Sytuacja na świecie Nysa

DeletedUser30644

Guest
Nie lubisz zgadywanek? Dam ci jeszcze jedną podpowiedź: zawodnik ten ukradł nick z mortal kombat bo najwidoczniej nie jest wystarczająco kreatywny.
 

DeletedUser30644

Guest
Ale spokojnie, nie tylko o ciebie chodzi. Mówię o ogóle, w porównaniu do tego co miałem na luzaków to tutaj podczas wyboru miasta do wsadzenia kolona zamykam oczy i najeżdżam losowo paluszkiem.
 

DeletedUser32016

Guest
Ale spokojnie, nie tylko o ciebie chodzi. Mówię o ogóle, w porównaniu do tego co miałem na luzaków to tutaj podczas wyboru miasta do wsadzenia kolona zamykam oczy i najeżdżam losowo paluszkiem.
Już się nauczyłeś synchra od najlepszych? Lekcje brane od naleśnika i reszty przyniosły efekty
 

DeletedUser32293

Guest
Już nie miał się do czego przywalic to musiał do nicku, ta o 4 nad ranem dlaczego nie zrobisz żadnej akcji w dzień synchro coś? Bo nie potrafisz małolat i tyle taki z ciebie gracz wielki że masakra musisz złocic bo nie raz cię potrafię zaskoczyć koleżko

Już się nauczyłeś synchra od najlepszych? Lekcje brane od naleśnika i reszty przyniosły efekty
No co ty na beszczela w nocy bo inaczej nie potrafi
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9820

Guest
Pogadajcie z naleśnikiem może Was nauczy synchro. Ewentualnie na yt jest tutek jak robić haha xD
 

DeletedUser28924

Guest
Mmm, jeszcze nauczcie się jak nie dostawać wakacji od grepo to już wogóle będę was kochać
jesteś na urlopie to może i nie wiesz ale jak na razie to u was kilku graczy poszło na urlop zapominając go załączyć
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser9820

Guest
Piszesz tak jakby tylko luzaki latali na wakacje xD Z tego co się orientuje większość gra i ma się dobrze
 

DeletedUser32016

Guest
Piszesz tak jakby tylko luzaki latali na wakacje xD Z tego co się orientuje większość gra i ma się dobrze
Wakacje za przykre słowa da się zrozumieć. Nerwy, etc. Natomiast za boty to dla mnie totalne frajerstwo. No i jeszcze później ta gadka :"O patrz ja to umiem robić synchro, hehe"
 

DeletedUser30644

Guest
Tylko czemu ja mam się wysilać i synchro robić jak wstaję sobie o 3-4 i biorę tyle miast ile deffa starczy?
 

DeletedUser28924

Guest
U was? Aż tak się nie zżylem z gangiem
a no to przepraszam, w sumie to o co tu się spinać ...walczymy ze sobą zabieramy sobie miasta a jak mamy za dużo wolnych slotów to zapełniamy je sobie z tego samego sojuszu Gang Słodziaków. także sporo nas łączy
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser32293

Guest
Bo inaczej nie umiesz, no i pokazujesz w tym momencie jaki Kozak jesteś
 

DeletedUser9820

Guest
Jak kung lao napisał za młody jestem xD nie znam kartoteki każdego Luzaka
 
Do góry