Sytuacja na świecie Cytera

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser20444

Guest
Pozwoliłem sobie zrobić podliczenie PW w sojkach na świecie i nie sposób zydze nie przyznać racji, że akcja to to nie była, a raczej grillowanie kiełbasek, spijanie płynów i co jakiś czas zerkanie na telefon. Ewentualnie na laptopa dla większych noobów.
I tak, najpierw sojusze, z którymi MTS aka MTK ma wojnę:
-ZC aka ZM - 645 575 + 319 899 = 965 134 PW
-Myrmidones aka Agoge - 254 587 + 24 882 = 279 469 PW
-Tornado - 167 242 PW
-VL - 111 818 PW
-Bumy - 97 843 PW
-SSG - 37 899 PW
Łączny wynik wyżej wymienionych sojuszy to 1 659 295 PW.

Teraz MTS aka MTK: 1 970 528 + 234 229 = 2 204 757 PW

Jeszcze szybko odejmę.
2 204 757 - 1 659 295 = 545 462 PW
To fakt, że dobrego soja na tym świecie nie ma. Więcej emocji jest na zawodach szydełkowania.
 

DeletedUser29576

Guest
To policz jeszcze ilość przejętych do straconych miast ZC/ZM - MTS/MTK, jak taki dobry jesteś w liczeniu :)

No chyba, że się boisz. :D
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser31213

Guest
To policz jeszcze ilość przejętych do straconych miast ZC/ZM - MTS/MTK, jak taki dobry jesteś w liczeniu :)

No chyba, że się boisz. :D
Hmm ale po co ma liczyć przejęte i stracone jak przecież my byliśmy w obronie a nie w ataku :p więc co najwyżej wy w swojej koalicji możecie sobie podliczyć kto ile wioch przejął :D no chyba że my też już z wami w cichym pakcie jesteśmy i sami sobie przejmowaliśmy to wtedy faktycznie trzeba to policzyć ;)
 

DeletedUser29576

Guest
a czego tu się bać?
stracone miasta MTS 12.08.2018 podam czas, bo ochrona danych osobowych i te sprawy...
16:36; 16:39; 17:12; 18:01; 18:05; 18:11; 18:34; 19:08; 21:16; 31:32; 21:40; 21:54; 22:58;
13.08.2018
02:36; 10:21; 10:37
MTK
12.08.2018
18:13
Imponujący wynik, w życiu lepszego nie widziałam
smiley_emoticons_bravo2.gif

No dobra to z wczorajszego grillowania, a teraz policz ogólne :)
 

DeletedUser25516

Guest
No dobra to z wczorajszego grillowania, a teraz policz ogólne :)
Czym Ty się tak podniecasz chłopcze ? Tym, że jesteś po stronie leszczy, którzy potrzebowali zwerbować 3/4 świata na nas ? Gratulacje, wygrać w takim stylu to największa przyjemność.
 

DeletedUser20444

Guest
jarass92, u nas tylko miernoty i sieroty. A, i Haszek.

To policz jeszcze ilość przejętych do straconych miast ZC/ZM - MTS/MTK, jak taki dobry jesteś w liczeniu :)

No chyba, że się boisz. :D
Mati, doskonale wiemy ile miast straciliśmy.
Powiedzmy że było ich 150. Dużo to nie zmienia gdy PW nikt nikomu nie zabierze, a bez względu ile się PW ma to i tak ich mało, bo jest na co je wykorzystać.
Osobiście gratuluję każdego przejęcia.
Liczę też na to że w środę wszyscy zamiast do kościoła grzecznie usiądzie przy grepolis, szkoda zmarnować wolny dzień na inne sprawy niż grepolis :)
 

DeletedUser31213

Guest
Rozumiem że to są wasze miny i całej koalicji jak opublikowaliśmy te staty kto ile pw na waszym grilowaniu nabil ;) to fakt ten filmik mówi sam za siebie i za was ;)
 

DeletedUser24703

Guest
Ach te złośliwości wygranych i przegranych. EC się zbliża......., tylko kto tu z kim będzie rywalizował? Jakiś wyścig wewnątrz koalicji? Bo z MTS będzie ciężko
Zwracamy się z prośbą do sojuszu Za Chwilę, aby i nam przydzielono korony na tym serwerze,
Chyba nie będą budować, liczą na dyplomację
smiley_emoticons_rollsmiliey.gif
.
 

