Sytuacja na świecie Nysa

DeletedUser30644

Guest
Chciałbym też wykorzystać temat złomowania i przypomnieć, że złote mi się kurzą w powiększonym >.<
 

DeletedUser30644

Guest
Z tego co pamiętam to ty jako jeden z pierwszych byłeś push'owany na złotych, nie wiem czy kojarzysz temat? :3
 

DeletedUser30644

Guest
Koło 800k dostał, dlatego śmieszy mnie to nastawienie słodziaków bo jak odejmiesz luzakom pw ze złomu to i tak mają 2x więcej niż przeciętny gangus z podobną ilością punktów.
 

DeletedUser32016

Guest
Shock to dziadek ale aż w takim podeszłym wieku nie jest. Pozdrawiam
 
Shock od kiedy Ty jesteś nagle moim wrogiem w trochę innym tego słowa znaczeniu, że nagle musisz mi jechać? Tłumaczyłam już, że nie moja wina... że zepsuli aplikacje. Błąd o powiadomieniach poruszany był na pewno w maju, do dziś poprawy nie widzę, a mi powiadomienia przychodzą wyłącznie na jedno konto, na którym jestem zalogowana i to też nie zawsze. Nysa nie była moim głównym światem. Co dziwne dopóki z Wami grałam na moralach to wcale nie było takiego info, więc o czym Ty gadasz 4 strony temu?
 
a mając na myśli nie zawsze, mam na myśli to, że ostatnio dostaje powiadomienia o ataku po tym, jak owy atak już był... albo wcale xDDDD
 

DeletedUser32016

Guest
Shock od kiedy Ty jesteś nagle moim wrogiem w trochę innym tego słowa znaczeniu, że nagle musisz mi jechać? Tłumaczyłam już, że nie moja wina... że zepsuli aplikacje. Błąd o powiadomieniach poruszany był na pewno w maju, do dziś poprawy nie widzę, a mi powiadomienia przychodzą wyłącznie na jedno konto, na którym jestem zalogowana i to też nie zawsze. Nysa nie była moim głównym światem. Co dziwne dopóki z Wami grałam na moralach to wcale nie było takiego info, więc o czym Ty gadasz 4 strony temu?
Shock podczas pobytu u Luzaków zmienił się. Myślę ze inni także to zauważyli. No offence
 
Albo ja źle zrozumiałam jego słowa. Też możliwe. Jednak mimo wszystko zachowujecie się jak dzieci tak sobie jadąc... I hm... owszem latałam z Wami do nieaktywnych, ale uważasz, że czuje się z tego dumna? Niet. Ogólnie cały ten świat i to, co się na nim dzieje krok po kroku sprawia, ze się cieszę, że bliżej niż dalej mojego końca przygody z grepolis
 

DeletedUser29689

Guest
Aveline śledzę te forum juz od ponad 2 lat. I od 2 lat ciągle gadasz że kończysz z grepolis, zmień gadke albo skasuj konto na forum xd
 

DeletedUser31166

Guest
Shock od kiedy Ty jesteś nagle moim wrogiem w trochę innym tego słowa znaczeniu, że nagle musisz mi jechać? Tłumaczyłam już, że nie moja wina... że zepsuli aplikacje. Błąd o powiadomieniach poruszany był na pewno w maju, do dziś poprawy nie widzę, a mi powiadomienia przychodzą wyłącznie na jedno konto, na którym jestem zalogowana i to też nie zawsze. Nysa nie była moim głównym światem. Co dziwne dopóki z Wami grałam na moralach to wcale nie było takiego info, więc o czym Ty gadasz 4 strony temu?

nie obraziłem Cię tylko pisałem ogólnie że na grepo najczęściej się podbija nieaktywnych i tyle źle zrozumiałaś
i nie wiem o co chodzi z tymi apkami twoimi
 
No to napisałam drugą wiadomość, że źle zrozumiałam... Tylko, że ta Wasza dyskusja jest głupia. Jeden z drugim do siebie skacze i po co? Jakby nie można było tak z klasą przeciwko sobie grać...

a to że ten świat to parodia... uważam tak z czystych obserwacji... Niestety... tylko jakoś od Hermy nie potrafię tak z dnia na dzień olać konta jak na Tebach :d
 
Do góry