Sytuacja na świecie Nikaia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser9983

Guest
Z założenia na cudakach powinni być sami aktywni gracze więc to akurat wiele nie zmieni. Skończy się klikanie taktycznych urlopów które czasem przeciągały się w nieskończoność.
Lepszego rozwiązania nie znam ale pamiętam czasy kiedy nie było budowania cudów i do końca serwera trwały walki i nie wygrywał ten który więcej razy z taczkami obrócił. Fakt, że należy znaleźć sposób by światy zamykane były sprawniej.
 

DeletedUser15762

Guest
Niestety Era Cudów w tej grze jest do niczego, co gorsza psuje całą grę już od początku świata.
Wymóg, że świat wygrywa sojusz, który jako pierwszy zbuduje minimum 4 z 7 cudów świata prowadzi do tego, że świata nie wygrywa sojusz, ale Blok Sojuszy i tak jest prawie na każdym świecie.

My kiedyś na CHI wygraliśmy jako sojusz, ale i tak bez połączenia się z Demonami Wojny (lub ich częścią) nie dalibyśmy rady wygrać z Koalicją Pięciu Soji (ranking 2-6).

Tego typu zasady gry powodują, że już na początku świata tworzą się koalicje, u nas na M55 jest koalicja Kuriozum - niby są to trzy soje: Melomani,Sigma i Roma, ale z akademiami i czymś tam jeszcze to tych soji jest z 10. I budują domki .... atakują pojedyńczych graczy i szaraki.
Zobaczcie na M55 nie ma szaraka powyżej 900Pkt :))

A wystarczyłoby zwiększyć liczbę cudaków do np. 9 a ilość wymaganą do wygranej zmniejszyć do 3, wtedy byłaby i walka i dynamika gry ....
 
zawsze sa dwie strony medalu.
aktywni gracze na cudakach? Widzialem już takie cyrki, ze to koniec-lacznie z podbiciem miasta na cudaku, a info o buncie nie byli. Ale to pewnie sporadyczne przypadki.
no i zawsze możesz grać jak ja-przed stawianiem cudaków zawijam die z danego świata, wyjątek to w sumie idalium i lamia:)
ale biorac pod uwagę liczbę światów to u mnie norma.
no i jesli jest sytuacja gdzie kilka sojuszy postawi cudaki to zaczyna być ciekawie:)
ech, chcialbym swiat gdzie 7 sojuszy bufuje po 1 cudzie, walki dopiero wtedy by się rozpoczely:)
 

DeletedUser11134

Guest
Lepszego rozwiązania nie znam ale pamiętam czasy kiedy nie było budowania cudów i do końca serwera trwały walki i nie wygrywał ten który więcej razy z taczkami obrócił. Fakt, że należy znaleźć sposób by światy zamykane były sprawniej.
W czasach kiedy nie było cudów, nie było też końców serwerów:) Serwery zaczęły się zamykać po wprowadzeniu cudów.
 

DeletedUser12136

Guest
Światy powinni szybciej zamykać. Najlepsza zabawa jest na początku :)
 

DeletedUser23842

Guest
Posłuchaj teraz .Po pierwsze ile swiatów skończyłeś bo chyba mniej ode mnie.
Póki co za jeden swiat mam odznakę końcową, to czyni mnie gorszym że zwracasz mi o to uwagę?

Po drugie info było że był kret jak już mielismy cudaki odpalać i z kad mielismy wiedziec kto ? Jasnowidz?
Było konkretne info kto, chodziło o Regisa.

Po trzecie tak jebłem szaraki ale jak już był swiat przegrany .Wkur... się i miałem powody zdaża się najlepszym.Mam gorsze swiaty i lepsze zalezy czy mogę grać ale jak gram to może być i cały świat pod wozem a i tak go dogram do końca.
Cudaki przegrane na Pelli były w sierpniu +/-, Ty jebłeś szaraki w styczniu... I to jebłeś je będąc na cudakach, które już chyba po raz trzeci stawialiśmy... Wkurzyłeś się o coś na Zakros, skarciłeś graczy na Pelli... To taki problem był najpierw miasta oddać? Ale rozumiem że to taki styl "starych wyjadaczy", każdemu może się zdarzyć...
 

DeletedUser6237

Guest
No i jedna gromadka poszła do przedszkola..

Hopsasa do lasa
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
smiley_emoticons_viking.gif
 

DeletedUser20310

Guest
Póki co za jeden swiat mam odznakę końcową, to czyni mnie gorszym że zwracasz mi o to uwagę?


Było konkretne info kto, chodziło o Regisa.


Cudaki przegrane na Pelli były w sierpniu +/-, Ty jebłeś szaraki w styczniu... I to jebłeś je będąc na cudakach, które już chyba po raz trzeci stawialiśmy... Wkurzyłeś się o coś na Zakros, skarciłeś graczy na Pelli... To taki problem był najpierw miasta oddać? Ale rozumiem że to taki styl "starych wyjadaczy", każdemu może się zdarzyć...
Wiesz co dla mnie świat się skończył jak sam mówisz w sierpniu.Pisałem że będę konczył chętnych nie było a świat już był przegrany.
A jak było info że chodzi o Regisa vel electra to po pierwsze miał już nas w szachu a po drugie nie mielismy stu procentowej pewności.A po trzecie wal się bo nie chce mi się tobie tłumaczyć mistrzu świata.

No i jedna gromadka poszła do przedszkola..

