Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser11447

Guest
Po co ta poprawnośc polityczna. Pokazujesz ze sie ich boisz! Okazujesz slabosc. Samiec wyrzuć ja !!
Kto się kogo boi??? Chyba sobie żartujesz chłopczyczku :) Jakbym się ich bała, to bym im nie pakowała klocków w miasta. Ja się nie boję wrażeń na grepolis :) Po to się tu jest, aby bawić się w zabieranie miasteczek i bronienie swoich :) proste... ale czasami nie można być na kompie
 

DeletedUser34448

Guest
Kto się kogo boi??? Chyba sobie żartujesz chłopczyczku :) Jakbym się ich bała, to bym im nie pakowała klocków w miasta. Ja się nie boję wrażeń na grepolis :) Po to się tu jest, aby bawić się w zabieranie miasteczek i bronienie swoich :) proste... ale czasami nie można być na kompie
Nie kłam. Czuje twoj strach Oni też. Wykorzytaja go beszczelnie!! Zreszta podwazasz autorytet swojego szefa :)
Myske ze zapoczatkowalas reakcje łańcuchową ktora zakonczy sie rozbiórką twoich miast.
Placek!!! Lajkuj. Sam bym siebie zalajkowal ale nie moge.
 

DeletedUser31082

Guest
Nie wiem czy tak wyszło, czy to zaplanowali ale z tego co widzę to to w top5 maja wszystkich na czerwono. Ile ty masz sojuszy w top5 na czerwono? Z kim z topki poza nimi walczycie?

Tu jest dominacja, wiec tak - ranking bobow jest najważniejszy. Wiec uwijaj się i przejmuj ich miasta bo uciekają Wam. Rosną szybciej niż wy, taka brutalna prawda.

A dzieki temu że tak ich rozpieszczacie kolonami co rano, to mogą sobie wybierać którego zbijać, gdzie są najlepsze pw. Dobrze się ustawili cwaniaki.

Coz tego, ze do top5 maja wrogow jak ponizej juz sojusznikow? Ja tez moge tak manipulowac faktami i powiedziec, ze my jako top-3 walczymyz top-1 a Kronika z kim wiekszym od siebie walczy?

No napiszesz, ze walczy z kilkoma sojuszami no to ja odbijam pileczke i tez napisze, ze walczymy z kilkoma sojuszami i co? mam tu robic z siebie ofiare?

Kronika jest wieksza od Fobii o okolo 70% bo Fear todobudówka wspolna Fobii i Oslej laczki wiec tam naszych graczy jest okolo polowa. Liczac nasze dwa sojusze i Kroniki wlasnie wychodzi prawie 2 razy wiekszy sojusz od nas. Teraz jak sobie zobaczysz naszych wrogow a Kroniki to zobaczysz, ze patrzac wielkosciowo mamy wrogow wiecej no moze porownywalnie.

Po prostu nie porownuj samych wrogow ale tez wielkosc kroniki, ktora sie sklada z 2 topowych sojuszy i to sa po prostu 2 sojusze polaczone w jeden (glowny)

Przykladowo Fear wspolne z Osla jako dobudówką jest 3 razy mniejsza od dobudówki Kroniki.

Drugi czlon Futer jest 2x mniejszy od drugiego czlonu kroniki.

Podsumowujac duzo sojuszy tutaj ma duzo wrogow i gdy porowna sie ich wielkosc do wrogow to tez beda w mniejszosci. Nie ma znaczenia czy top5 czy top-7 bo wiadomo, ze dla top-1 sojuszu wrog top-2 bedzie jak dla sojuszu top-3 wrog z top 4 itd.

Wkleje ci tu oznaczonych na czerwono choc to nie wszyscy bo sa jeszcze jakies sojusze ale nie mialem czasu sprawdzac. Policz sobie ich ilosc pkt. i nasza i tez mozna dramatyzowac, ze mamy duzoi wrogow... do naszje wielkosci bo to tez ma znaczenie.



