Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

szkoda czasu na dyskusje z tobą bo ciągle jakieś ale, kolony były przed bonusem, to twój problem a nie mój ze bonus dopiero po 24
Możesz nawet mieć rację. Miałam chwilę styczności z Zeplin i jedyne co mogę potwierdzić to wcześniejsze informacje na Jej temat - jest bardzo konfliktową osobą, która pretensje ma o cokolwiek all day all night. Nie wiem po co sobie tak utrudniać życie.. :confused:
 
Możesz nawet mieć rację. Miałam chwilę styczności z Zeplin i jedyne co mogę potwierdzić to wcześniejsze informacje na Jej temat - jest bardzo konfliktową osobą, która pretensje ma o cokolwiek all day all night. Nie wiem po co sobie tak utrudniać życie.. :confused:
ja nie wiem po co gra skoro wszystko jej przeszkadza o_O
 
Na śpiocha się nie liczy podobno xdd na olewkę tym bardziej a szaraki - zagranie taktyczne- no cóż , troszkę na te cudaki poczekać musieliście :)
Co ma balkonik do tego wózka i tego, że jesteś starszy od Janczyska :) hmm
Może bym Ci uwierzyła, że tak jest ale przecież, dinozaury w grepolis nie grają a jak grają to nie wypisują takich głupot jak Ty na fo .
Wózek jest następstwem balkonika, a dzięki dinazaurom w grepolis można tu jeszcze wytrzymać, a wypisywanie głupot na FO nie jest koniecznie związane z wiekiem :) Czytałam tu bardzo fajne wypowiedzi bardzo młodych ludzi i dostawałam wytrzeszczu oczy przy wypowiedziach dinozaurów
 
Balkonik, wózek, wiek, moja 4 letnia siostrzenica rozumie jaka jest między tym zależność, ale dla niektórych to zbyt skomplikowane. Sądziłem, że żeby coś tam osiągać w grepo to trzeba mieć IQ powyżej przeciętnej, coż widocznie się myliłem.
 
Balkonik, wózek, wiek, moja 4 letnia siostrzenica rozumie jaka jest między tym zależność, ale dla niektórych to zbyt skomplikowane. Sądziłem, że żeby coś tam osiągać w grepo to trzeba mieć IQ powyżej przeciętnej, coż widocznie się myliłem.
Powtórzę to co napisałam do caha 7 odnośnie skasowanego jej postu - masz mnie - miało być "co ma balonik do wózka" -
pożycz od janka balonik :D
mam już swój wózek :)
Fajnie, że chociaż zauważyłeś, że coś tam osiągnęłam :)
 

DeletedUser27702

Guest
Był czas że wszyscy jechali po mnie...teraz jedziecie po Zep...tylko popatrzcie na ten świat i gdzie ona jest a gdzie Wy?
A Ty koleżanko nie dyskutuj bo tu zawsze z nimi przegrasz...
 

DeletedUser27702

Guest
wyspy dominacyjne wyszły nie po myśli każdego i ciach...nawet ja słup na nich wylądowałam hihi
 

DeletedUser27702

Guest
Oj tam...pamiętasz Romka...ten miał głowę do strategii...
dawne dobre czasy :)
 
Do góry