, bez słowa uprzedzenia. Niby było minęło, ale jakoś w pamięci utkwiło. Dziwię się że ot tak potrafisz wrócić do gry, słowa przepraszam od Ciebie nie usłyszeliśmy. Dzisiaj znowu jesteś w WG, ale to My do końca pchaliśmy wózek na Pelli a dzisiaj razem z Sigmą gramy.
 

DeletedUser20310

Guest
Przecież była informacja o krecie na cudakach przed EC, zignorowana... Później jeszcze ktoś z sojuszu wyszedł i padł kolejny cudak. Ahhh Pella, tyle błędów w EC że... To gra strategiczna, EC jest jej elementem i ktoś zwyczajnie dał d.... Tak samo ktoś później zwalił ziomkom po raz kolejny cudaki idąc od tak w szarość, bez słowa uprzedzenia. Niby było minęło, ale jakoś w pamięci utkwiło. Dziwię się że ot tak potrafisz wrócić do gry, słowa przepraszam od Ciebie nie usłyszeliśmy. Dzisiaj znowu jesteś w WG, ale to My do końca pchaliśmy wózek na Pelli a dzisiaj razem z Sigmą gramy.
Posłuchaj teraz .Po pierwsze ile swiatów skończyłeś bo chyba mniej ode mnie.
Po drugie info było że był kret jak już mielismy cudaki odpalać i z kad mielismy wiedziec kto ? Jasnowidz?
Po trzecie tak jebłem szaraki ale jak już był swiat przegrany .Wkur... się i miałem powody zdaża się najlepszym.Mam gorsze swiaty i lepsze zalezy czy mogę grać ale jak gram to może być i cały świat pod wozem a i tak go dogram do końca.
 
Warrior z tym pójściem w szaraki to ja myślałem ze tylko na Zakrosie to zrobiłeś a to widzę że recydywa tam była oj nie ładnie nie ładnie -rozumiem real
 

DeletedUser20310

Guest
Zakros i pella ale juz po przegranej.

Ale są też swiaty które dograłem no niestety wszystkiego nikt jeszcze nie dograł.
 

DeletedUser15216

Guest
Każdy miał lepsze i gorsze światy, akurat do wariora nic mieć nie mogę, bo na Psi ciągnął mega długo, i nawet po przegranej BoS był bardzo trudnym przeciwnikiem i sporo serca władał w grę (choć zdaję sobie sprawy że połowa z tego to był [zła] na Ocenzurowanych za wyprzedzenie BoS w cudakach, po dość niecodziennej sytuacji u nich) :) Chyba każdy z nas kiedyś nie wytrzymał nerwowo gdzieś i powiedział sobie: a kichać to, szkoda zdrowia :p Sam tak nieraz mam :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Każdy miał lepsze i gorsze światy, akurat do wariora nic mieć nie mogę, bo na Psi ciągnął mega długo, i nawet po przegranej BoS był bardzo trudnym przeciwnikiem i sporo serca władał w grę (choć zdaję sobie sprawy że połowa z tego to był zła na Ocenzurowanych za wyprzedzenie BoS w cudakach, po dość niecodziennej sytuacji u nich) :) Chyba każdy z nas kiedyś nie wytrzymał nerwowo gdzieś i powiedział sobie: a kichać to, szkoda zdrowia :p Sam tak nieraz mam :p

No z tymi cudakami i wyprzedzeniem BoS to żeś teraz temat poruszył ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9983

Guest
I skończy się urlopowanie na cudakach.. Cuda to słabe zakończenie świata ale to zmiana w dobrym kierunku.
 
I skończy się urlopowanie na cudakach.. Cuda to słabe zakończenie świata ale to zmiana w dobrym kierunku.
sa plusy i minusy. Ciężej będzie wbić się na cudaka bo beda sami,weterani i aktywni gracze. Z drugiej strony gra, ktora ma sprawiać przyjemność w końcowej fazie pochlania 90% Twojego wolnego czasu, jeżeli oczywiście masz miasta na cudaku. Czy to dobra zmiana? Zobaczymy, mnie osobiście ani ziębi ani grzeje. Poza tym skoro to zakończenie świata jest slabe to jakie byś chcial?
stawianie cudaków jest unikalne dla grepolis. Wygrywa najbardziej aktywny sojusz, tak wiec nie do końca jest slabe. Pol roku gromadzisz z Twoimi sojusznikami miasta, gracie wspólnie itd, a na koniec wielki test kto jest najbardziej aktywnym sojuszem. Ot przemyślenie.
 
Do góry