Istros - rozmowy o świecie i nie tylko

Kacperku. jeszcze niedawno było, że tylko on ( poczytaj forum). Mellivia się wypierała funkcji założyciela a wy powiązań z tym sojuszem.
Cie ka we . Pozdrawiam
Ty tez miałaś uprawnienia, byłaś wpisana w profil sojuszu jako rada jednak funkcji radnej się wyparlas :)

Mellivia trzymała uprawnienia po tym jak martin zapraszał waszych odrzutkow z mdg, wszystko wszystkim ale bez przesady żeby zmieniać stronę po tym jak 7 cudow już ktoś zdążył zbudować, a jeszcze większa głupota, takich ludzi zapraszać do siebie XD
 
Kacperku. jeszcze niedawno było, że tylko on ( poczytaj forum). Mellivia się wypierała funkcji założyciela a wy powiązań z tym sojuszem.
Cie ka we . Pozdrawiam
Jam nie Kacperek, ale za dużo dorabiasz do historii, która się zdarzyła. Jak ktoś, nie panuje nad sobą to potem tak kończy. Ogólnie wyrzuciłbym go po pierwszej wypowiedzi. Wypowiedziałbym się ostrzej, ale miałbym wtedy za dużo czasu na odpoczynek :D
 
Ostatnia edycja:
Ty tez miałaś uprawnienia, byłaś wpisana w profil sojuszu jako rada jednak funkcji radnej się wyparlas :)

Mellivia trzymała uprawnienia po tym jak martin zapraszał waszych odrzutkow z mdg, wszystko wszystkim ale bez przesady żeby zmieniać stronę po tym jak 7 cudow już ktoś zdążył zbudować, a jeszcze większa głupota, takich ludzi zapraszać do siebie XD
Ja się nigdy funkcji w radzie nie wyparłam a my mówimy tutaj o założycielu.
To co, wyście samego - martina- zaprosili, daliście mu upki, bo chciał budować a on wam ludzi pozapraszał i na wyspach z nimi zaczął budować cudaki .
A słyszałaś o zrównoważonych cudach i artefaktach ?
p.s. Tych odrzutów to se mogłaś podarować. :(
Jam nie Kacperek, ale za dużo dorabiasz do historii, która się zdarzyła. Jak ktoś, nie panuje nad sobą to potem tak kończy. Ogólnie wyrzuciłbym go po pierwszej wypowiedzi. Wypowiedziałbym się ostrzej, ale szkoda abym dostał bana :D
Poproszę zapke do was na discorda, chętnie się dowiem co sobie dopowiedziałam bo ja znowu nie w temacie ;)
Przedtem dorabiałam sobie ,że oficjalna akademia jaskiniowców to jaskiniowcy i liderzy 1 to też liderzy 2 , a teraz że lider 2 to ex lider 2?
Pozdrawiam.
 
Ja się nigdy funkcji w radzie nie wyparłam a my mówimy tutaj o założycielu.
To co, wyście samego - martina- zaprosili, daliście mu upki, bo chciał budować a on wam ludzi pozapraszał i na wyspach z nimi zaczął budować cudaki .
A słyszałaś o zrównoważonych cudach i artefaktach ?
p.s. Tych odrzutów to se mogłaś podarować. :(

Poproszę zapke do was na discorda, chętnie się dowiem co sobie dopowiedziałam bo ja znowu nie w temacie ;)
Przedtem dorabiałam sobie ,że oficjalna akademia jaskiniowców to jaskiniowcy i liderzy 1 to też liderzy 2 , a teraz że lider 2 to ex lider 2?
Pozdrawiam.
Jaka akademia jaskiniowców xD nazwę zmienił Martin bo była pro100, tak jak napisał Kacperek wyżej dostał buta za napisanie kilku słów za dużo, szkoda że nie na PW tylko forum sojuszu. Chcesz to mogę ci wysłać, bo klan nie pozwoli sobie na traktowanie takie przez jakiegoś buraka martina
 
Ostatnia edycja:
Pokaż gdzie tak ktoś napisał hipokrytko
Miło mi. A gdzie? Chociażby tu, bo piszesz o ich cudach.

