Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Czemu chcecie go pogonić? On wnosi tyle ruchu na to forum. Bez niego by na pewno nie było tu ponad 150 stron i to nie spamu, ale kulturalnych pocisków. Nawet goście z nowego wpadają czytać ten wątek - w dużej mierze dzieki niemu.

#NieStrzelaćDoSamca
W sumie masz rację. Ale nikt nie mówił o strzelaniu do niego:)
 

DeletedUser34522

Guest
Dobrze mi tu gdzie jestem. Nie mam aż takich ambicji by fisiować w waszej akademii. To za wysokie progi dla mnie:( Ale dziękuję za pamięć:)
Dobrze mi tu gdzie jestem. Nie mam aż takich ambicji by fisiować w waszej akademii. To za wysokie progi dla mnie:( Ale dziękuję za pamięć:)
Przestań, nie bez powodu mówią do mnie per trenerze, zrobię z Ciebie potwora jak tylko będziesz miał chęci do palenia niewiernych :>
 

DeletedUser31082

Guest
W Obronie plusuje się na 6 miejscu.

Swietnie ja juz dwa razy na 1 miejscu ale wiadomo co chwile sie zmienia. Tylko pokazuje Ci synku, ze jezeli stwierdzasz, ze Kronika jest najlepsza bo jest w top-1 punktow walki to musisz również przyjac, ze ranking graczy pokazuje najlepszych wedle tego rankingu a tu juz chyba sie nie zgodzisz. Wiec traktuj rowno ranking sojuszy i graczy.

Kolejna sprawa to zawsze bylo tak, ze bywaly sojusze przegrywajace i upadajace bedace w top1 rankingu walki to samo gracze bo po prostu byli masowo atakowani i przejmowani.

Ranking kroniki bierze sie z tego, ze duzo odbijali i mieli odbijanych okupacji oraz maja najwiekszych graczy a to sie bezposrednio przeklada na punkty walki. 1 miasto = wojsko = pkt walki z ataku czy obrony i tu umiejetnosci nie maja nic do rzeczy a jedynie aktywnosc.

Od zawsze oceniano sojusze po tym ile miast podbijaja i traca i na tej podstawie stwierdzano czy jest lepszy czy gorszy. Drugi aspekt to wygrywanie swiata i tu wiele razy bywalo tak, ze wygrywaly slabsze sojusze ale bardziej wytrwale bo z topowych gracze szybko konczyli.

Przykladowo na Retimno wygral oddzial zamkniety Manfreda z nasza pomoca z czego w bezposredniej walce z Gloriana sojuszem przegrywaliz naczaco w miastach ale dobrze rozegrali dyplomacje i mieli aktywnych duzych graczy co slali surke plus sojusznikow.

Takze nie zawsze wygrywa najlepszy sojusz jezeli chodzi o umiejetnosci walki. Tak samo Kronika nie jest najlepszym sojuszem jezeli chodzi o umiejetnosci walki co nie znaczy, ze sa slabi bo nigdy tak nie pisalem.
 
Może tu macie odwagę napisać dlaczego mnie wywaliliście ? za masa o wsparcia na kolona do niki ? czy za to, że przeklęta mi kolona zbiła Pajace
 

DeletedUser34664

Guest
Nie wiem, skąd się wzięło to 48 miast zabranych nam przez Futra, może coś pominąłem, bo niezbyt aktywnie śledzę tamten "front", ale na grepolife widnieje całkiem inny wynik.
To prawda, na korzyść futer, ale na pewno nie tak, jak Wy to piszecie xD
Warto też pamiętać, że to teren Futerek i to Oni tam mają pole do popisu, chłopaki od nas dopiero tam rozstawiają zabawki xd

Poza tym, wynik byłby zgoła inny, jakbyście nie wywalali każdego(mowa tu o futrach) który dostał kolona xd
janczysek to tam cyrk roztsawia xddddddddd
 
Do góry