Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

DeletedUser32293

Guest
Właśnie weźcie sobie pogadajcie co tam na Messyni i zostawcie tą Katanie bo już całą Nyse się na słuchałem jak tam było i czego tam nie było XD ona już poszła w las i nie wróci xd
 
Właśnie weźcie sobie pogadajcie co tam na Messyni i zostawcie tą Katanie bo już całą Nyse się na słuchałem jak tam było i czego tam nie było XD

weź ja właśnie już nie wracam, a Ci dalej... No to co tam... a bije się z takimi jednymi z sojuszu Camorra o wioski i powoli robię sobie zaplecze, by ich sklepać... ^^ a jak tam?
 
Ostatnia edycja:
A to norma... ale domek dla mnie wybudowałeś? To tym razem Ci wioskę bez morali zabiorę na ładne synchro, takie botowe... tę która mi się spodoba ^^ :D
 
zawsze chętnie spróbuje ^^ może z tego idealnego synchro jeszcze mi się czasy walną jak to z tym antytimingiem bywa i się będziesz ze mną ze mnie śmiał :D i nagle sekundę przed kolonem 10K birem... ^^

Widzę, że tylko ja jestem cebulą i mi szkoda 1,2k golda na 10 strzałów :x

Kacper ja się tutaj tylko bawię... więc na co mam wydawać golda? Zwłaszcza, że co wydaje to mi się uzupełnia z handlu, jakbym w ogóle nie wydawała ^^
 
Nieee ;3 ey też się muszę za co mieć bawić ;3 handlem sobie zapracowałam! ;3 nie odbierzesz mi tego...

a jak będziesz dużo krzyczał to Ci jeszcze ukradnę rower i pumę i sama zgarnę Twojego zarobionego golda ^^
 
Do góry