Sytuacja na świecie Dyme

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
No i zaliczyłem kolona. Gratki chociaż Came faktycznie grasz nie czysto (dr faktycznie czasami cos powie dobrze). Czemu? Widać to po tym jak dogrywasz .. wszyscy używają spowalniaczy, bohatera, butów .. ty wjeżdzasz bez tych rzeczy 3 pakami ogni w 1 sec, na to jest nakladany kolon i ty znowu nakladasz na kolona w ta sama sec pakę lądu i birem bez wspowalniaczy i bez niczego .. fart nowicjusza? Bo Złoty (ten prawdziwy) nie widać żeby sie tak bawił a na Lindosie nie potrafiles 2 czy 3 wsparć sb dograć do kolona jak ja jeszcze w sojuszu byłem :D
To samo było jak leciały kolony od moralowca na 2 mieście co mam na m45 .. widać kto dogrywał, czego używał iajkie były efekty. No chyba, że urosłes juz na tak wielkiego wojownika :d bo w takim razie przegoniłeś całą smietankę Złodziei ;p

Na akcjum też nic nie potrafił ;) wbiłem mu na luzie kolona a cofkę zrobił z 20 min po kolonie xD, wysłał wtedy wojo do dzonego, którego zresztą też na żywca z tej wyspy pogoniłem. Co do spowalniaczy to nie każdy ich używa, np ja :D dla mnie są zbędne tym bardziej przy większej ilosci miast, nie musze przecież ze wszystkich wiosek trafić w sek kolona defa :D

Zresztą zobacz sam :D
https://pl.forum.grepolis.com/index...-na-świecie-akcjum.22718/page-129#post-412576
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser30330

Guest
No i zaliczyłem kolona. Gratki chociaż Came faktycznie grasz nie czysto (dr faktycznie czasami cos powie dobrze). Czemu? Widać to po tym jak dogrywasz .. wszyscy używają spowalniaczy, bohatera, butów .. ty wjeżdzasz bez tych rzeczy 3 pakami ogni w 1 sec, na to jest nakladany kolon i ty znowu nakladasz na kolona w ta sama sec pakę lądu i birem bez wspowalniaczy i bez niczego .. fart nowicjusza? Bo Złoty (ten prawdziwy) nie widać żeby sie tak bawił a na Lindosie nie potrafiles 2 czy 3 wsparć sb dograć do kolona jak ja jeszcze w sojuszu byłem :D
To samo było jak leciały kolony od moralowca na 2 mieście co mam na m45 .. widać kto dogrywał, czego używał iajkie były efekty. No chyba, że urosłes juz na tak wielkiego wojownika :d bo w takim razie przegoniłeś całą smietankę Złodziei ;p
Dzieciak znaczy słup dostał bota od złotego i naleśniczka i teraz robi swoje życiowe akcje, chociaż raz mu się to udało nie odbieray mu tej satysfakcji korzystania z bota.
Jak można szanować takich ludzi ehh
 

DeletedUser30057

Guest
No i zaliczyłem kolona. Gratki chociaż Came faktycznie grasz nie czysto (dr faktycznie czasami cos powie dobrze). Czemu? Widać to po tym jak dogrywasz .. wszyscy używają spowalniaczy, bohatera, butów .. ty wjeżdzasz bez tych rzeczy 3 pakami ogni w 1 sec, na to jest nakladany kolon i ty znowu nakladasz na kolona w ta sama sec pakę lądu i birem bez wspowalniaczy i bez niczego .. fart nowicjusza? Bo Złoty (ten prawdziwy) nie widać żeby sie tak bawił a na Lindosie nie potrafiles 2 czy 3 wsparć sb dograć do kolona jak ja jeszcze w sojuszu byłem :D
To samo było jak leciały kolony od moralowca na 2 mieście co mam na m45 .. widać kto dogrywał, czego używał iajkie były efekty. No chyba, że urosłes juz na tak wielkiego wojownika :d bo w takim razie przegoniłeś całą smietankę Złodziei ;p[/QUOTE
Trochę cierpliwości i odbijemy :p
 

DeletedUser24262

Guest
No i zaliczyłem kolona. Gratki chociaż Came faktycznie grasz nie czysto (dr faktycznie czasami cos powie dobrze). Czemu? Widać to po tym jak dogrywasz .. wszyscy używają spowalniaczy, bohatera, butów .. ty wjeżdzasz bez tych rzeczy 3 pakami ogni w 1 sec, na to jest nakladany kolon i ty znowu nakladasz na kolona w ta sama sec pakę lądu i birem bez wspowalniaczy i bez niczego .. fart nowicjusza? Bo Złoty (ten prawdziwy) nie widać żeby sie tak bawił a na Lindosie nie potrafiles 2 czy 3 wsparć sb dograć do kolona jak ja jeszcze w sojuszu byłem :D
To samo było jak leciały kolony od moralowca na 2 mieście co mam na m45 .. widać kto dogrywał, czego używał iajkie były efekty. No chyba, że urosłes juz na tak wielkiego wojownika :d bo w takim razie przegoniłeś całą smietankę Złodziei ;p
Haha pasiak jesteś tak samo żałosny jak ten doktorek , el gato o cośku nie wspomne bo to krzykacz największy , jak byś zauważył te 2 paczki w 55 sekunde były puszczane po kilka razy , uważaj co chcesz , spowalniaczy nie było bo kolon był 31 minut gdzie ja ze spowalniaczami mam dużo dłużej , wsparcia tylko 2 były w sekunde reszta słabo (za to twoje cofki biremami w bonusie po klocku i 500 procy przed klocka były perfect ) , co do akcjum tam nawet nie miałem na premke i wróciłem do gry po omikronie , na lindosie to ty grałeś na 46 morzu więc skąd ty możesz wiedzieć jakie ja synchro robiłem moge dać Ci screeny ruszysz se skórą jak zobaczysz
smiley_emoticons_sleep.gif

