Sytuacja na świecie Dyme

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser6117

Guest
kazdy musi z czegos zyc..
nie bronie nikogo,ale stworcy gry nie zrobili jej dla samego bycia,ale z pomyslem zarobienia na tym..
to normalne..
tylko ,ze fakt -stalo sie tak,ze kasa odgrywa tu juz duza role..i tylko zgrany Team moze ewentualnie dac jakiemus zlotnikowi rade..
..bylo-jest i bedzie-sama kupuje golda i wykorzystuje na wasze kolony!
ale mniejsza o to...
Chcialabym,aby powstal swiat bez golda- tam okazalo by sie naprawde kto gra-kto cos robi i kto daje rade!
moze to marzenie,ale kto wie......
moze sup przemysli taki pomysl..
 

DeletedUser6117

Guest
Swiat bez morli-bez bohaterow-bez golda..
hehe to byla by jazda ...
 

DeletedUser30057

Guest
No tak ja nie mam nic przeciwko złoceniu ,i ja też kupuję Golda. ale tak jak jest teraz to lekka przesada .
Brak ograniczeń równa się brakowi zasad ...

a co do świata beż złota to mogli by coś takiego zrobić ,nie dawno czytałem o propozycji nowego świata z prędkością 60 .
To propozycja z Światem bez złota też powinna być wzięta pod uwagę .
 

DeletedUser6117

Guest
a wiecie co mnie najbardziej wkurza ..
jak jakis ..;gracz; ,co sama mam mantami do niego 1.5 h lata na moja wyspe na szaraki i nie wiem czego tam szuka..?? bo nie surek hehe
pionty-wbij klocka na szaraka lub palika ciepnij ,a nie podchody robisz..
cos chcez pokazac,tylko nie kumam co??
zesogarniety na 2 morza aaaa albo moza...hehehe
 
on gra bez apki i wyjeżdża wojem na czas nieobecności tak żeby wracały kiedy już będzie,. może dokłada wolną łódkę i ma w jedną stronę 4 godziny,
 

DeletedUser26408

Guest

Zamilcz wojowniku morza 43
woko.gif
 

DeletedUser27770

Guest
Pierwsza trójka do tronu:
Cośek
John
klul
kto wygra? ;D
 

DeletedUser30582

Guest
kazdy musi z czegos zyc..
nie bronie nikogo,ale stworcy gry nie zrobili jej dla samego bycia,ale z pomyslem zarobienia na tym..
to normalne..
tylko ,ze fakt -stalo sie tak,ze kasa odgrywa tu juz duza role..i tylko zgrany Team moze ewentualnie dac jakiemus zlotnikowi rade..
..bylo-jest i bedzie-sama kupuje golda i wykorzystuje na wasze kolony!
ale mniejsza o to...
Chcialabym,aby powstal swiat bez golda- tam okazalo by sie naprawde kto gra-kto cos robi i kto daje rade!
moze to marzenie,ale kto wie......
moze sup przemysli taki pomysl..


Mialas taki swiat w lipcu.
Support nie ma w tej sprawie absolutnie nic do powiedzenia, w zadnej nie ma, moze najwyzej przekazywac uwagi o ile to w ogole kiedykolwiek robili.
Niemniej firma ma gleboko w czterech literach wasze uwagi. Wystarczy spojrzec jak sie do nich ma obecny stan gry.
Dyskutowac macie po to, zeby wytworzyc iluzje korelacji miedzy klientem a sprzedawca.
Klient, ktorego ktos pozornie slucha, chetniej placi.
Kilka razy do roku do graczy wysylane sa ankiety na polepszenie samopoczucia i przypomnienie, ze gra istnieje i trzeba wydac troche pieniedzy.
Podobnie z ofertami specjalnymi, ktore rozsylane sa o wiele czesciej, kazdy potencjalny zalogowany zwieksza szanse wepchniecia wiekszej ilosci srodkow do gry.
Milych zludzen.
 

DeletedUser27770

Guest
No i zaliczyłem kolona. Gratki chociaż Came faktycznie grasz nie czysto (dr faktycznie czasami cos powie dobrze). Czemu? Widać to po tym jak dogrywasz .. wszyscy używają spowalniaczy, bohatera, butów .. ty wjeżdzasz bez tych rzeczy 3 pakami ogni w 1 sec, na to jest nakladany kolon i ty znowu nakladasz na kolona w ta sama sec pakę lądu i birem bez wspowalniaczy i bez niczego .. fart nowicjusza? Bo Złoty (ten prawdziwy) nie widać żeby sie tak bawił a na Lindosie nie potrafiles 2 czy 3 wsparć sb dograć do kolona jak ja jeszcze w sojuszu byłem :D
To samo było jak leciały kolony od moralowca na 2 mieście co mam na m45 .. widać kto dogrywał, czego używał iajkie były efekty. No chyba, że urosłes juz na tak wielkiego wojownika :d bo w takim razie przegoniłeś całą smietankę Złodziei ;p
 
Do góry