Hopsasa do lasa
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
smiley_emoticons_viking.gif
Tak zgadza się i prawie cała jest w waszych ala akademiach czy coś takiego :)Bierzcie jeszcze drugą połowe hej siup.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6237

Guest
Tak zgadza się i prawie cała jest w waszych ala akademiach czy coś takiego :)Bierzcie jeszcze drugą połowe hej siup.
Nie widzę żadnych akademii naszych xd ale widze że dalej marzysz we własnej podświadomości :D
Jest takie coś jak "rozgrywanie kogoś jak partie szachów" odkąd się obrociliscie to robię Was sobie jak chce i kiedy chce :) A Wy dalej 10 ruchów za mną.
 

DeletedUser27944

Guest
Proroczy sen, teraz Wyrzym ma masę na m45 :) Od razu uprzedzamy że ich z powrotem nie chcemy. Nie podrzucicie nam ich więcej :)
 

DeletedUser20310

Guest
Nie widzę żadnych akademii naszych xd ale widze że dalej marzysz we własnej podświadomości :D
Jest takie coś jak "rozgrywanie kogoś jak partie szachów" odkąd się obrociliscie to robię Was sobie jak chce i kiedy chce :) A Wy dalej 10 ruchów za mną.
Boziu kochany z kąd takie łosie się biorą jak tyyy :)
Ty szachista a np
Melonik i ... i Renegaci i z-g-r srery itd to nie wasze akademie ? Kurde ale ty nas rozpykałeś :) Tylko gratulować mistrzu ....

Proroczy sen, teraz Wyrzym ma masę na m45 :) Od razu uprzedzamy że ich z powrotem nie chcemy. Nie podrzucicie nam ich więcej :)
Nawet za dopłatą :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27944

Guest
Warior a to chyba Ty gadałeś że się Wyrzym zaplata o własne nogi - ot ciort choraba jasna, aleeś Ty prorok... :D
A taki z niego "szachista"...
 

DeletedUser6237

Guest
Boziu kochany z kąd takie łosie się biorą jak tyyy :)
Ty szachista a np
Melonik i ... i Renegaci i z-g-r srery itd to nie wasze akademie ? Kurde ale ty nas rozpykałeś :) Tylko gratulować mistrzu ....


Hahahahahhahahaha jak dziecko :D zamknięty w ślepej uliczce swoich myśli :D
Nic więcej Ci nie przyjdzie do głowy :D
 

DeletedUser4218

Guest
No i jedna gromadka poszła do przedszkola..

Hopsasa do lasa
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
smiley_emoticons_viking.gif

Wyrzym wiesz, że Cię lubię, ale muszę to napisać.
Ty serio cieszysz się z tej sytuacji?
A co Twoi na to?

Zerwaliście pakt z nami, bo przyjęliśmy do siebie tych, których Ty teraz przyjmujesz lub z którymi podpisujesz pakt. Tak naprawdę sytuacja nie zmieniła się dla Was na lepsze. Nie macie z nami paktu, ale zablokowaliście sobie drogę rozwoju tym co zrobiliście teraz.

Chyba się gubię nieco :D
 

DeletedUser20310

Guest
Warior a to chyba Ty gadałeś że się Wyrzym zaplata o własne nogi - ot ciort choraba jasna, aleeś Ty prorok... :D
A taki z niego "szachista"...
Pisałem że ciekaw jestem co zrobi jak nasza ak przedzie pod jego bandere haha .Bo przecież nas wydymał przez to i pisał że się nie mogą rozwijać :)A teraz natrzaskał jakiś małych akademi i nie przyznaje się że to jego .

Niech bierze reszte niedobitków i znów zostaną ci co mają zostać .

Hahahahahhahahaha jak dziecko :D zamknięty w ślepej uliczce swoich myśli :D
Nic więcej Ci nie przyjdzie do głowy :D
No nic zamurowało mnie ty bożku grepowy ,szachisto ,strategu AVE Wyrzym :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6237

Guest
Wiadomo że mi przeszkadzali jak i wiadomo że większą część dalej przeszkadza, ale czy to znaczy że miałem tak po prostu dać Wam ich miasta? prosty błąd, po prostu wykorzystany dobrze :)

Btw nadal nie wiem dlaczego traktujecie inne twory niż Melonik i ... za moje jakieś akademie :) Mamy tylko kontynuację bo niektorzy się przydadzą :) tak samo bym zrobił w innym wypadku jakbyście ich nie brali do siebie, tylko pozwolili nam z nimi walczyć :) wiadome jest ze sojusze ktore się rozpadaja pod ciężarem wojny czasami trzymają perełki :)
 

DeletedUser27944

Guest
Jakbym oglądał jakąś politykę... Każdą wpadkę i tak przekują w sukces, a na końcu wypną klatę po medal :D Wyrzym niech Wam się dobrze wiedzie z tym "nowym nabytkiem" - ciekawe jeszcze co na to koalicja? :)
 

DeletedUser6237

Guest
Jakbym oglądał jakąś politykę... Każdą wpadkę i tak przekują w sukces, a na końcu wypną klatę po medal :D Wyrzym niech Wam się dobrze wiedzie z tym "nowym nabytkiem" - ciekawe jeszcze co na to koalicja? :)

Ahh zazdrosniku mrrau ;* o koalicję to się nie martw :D martw się teraz czym te bunty macie bronić :D
 
Do góry