A zapomniałem dodać , widze że też masz coś z doktorka bo wiele rzeczy lubisz sobie dopowiadać , przekłamywać prawde, mam nadzieję że nie skończysz swojej forumowej kariery jak on.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24262

Guest
Masz pasiak to są twoje boty i 3 ataki ogni w sekunde gdzie kolon leciał 56 na paczce od pitka https://scr.hu/5vr9R9 tak jak mówie już mnie tylu zgłaszało i bez rezultatów , adasiu od akcjum troche minęło ja rozumiem że ty nie progresujesz ale nie każdy jest Tobą

Edit: a to jest przykładowy jeśli chodzi o Lindos i moje nieudolne synchro https://scr.hu/730ZJv jeszcze chcesz to na priv pisz

Zostań jeszcze na świecie to zobaczysz lepsze bo mam sporo wolnego czasu ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30330

Guest
Haha pasiak jesteś tak samo żałosny jak ten doktorek , el gato o cośku nie wspomne bo to krzykacz największy , jak byś zauważył te 2 paczki w 55 sekunde były puszczane po kilka razy , uważaj co chcesz , spowalniaczy nie było bo kolon był 31 minut gdzie ja ze spowalniaczami mam dużo dłużej , wsparcia tylko 2 były w sekunde reszta słabo (za to twoje cofki biremami w bonusie po klocku i 500 procy przed klocka były perfect ) , co do akcjum tam nawet nie miałem na premke i wróciłem do gry po omikronie , na lindosie to ty grałeś na 46 morzu więc skąd ty możesz wiedzieć jakie ja synchro robiłem moge dać Ci screeny ruszysz se skórą jak zobaczysz
smiley_emoticons_sleep.gif

I tak jesteś słupem i nie używaj moich słow "krzykaczu"
 

DeletedUser30057

Guest
Mialas taki swiat w lipcu.
Support nie ma w tej sprawie absolutnie nic do powiedzenia, w zadnej nie ma, moze najwyzej przekazywac uwagi o ile to w ogole kiedykolwiek robili.
Niemniej firma ma gleboko w czterech literach wasze uwagi. Wystarczy spojrzec jak sie do nich ma obecny stan gry.
Dyskutowac macie po to, zeby wytworzyc iluzje korelacji miedzy klientem a sprzedawca.
Klient, ktorego ktos pozornie slucha, chetniej placi.
Kilka razy do roku do graczy wysylane sa ankiety na polepszenie samopoczucia i przypomnienie, ze gra istnieje i trzeba wydac troche pieniedzy.
Podobnie z ofertami specjalnymi, ktore rozsylane sa o wiele czesciej, kazdy potencjalny zalogowany zwieksza szanse wepchniecia wiekszej ilosci srodkow do gry.
Milych zludzen.
Był świat bez golda?
 
Masz pasiak to są twoje boty i 3 ataki ogni w sekunde gdzie kolon leciał 56 na paczce od pitka https://scr.hu/5vr9R9 tak jak mówie już mnie tylu zgłaszało i bez rezultatów , adasiu od akcjum troche minęło ja rozumiem że ty nie progresujesz ale nie każdy jest Tobą

Edit: a to jest przykładowy jeśli chodzi o Lindos i moje nieudolne synchro https://scr.hu/730ZJv jeszcze chcesz to na priv pisz

Zostań jeszcze na świecie to zobaczysz lepsze bo mam sporo wolnego czasu ;)

Dla mnie synchro zawsze było najważniejsze, dlatego zawsze akcje były idealne. Na akcjum tylko ze 2 razy nie udało się przebić, bo doszło za dużo defa. Natomiast jak kolon wchodził do miasta, to już było pozamiatane. Duża większość akcji na akcjum było na żywca i dlatego musiało być idealnie tym bardziej, że leciałem sam albo z Anką. Ale żeby nie spamować :) Na tym świecie robimy akcje całym sojuszem, lub większą częścią. Akcje są dobre skoro wbijamy kolony na żywca, chociaż nie jest to tak idealne jak mogłoby być mając takich graczy jakich mamy. Po prostu każdy już jest znudzony tą grą i nie ma tych chęci jak kiedyś. Co do progresu w tej grze, raczej nigdy nie uważałem, że jest on tutaj możliwy. Wystarczyło nauczyć się synchro i cofek. Chyba że progres w wydawaniu kasy:) Taki jest możliwy, zamiast wydawać 300 zł na pól roku teraz możesz wydawać dziennie :) I z każdym miesiącem zwiększać tą kwotę:), to będzie też ograniczony progres, bo kiedyś ktoś dojdzie do kwoty której nie będzie mógł przekroczyć.