Jak ty nadal nie rozumiesz, że jakbyśmy nadzorowali te cuda ich to już dawno by stały i nigdzie byście nie wbili. Nikt się nikogo nie wypiera bo cuda to była ich inicjatywa i nie koloryzuj sobie historii o potężnym delfinie co wbił do jaskinowcow na cuda

Jaka akademia jaskiniowców xD nazwę zmienił Martin bo była pro100, tak jak napisał Kacperek wyżej dostał buda za napisanie kilku słów za dużo, szkoda że nie na PW tylko forum sojuszu. Chcesz to mogę ci wysłać, bo klan nie pozwoli sobie na traktowanie takie przez jakiegoś b.....


Weź proszę cię, napisane ma że ma upki bo ZALEŻAŁO MU NA BUDOWIE CUDOW, JA MAM ZAŁOŻYCIELA, ALE MNIE NIE INTERESUJĄ TE CUDA. Pisze ci to od początku za każdym razem
Na pewno tak było?. A nie było, nie gram a profil to odpowiedz na profil Turka ?

OsZczepCS

Ja nikogo nie bronie. Zapytałam tylko co się stało.
A co do treści postu. Z czym masz problem ? bo to o twojej dziewczynie ?
Bo jakoś jak do mnie i o mnie tak piszecie to Ci nie przeszkadza a wręcz przeciwnie.
Ja oczywiście nie popieram jego słownictwa i mi się to nie podoba więc bronić nie będę.
 
Miło mi. A gdzie? Chociażby tu, bo piszesz o ich cudach.







Na pewno tak było?. A nie było, nie gram a profil to odpowiedz na profil Turka ?

OsZczepCS

Ja nikogo nie bronie. Zapytałam tylko co się stało.
A co do treści postu. Z czym masz problem ? bo to o twojej dziewczynie ?
Bo jakoś jak do mnie i o mnie tak piszecie to Ci nie przeszkadza a wręcz przeciwnie.
Ja oczywiście nie popieram jego słownictwa i mi się to nie podoba więc bronić nie będę.
Nikt od nas ci nie pisał żebyś przyjechała to pogadamy sobie z kolegami i zgasniesz. Chyba że nic mi o tym nie wiadomo, ale wątpię że ktoś by był w stanie ci śmierci życzyć

Miło mi. A gdzie? Chociażby tu, bo piszesz o ich cudach.







Na pewno tak było?. A nie było, nie gram a profil to odpowiedz na profil Turka ?

No to przecież napisałam że nie gram a upki dostałam od Nigiri jak weszłam do pro100 a on przechodził do jaskiniowców
 
Miło mi. A gdzie? Chociażby tu, bo piszesz o ich cudach.







Na pewno tak było?. A nie było, nie gram a profil to odpowiedz na profil Turka ?

OsZczepCS

Ja nikogo nie bronie. Zapytałam tylko co się stało.
A co do treści postu. Z czym masz problem ? bo to o twojej dziewczynie ?
Bo jakoś jak do mnie i o mnie tak piszecie to Ci nie przeszkadza a wręcz przeciwnie.
Ja oczywiście nie popieram jego słownictwa i mi się to nie podoba więc bronić nie będę.



Problem mam z tym, ze dopoki to ja decyduje kto z nami gra takie zachowania sa niedopuszczalne i wiążą sie z konsekwencjami dostepnymi na grepo.W tym wypadku wyrzuceniem z sojuszu. Wiem, ze u was jest z tym roznie o czym swiadczy sytuacja sprzed dwoch miesiecy z combatem w mdg. A ze przyjeliscie go niespelna 10 godzin po wywaleniu od nas to juz wasz problem.