  • FOREVER STRONG
    21.11.20 o godzinie 07:45
  • enemy.png


    *-* Rurzowe Świ...
    13.11.20 o godzinie 14:18
  • enemy.png


    TELEPORADA
    09.11.20 o godzinie 17:55
  • enemy.png


    A B C D
    22.11.20 o godzinie 11:25
  • enemy.png


    Siepacze Kroniki
    06.11.20 o godzinie 21:09
  • enemy.png


    Siepacze Kronik...
    06.11.20 o godzinie 21:09
  • enemy.png


    OSZUŚCI
    06.11.20 o godzinie 21:09
  • enemy.png


    OSZUŚCI*
    06.11.20 o godzinie 21:09
 

DeletedUser11447

Guest
Za malutki jesteś chłopcyku, aby wpłynąć na moje relacje z Szefuńciem. I bardzo go szanuję. Tak jak zresztą szanuje przeciwników :) To, że ktoś bawi się z drugiej strony piaskownicy, ale podobnymi grabkami czy foremkami nie znaczy, że jest brzydszy, gorszy czy coś w tym guście.
 
Nie chcę komentować swojego szefa, ale z tego co widzę, to on się po prostu zbija :) a Wy łykacie jak małe pelikanki. Ja u Was wjechałam w miasto, a Wy u mnie.
No tak, każdy kretynizm, który chłop tu pisze, można tłumaczyć hehe żarcikami i bejcikami, no wiadomo, ale jak ktoś od nas napisze coś kontrowersyjnego, to zaraz wpadasz i nazywasz wszystkich chamami i prostakami xD
 

DeletedUser34448

Guest
Za malutki jesteś chłopcyku, aby wpłynąć na moje relacje z Szefuńciem. I bardzo go szanuję. Tak jak zresztą szanuje przeciwników :) To, że ktoś bawi się z drugiej strony piaskownicy, ale podobnymi grabkami czy foremkami nie znaczy, że jest brzydszy, gorszy czy coś w tym guście.
Co ty tam wiesz o życiu. Żyjesz w strachu. A twrez dodatkowo boisz sie że wyrzuca cię z soja za zlamanie dyscypliny sojuszu haha. Nie martw sie strach przeminie. Listopad jest depresyjby. Jeszcze bedzie dobrze
 

DeletedUser31082

Guest
No tak, każdy kretynizm, który chłop tu pisze, można tłumaczyć hehe żarcikami i bejcikami, no wiadomo, ale jak ktoś od nas napisze coś kontrowersyjnego, to zaraz wpadasz i nazywasz wszystkich chamami i prostakami xD

Kacperek proste pytanie ile podbiliscie miast nam ile wy nam? Ile wy futrom ile oni wam? ile wy Oslej a ile oni wam?

Podaj czyste statystyki i nie bedzie bajek ok?

Bo na obecna chwile sprawa wyglada tak, ze przegrywacie w podbojach miast a wygrywacie w ilosci pkt.

To sa fakty tak czy nie? jak nie pokaz statystyki i udowodnij.

Z nami macie 5-4 na nasz akorzysc. Z Fytramiu nie pamietam ale cos pisali, ze 48 do 8 ? no jakas taka ogromna przewaga.

Nikt tu nie zaprzecza, ze pkt macie wiecej ale czemu wy zaprzeczacie, ze przegrywacie w walce? wtf? statystyki nuie klamia proste.

A tu wasi sie tlumacza, ze to dominacja i licza sie domki a nie podboje miast wrogowi... no sorry ale to jest zabawne bo zawsze mozna sobie znalezc plaszczyzne gdzie bedzie sie wyzej. Ja do tej pory sadzilem, ze najwazniejsze sa podboje wrogich miast w pokazaniu kto jest lepszy. Teraz wychodzi na to, ze zmienily sie zasady i licza sie pkt.
 
