Sytuacja na świecie Teby

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11474

Guest
Z tego co slyszalem Patryku to na m55...;) ponoc masz juz zapke zeby sure sypac..;)
 

DeletedUser27379

Guest
Rzadko się wypowiadam, bo nie lubię lać wody, ale czasami trzeba... Chciałem serdecznie pozdrowić gracza Asica82 z FTW... Musze to zrobić tutaj bo niestety na PW w grze mnie zablokowała kilkukrotnie , samemu pisząc do mnie ale nie dając możliwości riposty . Wprawdzie kulturalnie pisała ale jednak blok to blok.Te 15 ataków po 6 harpii (Boże broń fejków :p ) z 1 miasta po tym jak zaatakowałem kilkukrotnie ( gracza od Ciebie z sojuszu jeszcze jakoś przeboleję, bo to tylko gra... Ale zachowania rodem z przedszkola pod postacią blokowania na PW bo niby szanujesz swój czas prywatny i nie chcesz mieć spamu w wiadomościach podczas gdy samemu fejkujesz wszystkie moje miasta ni czorta nie potrafię przetrawić ,ale może po prostu za stary już na to jestem... ;) Miłego weekendu
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser27743

Guest
Przede wszystkim najśmieszniejszą rzeczą jest to, że osoba z tak długim stażem w grepolis wciąż ma problemy z odróżnieniem ataku od fejka. Faktycznie systematyczne farmienie atakami, to jest już nękanie.
Oprócz tego, że gra już sięgnęła dna to jeszcze gracze muszą to pogłębiać... Niedługo chyba nie będzie można puścić jakiegokolwiek ataku, nawet na odbijanie okupacji, bo zaraz każdy będzie płakał i chował głowę pod poduszkę... a może lepiej zapytać gospodarza czy można atakować go łaskawie?
 
A jak już lecą prawdziwe ataki to zgłaszanie o bota
smiley_emoticons_lol.gif
Także najlepiej klepać domki i festyny :)
 

DeletedUser19767

Guest
U mnie sporo pw leci :) w 5 dni 55k pw i to jeszcze nie koniec, ale nie nadążam pochodów robić
 

DeletedUser19767

Guest
Kliny przed wasze ataki i potem mityki sporo działają z dobrym szczęściem
Luzacy sporo mi fundują pw swoimi atakami :)

Dzisiaj nie tylko Lamy, ale też i luzacy stracą sporo deffa

Narazie 42k deffa luzacy mają rozwalone jak chcecie to potem wam to podliczę dokładnie co do jednego szermierza
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19767

Guest
Już zliczyłem, bo wczoraj czasu nie miałem :(
7764 ludzi straty w transach :)
70010 straty w deffie lądowym tyle wyszło dokładnie
 
Do góry