Co do tego, ze niby piszemy tak o tobie.
Jesli ktokolwiek z naszej groził ci pobiciem lub przyjazdem z kolegami to wskaz ten post, a osobiscie zajme sie wyjasnieniem tej sprawy.
 
Wiem, ze u was jest z tym roznie o czym swiadczy sytuacja sprzed dwoch miesiecy z combatem w mdg. A ze przyjeliscie go niespelna 10 godzin po wywaleniu od nas to juz wasz problem.
Ale to nie trzeba cofać się do 2 miesięcy, wystarczy teraz, że on nadal tam jest mimo, że ich wartości nie popierają takiego zachowania (no chyba że udają przed publiką, żeby nie wyszło że się zgadzają z tym że ktoś komuś grozi pobiciem)
 
Problem mam z tym, ze dopoki to ja decyduje kto z nami gra takie zachowania sa niedopuszczalne i wiążą sie z konsekwencjami dostepnymi na grepo.W tym wypadku wyrzuceniem z sojuszu. Wiem, ze u was jest z tym roznie o czym swiadczy sytuacja sprzed dwoch miesiecy z combatem w mdg. A ze przyjeliscie go niespelna 10 godzin po wywaleniu od nas to juz wasz problem.

Co do tego, ze niby piszemy tak o tobie.
Jesli ktokolwiek z naszej groził ci pobiciem lub przyjazdem z kolegami to wskaz ten post, a osobiscie zajme sie wyjasnieniem tej sprawy.
Oszczeps o co Ci chodzi z C0mbatem ? To ,że pisał coś jak jeszcze była Kociara to jedno. To, że zaprosił go Arma to drugie.
Combat komuś groził ? Nie - pisał coś o kobietach. Ty też napisałeś coś w stylu, że nie cierpisz kobiet w sojuszu bo fochy itd. ... Więc nie mieszaj tych spraw.

Co do kontrowersyjnego zdania.
To oczywiście masz prawo odebrać to tak jak chcesz i zinterpretować to tak jak chcesz. I nie będę się kłócić o to.
Chociaż równie dobrze można powiedzieć , że miał na myśli że zostaniesz wyjaśniona i zgaśnie blask jakim świecisz (będący odbiciem oszczep) na grepo.

Ty to nazywasz grożeniem - ja widze, że kolega zaprosił was na " ustawke" czego też nie popieram, nie groził wam znajdę was i was pobije.
A teraz szczerze . OsZczepCS czy nie było tak, że ty mu proponowałeś potem( bo tobie się nie che) , żeby on przyjechał do Ciebie na twoje podwórko ?

Został zaproszony do sojuszu bo oddał nam cudaka i możemy sypać sobie dalej . Gracze, którzy sypią zasłużyli na to i tyle w temacie.
Mnie nie interesuje wasze relacje. Wyzywacie się dla sportu to potem takie kwiatki wychodzą. Dla mnie liczy się tylko gra i to ,że jest waszym wrogiem .

I co mi wkleiłaś ? Wtedy nie byłam członkiem rady, nie miałam żadnych uprawnień.
Gra grą, ale jak ktoś zaczyna gadać bez poszanowania o osobie, która w sumie niczemu nie jest winna i zaczyna grozić publicznie kobiecie, to już nawet nie ma o kim gadać, Dawid dobrze zrobił, że go wywalił.

Nadal czekam na ten adres we Wrocławiu, podjadę z koleżankami z klubu kolego, jak tak bardzo chcesz z kobietami się bić.

Droga zUo, a ja sobie zasłużyłam na to jak wy nie traktujecie ? Na wyzwiska na ds Rodosie (mówię o ds koalicyjnym i tekście Olka i innych), na wszystkie teksty na Fo ?
Śmieszy mnie wasze oburzenie jeżeli chodzi o złe traktowanie was, bo wy innych traktujecie tak samo.
 
Do góry