Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

DeletedUser33323

Guest
nie ma żadnej beki, kurturalnie diablo
hahano.gif


... on mi wczoraj dał lajka
tak.gif
 

DeletedUser27580

Guest
Laska gra z wami prawie pół roku - jest ok
Odchodzi od was z sojuszu i nagle całą bandą zaczynacie ją wyzywać na ogólnym, tak fałszywej ekipy nie widziałem jeszcze, dla przypomnienia powiem że identyczna sytuacja była z Trelemorele44 więc nie zwalajcie na to, że kosiarzowa jest jaka jest skoro o Trelce złego słowa nie można powiedzieć, problem tkwi w was fałszywki.
 
Laska gra z wami prawie pół roku - jest ok
Odchodzi od was z sojuszu i nagle całą bandą zaczynacie ją wyzywać na ogólnym, tak fałszywej ekipy nie widziałem jeszcze, dla przypomnienia powiem że identyczna sytuacja była z Trelemorele44 więc nie zwalajcie na to, że kosiarzowa jest jaka jest skoro o Trelce złego słowa nie można powiedzieć, problem tkwi w was fałszywki.
Weź się nie wypowiadaj mały móżdżku jak nie znasz sytuacji dobra? Tylko szukasz sytuacji żeby na nas coś zwalić, a wiesz tyle co zjesz, bo nie będę przeklinał. Więc w końcu sklej te swoją nie powiem co i zanim wyskoczysz ze swoją jakże to inteligentną kontrą-wyzwiskiem to zważ, że jesteś zbyt arogancki żebym się przejął.

P. S. Dogadałbyś się z nią, do sojka sobie ją zabierz.
 
Laska gra z wami prawie pół roku - jest ok
Odchodzi od was z sojuszu i nagle całą bandą zaczynacie ją wyzywać na ogólnym, tak fałszywej ekipy nie widziałem jeszcze, dla przypomnienia powiem że identyczna sytuacja była z Trelemorele44 więc nie zwalajcie na to, że kosiarzowa jest jaka jest skoro o Trelce złego słowa nie można powiedzieć, problem tkwi w was fałszywki.
Wypraszam sobie marchewa bo na trele nic złego nie powiedziałem, a zone obrażam bezpośrednio z wiadomych przyczyn, tylko odbijam piłeczke. Jeżeli jakaś stara baba sie spina to trzeba ją przysłowiowo razić(nie chce znowu wakacji :( )prądem pozdrawiam
 

DeletedUser32772

Guest
Love, to nie było strict do ciebie skierowane o trelce.
Ale wystarczy się cofnąć kilka miesięcy wstecz jak 90% koksów ją wyzywało i narzekało na nią jaką to ona jest "sprzedajną..."
 

DeletedUser32772

Guest
No w sumie każdy orze jak może, a że nie mógł sobie z nią poradzić to najlepiej wyzywać
rotfl.gif
 
Do góry