Olous - rozmowy o świecie i nie tylko.

m44 najsłabsze, m54 najlepsze dla handlarzy
8Fp5Gzm.png

ci9QBPi.png

wShvc4O.png

HtuaK6C.png
Widać kto złoci najwięcej :))
 
Powiem jedno. Lisy naprawdę robicie świetną robotę.


A teraz kiedy od kilku tygodni byliśmy najbardziej bitym sojuszem na świecie pomimo wielkiej przewagi jak lisy postanowiły z nami wygrać?

Uwaga, uwaga! To będzie teraz ciekawe :p Hopek inni z jego sojuszu pisali do naszych graczy (prywatnie) o oddanie im miast na centralnych wyspach. Teraz widzę że wreszcie znaleźli ale w sumie to Ci ludzie do niego pasują. Jednego takiego trzyma po olincie z tego co wiem :p

Rozumiem że "MARYNARSKIE LIŚCIE" były dla was aż tak trudnym sojuszem? Wasze cztery człony każdy wyżej od naszego sojuszu ale fakt jak to ma w zwyczaju "dowódcy" musiał podziałać. Znajdziemy graczy którzy oddadzą nam miasta bo po prostu jesteśmy zbyt słabi żeby ich zaatakować :eek:

Brawo! Znaleźliście ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Mazurek a więc po kolei zweryfikuje Twoje kłamstwa.


Jestem KO off. To nie tak że byliście najbardziej bitym sojuszem. Biliśmy również Elitę, Dolary, Romę i inne poboczne sojusze. Nigdy nie poczuliście pełnego uderzenia lisów bo Ci zawsze mieli dobierane cele zarówno z liści jak i innych sojuszy (1 akcja był jeszcze team elitę i coś tam jeszcze, ta akcja była Roma i Dolary).

Wiadomości były pisane z zaproszeniami do sojuszu. Każdy najlepszy sojusz prowadzi rekrutację co widać po Dolarach na tym świecie czy innych gigantach na pozostałych. Z pokonanego sojuszu wyciąga się najlepszych graczy. I takie zaproszenie dostała jedna osoba. Nigdy jednak nikt nie pisał aby oddawali nam miasta. Jest to zwykle kłamstwo gracza którego pieką 4 litery.

Co do ostatniego nie będę nawet komentować. Lubię Brondera, lubię Malibu czasem rozmawiamy czasem się pokłócimy i dostanę bloka na 2 dni. Jednak Liście nigdy nie poznały pełnego uderzenia lisów. Dostarczaliście nam pw. Nie chcieliśmy z wami szybko kończyć. Mazurek nic nie wiesz a próbujesz się wymądrzać.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Chcesz mi powiedzieć że konta kabel1, kabel2 itd na których dokonaliście swojego "zrzutu" były nasze?

Odpowiedź w stylu chyba wy - całkiem ładnie ;)

Jeśli chodzi o akcje to nawet kilku waszym graczom gratulowałem bo akcje robicie super, i nikt tego wam nie może zarzucić.

Faktycznie mogłem delikatnie przesadzić z oceną sytuacji ale szanujmy się po pierwsze nikt nie lubi budzić się z kropeczkami na wyspach a po drugie nie chce mi się wierzyć że aktywni gracze stracili miasta od tak :rolleyes:

Świat będzie ciekawy na pewno a zarówno wy jak i dolary macie dobrą pozycję

Życzę wam wszystkim szczerze powodzenia ;)
 
Nie ma sensu drążyć dalej tego tematu bo będziemy bawić się w kotka i myszkę. Wolę przygotować kolejną akcję niż szczekać na forum. Odniosę się tylko do tematu pisania do was o miasta. Nigdy nikt nie napisał do was żebyście dobrowolnie oddawali miasta. Prędzej czy później może dowiecie się jak wyglądała sytuacja jednak takich rzeczy nigdy nie było i nie pozwolę aby ktoś nas tak oczerniał. Zweryfikujcie sytuację u siebie w sojuszu. Miłego dnia i smacznej kawusi.
 
Uwaga, uwaga! To będzie teraz ciekawe :p Hopek inni z jego sojuszu pisali do naszych graczy (prywatnie) o oddanie im miast na centralnych wyspach. Teraz widzę że wreszcie znaleźli ale w sumie to Ci ludzie do niego pasują. Jednego takiego trzyma po olincie z tego co wiem :p
Widzę kolego, że lubisz pisać niesprawdzone informacje. Musiał Cię sprostować nawet kolega z sojuszu, notabene ukłony w stronę ravgrepo.
PS. Nie grałem na Olincie. To kogo trzymam po nim bo chciałbym wiedzieć? :D
 
Liście zaczynające na zadupiu myślały że coś ugrają na tym serwerze . A tu niestety nie udźwignęli serwera i chyba trzeba pakować walizki na Pegas.I jeszcze płacz ze LiSY pisza do ich graczy po prostu żenada
 
Do góry