Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser28174

Guest
Nieistotne czy zgodziliśmy się na grupki czy nie.
Wartościowych graczy to możemy przyjąć z 50 hurtem, a w przypadku Przeklętej przyjęliśmy jedną osobę z jej polecenia chociaż chciała więcej i ta osoba walnęła razem z nią szare także temat chyba jest skończony i widać kto miał rację odnośnie brania takich ludzi.
Wzruszyłem sie szefie
 
Uszanowanko,

Nie mam w zwyczaju pisać na forum, no ale nie mogę już czytać tych bredni.
Po 1 w Kronice nigdy nie grałaś, bo Kronika powstała na Helorusie gdzie z obecnych graczy którzy weszli od początku było conajmniej 50% więc Twoje pisanie o Kronice z dawnych lat to są brednie, bo grałaś w Bobrach - część Ekipy po Retimno skończyła, część się podzieliła i tamten etap został zamknięty. Co świat dochodzą do nas nowe osoby i nigdy nie było inaczej więc Twoje porównywanie Kronik jest wyssane z palca.

Tutaj gramy jako Kronika bo nawet nazywając się "Gimnazjum Oszczepa" każdy i tak by na nas mówił Kronika więc co to zmieniało ?

Marudzisz ciągle o rekrutacjach więc się pochwal jak działałaś. Jeden się nie zgodził na zabranie kogoś co chciałaś to pisałaś do kolejnej osoby aż do skutku, nie wspominając o cichych paktach na froncie z Tobą, nawet ktoś mi wiadomości przesyłał jak jakiś gość pisze że są dogadani z Przeklętą i żeby nie atakował.

Sytuacja z Dark Angel topienie kolonów i wyzywanie a Ty śmiesz komuś zarzucać że kogoś obraża ? i mówić o kulturze ? samo to co pisałaś to były obrazy + akcja na forum jak kolona sojusznikowi utopiłaś bo Ty takiej osoby nie chcesz na froncie ... I zarzucanie nam że powinniśmy pilnować kto gdzie na front idzie, i pretensje o każdego kolona którego ktoś dostał przy Twoim froncie bo taki gracz nie powinien tam być, jak taka mądra to załóż sojusz zbierz ludzi i sobie go prowadź po swojemu, bo według mnie dołączając do kogoś powinnaś być świadoma że idziesz tam grać a nie go prowadzić.

Prawisz wywody o Olo, YWHM i reszcie, tylko że oni wpadli na świat i podbili więcej czerwonych w krótkim czasie niż Ty od początku serwera, pozatym za nich poręczyć mogły osoby które już z nimi grały a zbieraliśmy w taki sposób. Zresztą w Twoim przypadku też Junior się za tym wstawił.

Dodatkowo współczuję Tobiaszowi bo ściągnełaś go na swój front po czym po chamsku zostawiłaś pośrodku szaraków, więc naprawdę nie kompromituj się wypowiedziami o szacunku i kulturze i na nasz temat, bo Twoje działania pokazały i brak kultury i szacunku dla drugiej osoby i przede wszystkim czasu Tych osób poświęconego na grę.

Jedno co mogę dodać na koniec, problem z głowy i gramy dalej i zdrowiej mam nadzieję.

Ave.
Nie znam historii tych waszych sojuszy , ale wiem jedno walniecie szarych na takim etapie gry i w taki sposób pokazuje albo gracz jest ,, zmęczony,, tą grą albo się Poe prostu nie nadaje żeby w to grać
 
Uszanowanko,

(...)
Sytuacja z Dark Angel topienie kolonów i wyzywanie a Ty śmiesz komuś zarzucać że kogoś obraża ? i mówić o kulturze ? samo to co pisałaś to były obrazy + akcja na forum jak kolona sojusznikowi utopiłaś bo Ty takiej osoby nie chcesz na froncie ... I zarzucanie nam że powinniśmy pilnować kto gdzie na front idzie, i pretensje o każdego kolona którego ktoś dostał przy Twoim froncie bo taki gracz nie powinien tam być, jak taka mądra to załóż sojusz zbierz ludzi i sobie go prowadź po swojemu, bo według mnie dołączając do kogoś powinnaś być świadoma że idziesz tam grać a nie go prowadzić.
(...)
Z całym szacunkiem ale możesz mnie uświadomić co to za argument ?.