Natomiast znowu standardowo po aktualizacji gra się wysypała :D brawo inno:)
aktualizacja.jpg
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser24262

Guest
Cały czas możesz ulepszać tym bardziej teraz bez ramki zresztą już napisałem pasiakowi jak wróci mi wojo to mu nagram filmik , to jest sytuacja o świecie czemu o tym nie gadać? Koleś mnie ciśnie od dzieciaków , słupów po co to robi ? Przypodobać się pasiastemu ? Czy sprowokować do nie wiadomo czego ..

Ja rozumiem że teraz próbujesz się do mnie przyczepić ale jaki w tym masz cel Adasko ?
Na każdy post o mnie wspominasz zawsze o tej cofce jakby to miało jakieś odzwierciedlenie w grze w tym momencie a patrząc na to jak mnie na oroposie tylu graczy kroniki czy na lindosie doktorek , piwko itd. zgłaszali to sama logika powinna Ci podpowiadać że od akcjum troche się zmieniło.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Cały czas możesz ulepszać tym bardziej teraz bez ramki zresztą już napisałem pasiakowi jak wróci mi wojo to mu nagram filmik , to jest sytuacja o świecie czemu o tym nie gadać? Koleś mnie ciśnie od dzieciaków , słupów po co to robi ? Przypodobać się pasiastemu ? Czy sprowokować do nie wiadomo czego ..

Ja rozumiem że teraz próbujesz się do mnie przyczepić ale jaki w tym masz cel Adasko ?
Na każdy post o mnie wspominasz zawsze o tej cofce jakby to miało jakieś odzwierciedlenie w grze w tym momencie a patrząc na to jak mnie na oroposie tylu graczy kroniki czy na lindosie doktorek , piwko itd. zgłaszali to sama logika powinna Ci podpowiadać że od akcjum troche się zmieniło.

Bo to jest zabawne :) Na oroposie grałem w Kronice i jakoś nie pamiętam by jakiś gracz postawił nam opór. Każdy czerwony na froncie tracił miasta. Czasem wystarczyła jedna akcja czasem trzeba było robić powtórki. Ale skoro wspomniałeś ten świat to przypomnij sojusz w którym grałeś:p Na lindosie nie grałem :p Co do skryptów i przesuwania ramki, ja tego do dziś nie używam:p tak samo jak planera.
 

DeletedUser30330

Guest
Cały czas możesz ulepszać tym bardziej teraz bez ramki zresztą już napisałem pasiakowi jak wróci mi wojo to mu nagram filmik , to jest sytuacja o świecie czemu o tym nie gadać? Koleś mnie ciśnie od dzieciaków , słupów po co to robi ? Przypodobać się pasiastemu ? Czy sprowokować do nie wiadomo czego ..

Ja rozumiem że teraz próbujesz się do mnie przyczepić ale jaki w tym masz cel Adasko ?
Na każdy post o mnie wspominasz zawsze o tej cofce jakby to miało jakieś odzwierciedlenie w grze w tym momencie a patrząc na to jak mnie na oroposie tylu graczy kroniki czy na lindosie doktorek , piwko itd. zgłaszali to sama logika powinna Ci podpowiadać że od akcjum troche się zmieniło.

Hehe przypodobać się pasiastemu?

Gram z nim od lindosa i jesteśmy ziomkami,
 

DeletedUser24262

Guest
No to w sumie zabawne bo na naszym froncie traciliście sporo miast i to samo na froncie z NoName , może ty pamiętasz tylko ten końcowy okres jak łowcy , NN i od nas gracze zawineli się na urlopy
 
No to w sumie zabawne bo na naszym froncie traciliście sporo miast i to samo na froncie z NoName , może ty pamiętasz tylko ten końcowy okres jak łowcy , NN i od nas gracze zawineli się na urlopy

Front z NN był najsłabiej obsadzony, zresztą tylko tam były jakieś straty miast i to głownie przez jednego gracza :p Nie zapomnij że mieliśmy 2 sojusze i pełno nowych graczy (jak dla mnie przypadkowych) którzy po prostu nie dorównywali nam poziomem gry ale większość rady dała im szanse by ich sprawdzić. Wielu z nich odpadło i pewnie już nigdy nie zagra w Kronice :p Co do Łowców to były 2 etapy, przed podmiankami i po. Przed coś tam próbowali, czasem im się udawało, po podmiankach zostali po prostu pokonani.

Wracając do NN to nie zapomnij że potem do nas doszli po koronki.
 

DeletedUser30057

Guest
Gdzie jest mój ulubiony Moderator ? jeszcze dziś żadnego postu nie skasował ...Frekwencja spada o_O
 
Do góry