Nie wiem, skąd się wzięło to 48 miast zabranych nam przez Futra, może coś pominąłem, bo niezbyt aktywnie śledzę tamten "front", ale na grepolife widnieje całkiem inny wynik.
To prawda, na korzyść futer, ale na pewno nie tak, jak Wy to piszecie xD
Warto też pamiętać, że to teren Futerek i to Oni tam mają pole do popisu, chłopaki od nas dopiero tam rozstawiają zabawki xd

Poza tym, wynik byłby zgoła inny, jakbyście nie wywalali każdego(mowa tu o futrach) który dostał kolona xd
 

DeletedUser34522

Guest
Nie wiem, skąd się wzięło to 48 miast zabranych nam przez Futra, może coś pominąłem, bo niezbyt aktywnie śledzę tamten "front", ale na grepolife widnieje całkiem inny wynik.
To prawda, na korzyść futer, ale na pewno nie tak, jak Wy to piszecie xD
Warto też pamiętać, że to teren Futerek i to Oni tam mają pole do popisu, chłopaki od nas dopiero tam rozstawiają zabawki xd

Poza tym, wynik byłby zgoła inny, jakbyście nie wywalali każdego(mowa tu o futrach) który dostał kolona xd
Nie każdego, tylko tych u których okazuje się ze mamy murki na full niebieskich kacper, jakbyś sam tego nie robił ze mną na dimale, synopie i pandosii :)
Z tym wywalonym wczoraj jarobotem byłoby 20:2, bo polish2 został nawet za posiadanie murku :)

W każdym razie, nie płaczcie jak od dzisiaj wasze ruchome będą latać po wszystkich forach, że będziemy wam gradować wioski albo całe noce fejkować :>
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31082

Guest
Nie wiem, skąd się wzięło to 48 miast zabranych nam przez Futra, może coś pominąłem, bo niezbyt aktywnie śledzę tamten "front", ale na grepolife widnieje całkiem inny wynik.
To prawda, na korzyść futer, ale na pewno nie tak, jak Wy to piszecie xD
Warto też pamiętać, że to teren Futerek i to Oni tam mają pole do popisu, chłopaki od nas dopiero tam rozstawiają zabawki xd

Poza tym, wynik byłby zgoła inny, jakbyście nie wywalali każdego(mowa tu o futrach) który dostał kolona xd
Nie wstydz sie podaj ten wynik? bedzie 30 do 10? to juz oznacza, ze wyrownana walka? no podaj staty wasze. Ja pisze z pamieci cos królik na forum pisal jakis czas temu wiem, ze byla ogromna dysproporcja ale konkretnie nie pamietam. Wiec jaks prawdziles podaj.

Teren futerek? no tak maja wiecej miast ale macie ich tam duzo i samej topki. Wystarczajaco do robienia akcji.

Ale jak nam zabraliscie 2 miasta na waszym terenie a dokladnie to miasto 2k samotne u was w centrum czy drugie pojedyncze gdzie wy dookola to juz pochwaliliscie sie jako pelnoprawny podbój.

Jak Fobia nie jest na swoim terenie tylko na waszym to juz nie przeszkadza? Przeciez my mamy pojedyncze miasta i pojedynczych graczy w wiekszosci na froncie z wami i tez nie mamy jak podbijac ale tu na fo chwalicie sie, ze futra was leja a my nie?

Jak widzisz umiesz manipulowac.

Bylby inny? kazdego? no znowu podaj cwaniaczku ile? 3 miasta? wynik zgola inny bo byscie podbili 12 miast a nie 9 a stracili 40 ? to zgola inny wynik?

Celowo unikasz faktow i liczb bo by pokazywaly, ze dostajecie lanie a lepiej brzmi wynik by byl inny, nie ma takiej przewagi jak piszesz itp.

Kacperekpodaj suche fakty liczby i kazdy sobie oceni ok?