Wywaliliście mnie podobno między innymi za to z sojuszu . (Byłam winna - przecież dostałam opieprz od Ciebie za tą akcje )
Plus - bo taki gracz nie powinien z wami grać - ( czymś innym jest szczucie na mnie i pomówienia stosowane przez graczy , którzy dobierają sobie kumpli do soja na podstawie braku kija w 4 literach i ilości wulgaryzmów na DC ?) .
 
Wy sobie braliście z innych ekip grupkami wielce wpierw jednego , drugiego a jak to Janczysek odparł
Exel, Pepepe, Werka , YouW a nawet Nakath to Oni z Kroniki ale skądże oni grupką nie weszli przecież - a to STEK BZDUR co tu niedawno sam Misiu Fazy czyli Jon Snow podkreślił że grał kiedyś w KRONICE:) i sporo tu nowych ludzi wiec jak w koncu Kronika czy MIX KRONIKA XD :D :D :D
Wyjaśnisz mi dlaczego zostałam tu wymieniona?
Z tego co mi wiadomo to na świat weszłam 2 dni po starcie i grałam u naleśnika w siepaczach. W wyniku fuzji znalazłam się w ,,Siepaczach Kroniki".
O jakich grupkach mowa skoro ja gram na m44 a oni na m55?
A jak predi dobrze zauważył faktycznie kiedyś grałam w ,,Kronice''.
 
Ostatnia edycja:
Zepka bo
Poszedł konflikt miedzy nami i obie opieprz dostalysmy co sie w koncu uspokoiło i skończyła sie zadra az nagle Dark poleciala
(((Uwalilas sie mnie nie slusznie o funfla ktory mi pokazal twoją czepliwosc w stosunku mnie i sie wkurzylam slusznie ale Janczysek uspokoił sytuacje a ja na forum przeprosilam za zbity kolon
Potem nagle pyk znikasz co nie kryje ze sie ucieszylam :D))))
Nie zmienia faktu ze chamskie zachowania wewnatrz są jak i faworyzowanie :p
 
Wy sobie braliście z innych ekip grupkami wielce wpierw jednego , drugiego a jak to Janczysek odparł
Exel, Pepepe, Werka , YouW a nawet Nakath to Oni z Kroniki ale skądże oni grupką nie weszli przecież - a to STEK BZDUR co tu niedawno sam Misiu Fazy czyli Jon Snow podkreślił że grał kiedyś w KRONICE:) i sporo tu nowych ludzi wiec jak w koncu Kronika czy MIX KRONIKA XD :D
Werka grała w kronice na Katanii a w kronikowej ekipie też na Berytosie np. YouW też chyba się tam przewinął.
Już dalej nic nie pisz, by się nie kompromitować.
 
Wyjaśnisz mi dlaczego zostałam tu wymieniona?
Z tego co mi wiadomo to na świat weszłam 2 dni po starcie i grałam u naleśnika w siepaczach. W wyniku fuzji znalazłam się w ,,Siepaczach Kroniki".
O jakich grupkach mowa skoro ja gram na m44 a oni na m55?
A jak predi dobrze zauważył faktycznie kiedyś grałam w ,,Kronice''.

Ooo hej Werka :D
Jak tam miasto z przyslugi? ;D
Badania strzelilam Ci tam dwa i lekko podbudowa jak mi sie wspomnialo :D ale pewnie "to tez " zauwazyłas :D :D
 
Z całym szacunkiem ale możesz mnie uświadomić co to za argument ?.

Wywaliliście mnie podobno między innymi za to z sojuszu . (Byłam winna - przecież dostałam opieprz od Ciebie za tą akcje )
Plus - bo taki gracz nie powinien z wami grać - ( czymś innym jest szczucie na mnie i pomówienia stosowane przez graczy , którzy dobierają sobie kumpli do soja na podstawie braku kija w 4 literach i ilości wulgaryzmów na DC ?) .

Oj.... Nie ma nic gorszego niż odrzucona kobieca miłość. A tutaj chyba aż 2 miłości zostały odrzucone .
 
Oj.... Nie ma nic gorszego niż odrzucona kobieca miłość. A tutaj chyba aż 2 miłości zostały odrzucone .

Hahahaha

No Zepka juz podjęła dawno ze mozemy sie Zeldrisem zwyczajnie podzielic i terenem i miastami jak wojskiem :D :D :D
Więc te co sobie oczy wydrapac chcialy tak sie bratersko juz później szanowaly :p

ale zdazyli ją wyrzucić i no lojalność była na pierwszym miejscu wiec nasza braterska przyjaźń zastarla rozdarta :) :D
^^
 
Do góry