Sytuacja na świecie Nysa

ten świat wgl jest śmieszny.. podbija się albo nieaktywnych albo ludzi na banach albo własnym zabiera się miasta... Ekipa TOP1 złomowała większość świata... Obie ekipy wypełniły skład czerwonymi graczami, których wcześniej bili....

Dajcie już koniec tego serwera, bo bardzo niefajnie było/jest tu grać


Jak kogoś nie ma 3/4 dnia na grze a wchodzi na wieczór wkleić rapek że kolona ma to niestety proszę zostawić numery telefonów do tych co okazyjnie wchodzą na grę będą dostawać smsy o nadchodzącym kolonie .. z 2 godzinnym wyprzedzeniem co żeby obiad czy zakupy zdążyli dokończyć ...


Sama wiesz jak było jak vvv latało 24/h do ciebie mniej bo byłaś na moralach ... nikt nie marudził trzeba było wytrwać ...
A jak któryś poszedł spać wcześniej albo go nie było od razu leciały kolony więc o co ci teraz chodzi ??? Owszem i robiło sie jakieś akcje na żywca ale to sporadycznie.. Grepo tak ma nie ma cię chwile to każdy wykorzysta to na swoją korzyść i tyle. :)
 
Chętnie tobie bym skleił :) bo straszna gwiazda jesteś :)
Tylko nie zapomnij kolejnych ticketów nasmarować dość sprawnie ci to idzie :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser32611

Guest
Kung Laoo chcialbym ci tylko powiedziec (bla bla jestem pewien ze wygarniesz ze jestem jakims randomem bo jestem i gdzies to mam) ale pograzasz sie z kazdym wpisem xD
 

DeletedUser32611

Guest
Nie, nie znam goscia nawet, tak samo jak ciebie ja sobie tylko czytam forum z boku od paru miesiecy :)
 

DeletedUser32293

Guest
Nie, nie znam goscia nawet, tak samo jak ciebie ja sobie tylko czytam forum z boku od paru miesiecy :)
W takim razie co ty możesz wiedzieć, jak sytuacja wygląda, najwięcej mają do powiedzenia właśnie tacy ludzie jak ty;)
 

DeletedUser32611

Guest
Nie chodzi o sytuacje na swiecie, chodzi o twoje wpisy ;) "#ktosrobilaske no prosze cie hahaha
 
Do góry