Sytuacja na świecie Byllis

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser24262

Guest
Szczerze to już wypadlem z formy starość i zmęczenie mnie dopadło. :D
Zaćmienie nie starość , dobrze że tą emotke na końcu dałeś bo jeszcze ktoś by uwierzył, kłamczuszek to nigdy formy nie miał. Chociaż widać poprawe już nie gimbus tylko gimnazjalista , ale jest problem bo gimnazja zamykają .
 

DeletedUser26356

Guest
ide na drzemkie jak to w tym wieku należy cos Cisza i spokój koniec fejków i cofek
 
No i mulard ma kolona w mieście haha
No miał
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
też jestem w szoku, że ubity
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
smiley_emoticons_manticore.gif
 

DeletedUser30223

Guest
Hehe szkoda, że wbity na chama :p... Gregory, a w tej bajce o zabieraniu miast no name to były smoki i ziały ogniem :D? Kurde niezły z Ciebie bajkopisarz szkoda, że nikt nie lubi twoich historyjek c: Ale pisz nadal chętnie się pośmieje :D
 
Hehe szkoda, że wbity na chama :p... Gregory, a w tej bajce o zabieraniu miast no name to były smoki i ziały ogniem :D? Kurde niezły z Ciebie bajkopisarz szkoda, że nikt nie lubi twoich historyjek c: Ale pisz nadal chętnie się pośmieje :D
Pisze to typ, ktory wczoraj zatopil kolona swojego sojusznika wlasnymi biremami
Typ,ktory na tsie planowal.zrobic koalicje calego.swiata kontra nn
Typ, ktory tylko gada, a nie powinien
Kocham to

John cytuj dobrze, bo ktoś pomyśli, że jestem złym człowiekiem;p
Przepraszam Viki :)
Kazdy wie, ze jestes dobra osoba :)

Z calej tej dyskusji najlepsze sa posty Viki, ora jak malo kto.:D
Germek sie napina, cosiek walczy jak moze, ale jest gaszony przez nn bo jest ich wiecej, a elGato sie nudzi xd
Mam deja vu
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser28762

Guest
Co tu taka cisza :D???
smiley_emoticons_verlegen.gif

Nikt nie wyzywa od złotników itd ?
smiley_emoticons_lol.gif

Grigori ja czekam dalej no chyba nie czekasz do ferii zimowych
smiley_emoticons_biggrin.gif
?
jakaś okupacja ponoć dzisiaj była ...
 

DeletedUser30223

Guest
Zmory nie są moimi sojusznikami :D A po drugie jakoś sobie nie przypominam, żebym to planował ;)...
Cosiek walczy jak może? Haha no no widać siedzi sobie komfortowo w sojuszu :D
 

DeletedUser28762

Guest
Zmory nie są moimi sojusznikami :D A po drugie jakoś sobie nie przypominam, żebym to planował ;)...
Cosiek walczy jak może? Haha no no widać siedzi sobie komfortowo w sojuszu :D

Cosiek to gimbo co nie przyjdzie na front bo szkolę by zawalił
smiley_emoticons_hust.gif
smiley_emoticons_hust.gif
 
Co za sytuacja nikt nie wspomina o niedoszłym podboju. Do złotników nic nie mam, każdy wydaje na co chce, zatem aspekt złota pominę.
Gracz z 2 miastami pakuje kolona w bonusie graczowi z topki. Próba odbicia na moralach 47, w dużej części w bonusie.
Tego, że ful woja szło z jednego miasta i po 25 minutach było odbudowane ruszać nie będę- nie mój hajs. Dzień wcześniej gracz top pisze w odniesieniu do innego miasta, na które latał cały bonus na moralach 58, że albo przejmie albo zburzy - no cóż urażone ego.
Jak ktoś mi powie, że napierdzielanie w zastawione miasto na takich moralach w bonusie jest normalne to wyjdę z siebie i stanę obok.
Znam złotników, których szanuję, bo potrafią złoto wykorzystać umiejętnie, a tutaj sorry, ale tego nie ma.
Także nie ma co się podniecać. Najwyżej można płakać.
 
Zmory nie są moimi sojusznikami :D A po drugie jakoś sobie nie przypominam, żebym to planował ;)...
Cosiek walczy jak może? Haha no no widać siedzi sobie komfortowo w sojuszu :D
Ts jakies pare rygodni temu :) musisz miec wyjatkowi krotka pamiec lub tez po prostu sie wypierac. Ale do dzisiaj pamietam jak ryknalem.dwa razy smiechem, pierwszy raz jak Twoj glos,.drugi jak powiedziales, ze "trzeba zrobic.koalicje anty nn". Potem.poszedles sobie donpokoju gdzie.szaraczki jak ja nie maja dostepu :(
A wszelkie argumenty jakie byly przedstawiane moczyles, bo hotdog ma racje xd
Dobrze, ze nie macie paktu ze zmorkami, wybitnie.dobrze :)
 

DeletedUser30330

Guest
Hotdog-u

Też ciebie bardzo lubię, cieszę się że możemy razem współpracować.
A i skoro twoi gracze nie chcą do cb wrócić to ich nie zmuszaj.
 
Normalnego podejscia, a nie kolaboracji.
Osobiście nie gram na zasadzie, ze czerwony to najgorszy sukinkot bo rownie dobrze moge z nim.byc na kolejnym swiecie w jednym sojuszu
 

DeletedUser27401

Guest
Co za sytuacja nikt nie wspomina o niedoszłym podboju. Do złotników nic nie mam, każdy wydaje na co chce, zatem aspekt złota pominę.
Gracz z 2 miastami pakuje kolona w bonusie graczowi z topki. Próba odbicia na moralach 47, w dużej części w bonusie.
Tego, że ful woja szło z jednego miasta i po 25 minutach było odbudowane ruszać nie będę- nie mój hajs. Dzień wcześniej gracz top pisze w odniesieniu do innego miasta, na które latał cały bonus na moralach 58, że albo przejmie albo zburzy - no cóż urażone ego.
Jak ktoś mi powie, że napierdzielanie w zastawione miasto na takich moralach w bonusie jest normalne to wyjdę z siebie i stanę obok.
Znam złotników, których szanuję, bo potrafią złoto wykorzystać umiejętnie, a tutaj sorry, ale tego nie ma.
Także nie ma co się podniecać. Najwyżej można płakać.
Wiesz nic w bonusie nie było odbijane chyba że to nie w moim mieście , a co do twoich wypowiedzi i przemyśleń to radzę byś sama nad sobą sie zastanowiła jak następnym razem brednie będziesz miała wypisywać i kłamstwa ,zacznijcie patrzec na ludzi którzy swoje wojo klepią ,bo to dla was jest nieistotne -powodzenia w kłamstwach i zakłamaniu .A co do tego że DareDevil4 polubił ten post- to lepiej byś zaczął grać sojuszowo a nie pod siebie bo nie widziałem ani ataków ani wsparć od ciebie na okupkach grasz tylko i wyłącznie chyba dla siebie
 

DeletedUser30223

Guest
Hotdog-u

Też ciebie bardzo lubię, cieszę się że możemy razem współpracować.
A i skoro twoi gracze nie chcą do cb wrócić to ich nie zmuszaj.

W żaden sposób ich nie zmuszam napisałem tylko czy chcą dołączyć ponownie ;)... Tyle... Ci co są ja ich nie zmuszam niech sobie siedzą :)... A to, że ich atakujemy to co? Już nie można atakować neutralnego sojuszu? Tylko wrogów można? :D
 
Do góry