Fobia 5-4 Kronika

Te staty znam podaj wasze z wrogami. Koniec bajek suche fakty:)
 

DeletedUser29757

Guest
Nie chcę komentować swojego szefa, ale z tego co widzę, to on się po prostu zbija :) a Wy łykacie jak małe pelikanki.
(...)
nie łykajcie wszystkiego co mówi mój szefuńcio. Zdradzę Wam po cichutku, że dla swoich to on złoty człowiek jest. Serio

Jeśli to jest trolling, to bardzo słaby. Nie uczcie się dzieci od tego pana.
 

DeletedUser31082

Guest
Jeśli to jest trolling, to bardzo słaby. Nie uczcie się dzieci od tego pana.
Przyszedl Black Fish i zakomunikowal, ze to jest swiatz dominacja tu nie liczy sie kto ile miast wrogowi podbija tylko kto bedzie mial najwiecej miast na wyspach z dominacja.

No fajnie wszystko sie zgadza ale mu tu mowimy o czym innym. Mowa jest o tym, ze kronika przegrywa w walce a nie, ze nie ma najwiecej pkt.

Zrozumiales? odnos sie do tego a nie piszesz jakie sa zasady wygrania swiata.

Juz nie wspomne, ze bardzo czesto sojusz majacy na start najwiecej pkt potem przegrywa a ty sie zachowujes zjakby kronika juz wygrala bo ma najwiecej pkt.

Czlowieku tu na dominacje kronika bedzie sie laczyc z sojusznikami a przeciwnicy ze swoimi w jeden duzy sojusz i dopiero wtedy mozna szacowac kto ma najwiecej pkt na wygranie dominacji.


Oszczeo i the fox mieli identyczna sytuacje na berytros gdziue tez bogowie wojny byli top-1 w pkt ba na poczatku dominacji prowadzili a potem przegrali.

Takze jak juz tak piszesz tu jakie sa warunki wygrania to nie udawaj, ze nie wiesz jak toczy sie walka o wygranie i kto obecnie ma ilr pkt nie ma znaczenia bo wszystko sie bedzie zmieniac. A najwiekszy wplyw na zmiany beda miec walki i podboje miast wroga a w tym Kronika znaczaco przegrywa co widac po statystykach.
 

DeletedUser11447

Guest
No tak, każdy kretynizm, który chłop tu pisze, można tłumaczyć hehe żarcikami i bejcikami, no wiadomo, ale jak ktoś od nas napisze coś kontrowersyjnego, to zaraz wpadasz i nazywasz wszystkich chamami i prostakami xD
Niby gdzie Kacperku? Daj dowód, bo ja takich wpisów na Wasz temat nigdzie nie zamieściłam :) Więc nie twórz legend i podań.
Piesalku nie szczekaj bo to Ci nic nie da :) Chyba, ze jesteś malusim latlerkiem, którego nie widać a szczeka dla robienia szumu :) Jak Ci to sprawia przyjemność, to może jednak poszczekaj sobie :)
 
No robiłem i sprawiało mi to olbrzymią frajdę, jak się do mnie pruli na priv, że kick był za nic xd Ale nigdy nie zasłaniałem się statami Paweł xd
A co do fejkow, to wyznaje tę samą zasadę co na naszych poprzednich serwerach :>


Nie Turek, nikt by tu nie przyleciał z tym podbojem Niki, gdyby nie te Twoje pseudowywody xd Każdy skupiłby się na grze i wszystkim żyłoby się lepiej, czasem rzucił jakimś memem dla rozluźnienia atmosfery, a tak, to przez cały serwer będzie to wyglądało w ten sposób i będziemy się żreć na fo xD

Niby gdzie Kacperku? Daj dowód, bo ja takich wpisów na Wasz temat nigdzie nie zamieściłam :) Więc nie twórz legend i podań.
Piesalku nie szczekaj bo to Ci nic nie da :) Chyba, ze jesteś malusim latlerkiem, którego nie widać a szczeka dla robienia szumu :) Jak Ci to sprawia przyjemność, to może jednak poszczekaj sobie :)
Mocne słowa jak na kogoś, kto dostał kicka z 2 sojuszy oraz został wyeksmitowany z wyspy po paru godzinach od wprowadzki xD
 
Do góry