DeletedUser20444

Guest
Jacy tam wygrani, przegrani. W każdej rywalizacji są złośliwości. Nic egzotycznego :)
 

DeletedUser30650

Guest
Czym Wy możecie się pochwalić więcej jak swoją dyplomacją ? Tym szacunku się nie zdobywa. a tylko to macie, cóż Wy byście bez tego zrobili :) ja tam wolę szacunek za wole walki przeciwko 3/4 serwera.
A i jeszcze jedno powinniście wyjątkowo nas lubić, bo bez nas nabijalibyście pw sami na sobie, chociaż co ja pisze, przecież to Wam wyjątkowo dobrze wychodzi :)
Jedno jest pewne ten świat bez nas nie miałby sensu, chyba, ze ponownie zaatakujecie swojego paktowicza, bo w tym też jesteście dobrzy ;)
 

DeletedUser20444

Guest
Nie no, jedyne co mogę powiedzieć o tym świecie to nuda.
Człowiek jedzie nad morze, Bałtyckie, nie 44 i nic. Jakieś tam paliki się pojawiły, rozumiem, wielu graczy chciałoby mieć problem co zrobić z wolnymi slotami. I widzę że czołóweczka ZC specjalnie chce zostać moimi sąsiadami. Na to trzeba zasłużyć! Ciasto przynieść, cokolwiek. Cukru ode mnie nie pożyczycie.
I oczywiście rozumiem, że w niedzielę gramy w grepolis. Dobrze, dobrze, simsami zajeżdża ostatnio.
 

DeletedUser24703

Guest
Jacy tam wygrani, przegrani. W każdej rywalizacji są złośliwości. Nic egzotycznego
Co nie zmienia faktu, że ktoś wygra i ktoś przegra. Motywacja do pisania złośliwości żywi się różnymi emocjami.
Czym Wy możecie się pochwalić więcej jak swoją dyplomacją ? Tym szacunku się nie zdobywa. a tylko to macie, cóż Wy byście bez tego zrobili :) ja tam wolę szacunek za wole walki przeciwko 3/4 serwera.
Ech jak ja lubię czytać takie teksty. Dyplomacja w tej gierce odgrywa dość istotną rolę..., jak nie najważniejszą. Zrobili wszystkim dobrze co nie jest łatwe na grepo. Za to też należy się szacunek. MTS też należy się uznanie, w obliczu tak nieudolnej gry w ostatnich miesiącach trwać nadal na pozycjach - szacunek. Jeśli wola walki jest to może być jeszcze ciekawie na tym serwerze. Pytanie czy poza chęciami jest jeszcze jakiś pomysł?
 

DeletedUser29576

Guest
Chęci może są, ale z 25 urlopowiczami na 72, to słabo to widzę
s02.gif


Czym Wy możecie się pochwalić więcej jak swoją dyplomacją ? Tym szacunku się nie zdobywa. a tylko to macie, cóż Wy byście bez tego zrobili :) ja tam wolę szacunek za wole walki przeciwko 3/4 serwera.
A i jeszcze jedno powinniście wyjątkowo nas lubić, bo bez nas nabijalibyście pw sami na sobie, chociaż co ja pisze, przecież to Wam wyjątkowo dobrze wychodzi :)
Jedno jest pewne ten świat bez nas nie miałby sensu, chyba, ze ponownie zaatakujecie swojego paktowicza, bo w tym też jesteście dobrzy ;)

Jak wygrasz świat "wolą walki" to podziwiam, bo z tego co wiem świat wygrywa się dobrą dyplomacją.
mysli.gif
 

DeletedUser24703

Guest
Siła bierze się z motywacji, a to już niezły początek. Ja bym tego nie bagatelizował
smiley_emoticons_biggrin.gif
. Próżność i zbytnia pewność siebie też rodzi problemy. Rożnie to bywa w EC.
Z drugiej strony lepiej żeby mieli wolę walki, bo co będzie jak MTS solidarnie strzeli szarki
smiley_emoticons_panik4.gif
? Motywacja spadnie do zera, cuda się opóźnią. Z przerażeniem będzie sprawdzany ranking graczy, ilu ubyło kolejnych! Koalicja ma pewnie z 300 to serwerka nie zamkną ale nudami wiałoby przez kilka miesięcy
smiley_emoticons_irre4.gif
.
 
Do góry