Sytuacja na świecie Byllis

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
No cóż. Rapki z ataków na takich moralach wiszą jeszcze u nas na forum. Dzień wcześniej z 1 miasta cały bonus latałeś. Także żadne brednie, nad sobą się zastanawiać nie muszę. To jest stwierdzenie jedynie faktu - masz taki styl gry, nie moja sprawa. Komentuję aktualne wydarzenia.
Przykro mi Tomaszu, że za lajka dostajesz opr. W no name dostaje się po głowie za to, że nie chce się atakować na niskich moralach...albo kogoś boli, że ze stołka spadł (to już było złośliwe).
 

DeletedUser11474

Guest
haha witam znajomych ;) Mateusz widze ze znowu Cie leja gimbusy ...;)))
 
Wiesz nic w bonusie nie było odbijane chyba że to nie w moim mieście , a co do twoich wypowiedzi i przemyśleń to radzę byś sama nad sobą sie zastanowiła jak następnym razem brednie będziesz miała wypisywać i kłamstwa ,zacznijcie patrzec na ludzi którzy swoje wojo klepią ,bo to dla was jest nieistotne -powodzenia w kłamstwach i zakłamaniu .A co do tego że DareDevil4 polubił ten post- to lepiej byś zaczął grać sojuszowo a nie pod siebie bo nie widziałem ani ataków ani wsparć od ciebie na okupkach grasz tylko i wyłącznie chyba dla siebie

Przecież nie polecę na Morale 42% bo to nie będzie żadnego pożytku ;/
smiley_emoticons_wallbash.gif

Pomagam kiedy mogę, wystarczy, że sprawdzisz w Senacie wpisy w Podziękowaniach
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
nawet wczoraj, wiadomo, że nie każdy podziękuje :>
A nie zawsze mogę pomóc bo jak sam podbijam codziennie lub co dwa to wtedy deff zajęty -.- tak tylko się tłumaczę
smiley_emoticons_candle.gif

Polubiłem bo lubię ją to praktycznie moja sąsiadka
smiley_emoticons_grepolove.gif
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
 

DeletedUser26356

Guest
Gregori waflu gdzie sie schowałeś
smiley_emoticons_candle.gif
? wiesz,że bez Ciebie forum zamiera i nastaje cisza,tak to zawsze cos przygrypsujesz i poprawsisz humor:)
 

DeletedUser30330

Guest
Gregori waflu gdzie sie schowałeś
smiley_emoticons_candle.gif
? wiesz,że bez Ciebie forum zamiera i nastaje cisza,tak to zawsze cos przygrypsujesz i poprawsisz humor:)

Moi gracze ci zabrali 2 wiochy a teraz próbujesz mnie poniżyć?

Jesteś tak agresywnym graczem że miałem od ciebie jeden atak :D:D:D:)


Błaźnie słupiasty :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26356

Guest
cześć ziomuś,myślałem,ze lekcje odbrabiasz i mamusia zabra kompa a jednak jesteś,dawj pojedz Mi jeszcze od słupów bo tylko to słowo potrafisz powtarzać,usłyszałeś określenie słup a dokładnie niesiesz o co chodzi w nim tylko tak powtarzasz bo inni go uzywaja,wioski to Ja Ci oddałem za darmo,a Ty chciałeś oddać kieszonkowe półroczne,ale nie miałem sumienia,żebyś chodził głodny w szkole,możesz teraz sie przyznać :)
 
cześć ziomuś,myślałem,ze lekcje odbrabiasz i mamusia zabra kompa a jednak jesteś,dawj pojedz Mi jeszcze od słupów bo tylko to słowo potrafisz powtarzać,usłyszałeś określenie słup a dokładnie niesiesz o co chodzi w nim tylko tak powtarzasz bo inni go uzywaja,wioski to Ja Ci oddałem za darmo,a Ty chciałeś oddać kieszonkowe półroczne,ale nie miałem sumienia,żebyś chodził głodny w szkole,możesz teraz sie przyznać :)
Wlasnie dlatego jestes forumowym blaznem
 

DeletedUser9820

Guest
Tak się to teraz robi?
"Laxia* dzisiaj o godz. 13:31
to kolega dolacza do osob, ktore przestaja spac, tak jak tamci :)"
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
 
Do góry