Sytuacja na świecie Byllis

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser28762

Guest
No jak to co? :) Masa od nas nie było to słaby odzew:p

spokojnie przyjdę do Ciebie na wyspę i zobaczymy czy taki mądry będziesz
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 

DeletedUser28762

Guest
Nie na niby.... Przyjdzie i na Ciebie kolej.... Daje wam 2 tygodnie Zmory i sie rozpadniecie... :) :D
 

DeletedUser30330

Guest
Lec Mitami o ile masz to zobaczysz i nie podnieca się tak na forum i nie wywołuje innych bo kiepski z Ciebie gracz a masz sporo do gadania.

/ciach/skąd ty wiesz jak gram, podbiłbym cb na izi.

I japsko
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser28762

Guest
/ciach/ skąd ty wiesz jak gram, podbiłbym cb na izi.

I japsko

Bo wiem że jesteś cienki... :D widzę że do szkoły się już wstalo. Tylko kanapek nie zapomnij. Japsko a co to?? Pewnie mówisz o sobie jak patrzysz w lustro. :D Cosiek Noobie ja się pytam gdzie wasz Duplomata....??? Haha
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser28762

Guest
Szczerze to już wypadlem z formy starość i zmęczenie mnie dopadło. :D
 

DeletedUser26356

Guest
Gregori dlaczego cofasz ataki jak widzisz,że jestem ? takiego słupa na żywca sie podbija jak Ja a Ty sikasz jak widzisz atak od razu i cofka
 

DeletedUser30330

Guest
Zostajesz sam na wyspie hehe, pokierowałem kolonami i 4 miasta wam zabraliśmy izi
 

DeletedUser26356

Guest
zawsze chce na tym polega ta gra,teraz czy Ty potrafisz zabrac wioskę ? czy tylko szczekać i miałczeć na forum
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_kleeblatt2.gif
 

DeletedUser26356

Guest
Gregori już lepiej SPÓŁKA walczy o wioski niz Ty i Twój sojek który uważasz,że niby prowadzisz
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
 

DeletedUser30330

Guest
Gregori już lepiej SPÓŁKA walczy o wioski niz Ty i Twój sojek który uważasz,że niby prowadzisz
smiley_emoticons_baby_taptap.gif

Czyli są lepsi no skoro my wam codziennie wioche zabieramy a oni są lepsi to za miesiąc was nie będzie hehehe.

Pomyśl zanim coś napiszesz.
 
Z racji tego, że już tylko obserwuję to Wam coś powiem. Przestańcie się tak przepychać, bo aż śmieszne. Jest coś takiego jak Potusek. Obaj w połowie macie wiochy albo od graczy bez soja, albo szaraki. Co do statystyk 22:4 na rzecz no name, liczę tylko miasta "wymienione" między tymi sojami i nie liczę wioch, które John oddał dobrowolnie. Zamilczcie, bo nie wiem, który gorszy, ten co 2 wiochy za frajer oddał i jeszcze się rzuca, czy ten co uważa, że komuś zabieramy 1 wiochę dziennie. Zejdźcie na ziemię.
 
Do góry