Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Mam takie pytanie do Niki, czego Ty oczekujesz wysyłając na mnie ataki? Podczas trwania tego świata, były ich tysiące, o każdej porze dnia i nocy, najczęściej miałaś od 4 do 10 min i ani razu nie trafiłaś mi wojska( nie licząc birem co wstawiłem, gdy przejąłem dwa miasta w czerwonej okolicy godzinę drogi od mojej reszty). "Głupotą jest ciągle robić to samo i oczekiwać za każdym razem innego wyniku.” Jak chcesz pw, to taka rada na przyszłość, wysyłaj na nas kolony, wtedy zawsze coś wpadnie.
 
ładna skałka...cudo :)
gratki bo tu nawet wskazana :)
Gracz Wolf98 z sojuszu Przyjaciele przyjaciół . utracił miasto Durthang na rzecz gracza weronika255. dzisiaj o godz. 19:58
Wera Tobie już dobrze odpisała, natomiast zastanawia mnie fakt, dwóch graczy od Ciebie, spadli z urlopu, a my ich przez cały dzień czyściliśmy, potem jakiegoś kolona wstawiłem, a Wy nic, dopiero kolejnego dnia Ty podbijasz miasto 3 tys, a są o wiele większe do wzięcia, gdzie tu sens, logika. My po prostu sobie sloty zapełniamy, bo świat już dawno przegrany
 

DeletedUser27702

Guest
nie widzę sensu w tym co pisz wercia ale mniejsza z tym...
czemu to, bo daleko mam i inni mieli tam iść...jak widzisz nie jestem w dominacji i nie mam parcia na siebie bo po co...
 

DeletedUser11447

Guest
Lubię Was wkurzać :) do tej pory "odwdzięczaliście się" bardzo pięknymi punkcikami. Przeważnie kilka miast po Waszych mega akcjach mogłam zgarnąć. Także no - dzięki Weroniko, jestem bardzo wdzięczna bo dzięki Wam jestem w dominacji :)

A teraz ja jak mogę, to też zadam pytanie i liczę na równie szczerą odpowiedź, bo ja odpowiedziałam bardzo szczerze, więc liczę na to samo. Proszę odpowiedz mi, od kogo dostałaś kopię mojej wiadomości? Pewnie nie odpowiesz, wykręcisz się jak zwykle, ale pomyśl - co Ci teraz zależy? Nie uważasz, że nieuczciwych trzeba wskazywać? No chyba, że popierasz nieuczciwość, cwaniactwo.
Wiec teraz pokaż - jaka jesteś prawdziwie.
 
Lubię Was wkurzać :) do tej pory "odwdzięczaliście się" bardzo pięknymi punkcikami. Przeważnie kilka miast po Waszych mega akcjach mogłam zgarnąć. Także no - dzięki Weroniko, jestem bardzo wdzięczna bo dzięki Wam jestem w dominacji :)

A teraz ja jak mogę, to też zadam pytanie i liczę na równie szczerą odpowiedź, bo ja odpowiedziałam bardzo szczerze, więc liczę na to samo. Proszę odpowiedz mi, od kogo dostałaś kopię mojej wiadomości? Pewnie nie odpowiesz, wykręcisz się jak zwykle, ale pomyśl - co Ci teraz zależy? Nie uważasz, że nieuczciwych trzeba wskazywać? No chyba, że popierasz nieuczciwość, cwaniactwo.
Wiec teraz pokaż - jaka jesteś prawdziwie.
Przecież wysłałam wam masa:) w nim jest odpowiedź na Twoje pytanie, ale pewnie mnie blokujesz i nie dostałaś tej wiadomości.
 
Dlatego ja Cię nawet nie atakowałem, bo wiedziałem, że to tylko nabijanie pw i będziesz się z tego cieszyła, aczkolwiek jak już poszło dużo kontr na Twoje zaczepki to dało się Tobie trafiać ognie :) W dominacji to byś była spokojnie bez tego.
 

DeletedUser11447

Guest
1 raz mi paczke ogni urąbaliście w nocy :) a tak to tylko po kilka sztuk bo apka czasami jest dziwna, ze bieżącej produkcji nie pokazuje, i jak chowam to część zostaje ;/ no trudno, często łapaliście mnie w trasie a nie bardzo da się skupić jak trzeba prowadzić :) mam nadzieję, że dzieki temu miałeś miłe odczucia :)

no jak waliliście na moją obecną Tragikomedię to miło było :) w życiu takich pw nie miałam i to było mega mocne
 
oj nie tylko te ognie w nocy, Werka albo Uzu w dzień coś trafili, ale mniejsza o to, fakt apka bardzo zawodzi, szczególnie w nocy :D akcje na Ciebie zawsze były fajne, dla nas o to chodzi w tej grze, żeby razem na synchro lecieć na kogoś aktywnego :) najlepiej wspominam jak się obroniłąś, a potem robiliśmy jeszcze dwa razy powtórkę z nakładkami i w końcu się udało.
 
Do góry