Istros - rozmowy o świecie i nie tylko

Ja wiem, że zgrywanie ofiary w dzisiejszych czasach jest modne, ale daruj już sobie zepka. Chłop dostał buta za obrażanie, podburzanie itd. Zabawne jest tylko to, że wy go od razu bierzecie do siebie i nie widzicie absolutnie nic złego w takim zachowaniu tłumacząc je, że przecież jaskiniowcy to na porządku dziennym się wyzywają na discordzie. Nudne już się to zrobiło...
Ziółka wzięli, to czemu mieliby Martina nie zabrać XD
 
Przejmowanie nieaktywnych graczy na cuda h przez jaskiniowców to bleeee przyjmowanie graczy bo oddają cuda dla mdg cacy
Mellivio, Ty podjęłaś decyzje, że Martin jest dla was czerwony. Dałaś mu x i dla nas był brązowy. Jego miasto, jego decyzja.
Dla mnie było jest i będzie " wróg mojego wroga jest moim sprzymierzeńcem "
Oczywiście, że przejmowanie nieaktywnych Mdg na cudach jest beeee Jeszcze pierwsze trzy miasta to ok ale te czwarte Kolega dragon was wspierał duchowo na Fo odnośnie żiółka a wy mu miasto na pilnowanym przez niego cudaku zabraliście. :)
 
Mellivio, Ty podjęłaś decyzje, że Martin jest dla was czerwony. Dałaś mu x i dla nas był brązowy. Jego miasto, jego decyzja.
Dla mnie było jest i będzie " wróg mojego wroga jest moim sprzymierzeńcem "
Oczywiście, że przejmowanie nieaktywnych Mdg na cudach jest beeee Jeszcze pierwsze trzy miasta to ok ale te czwarte Kolega dragon was wspierał duchowo na Fo odnośnie żiółka a wy mu miasto na pilnowanym przez niego cudaku zabraliście. :)
Dragons90 łobuzie ty, chcesz te zapke już czy czekamy jeszcze z ujawnianiem?
 
Ja wiem, że zgrywanie ofiary w dzisiejszych czasach jest modne, ale daruj już sobie zepka. Chłop dostał buta za obrażanie, podburzanie itd. Zabawne jest tylko to, że wy go od razu bierzecie do siebie i nie widzicie absolutnie nic złego w takim zachowaniu tłumacząc je, że przecież jaskiniowcy to na porządku dziennym się wyzywają na discordzie. Nudne już się to zrobiło...
Mam wam dużymi literami napisać, że nie popieram jego zachowania tak jak i waszego.

Mellivia go wyzywała, on ją , napisał, że zaprasza ją do siebie z kumplami , Oszczeps zaprosił go do siebie na wyjaśnienie.
Jesteście tacy sami, widzicie tylko co inni wam ale co wy robicie to jest ok.
Ja ofiary z siebie nie robię. Ale jak chcesz to Ci przypomnę ja na Pandosi zostałam dana do rozbiórki za obrażanie mnie przez kółko wzajemnej adoracji w sojuszu. . Więc mi nie piszcie bzdur, że tacy kryształowi jesteście i bronicie słabszych i wyzywanych.
Jeżeli zaczniecie szanować innych to wtedy tak przyznałabym wam racje w 100%.
 
Mellivio, Ty podjęłaś decyzje, że Martin jest dla was czerwony. Dałaś mu x i dla nas był brązowy. Jego miasto, jego decyzja.
Dla mnie było jest i będzie " wróg mojego wroga jest moim sprzymierzeńcem "
Oczywiście, że przejmowanie nieaktywnych Mdg na cudach jest beeee Jeszcze pierwsze trzy miasta to ok ale te czwarte Kolega dragon was wspierał duchowo na Fo odnośnie żiółka a wy mu miasto na pilnowanym przez niego cudaku zabraliście. :)
Jesteś największą hipokrytką jaką w życiu widziałem xd
Naprawdę zastanawiam się co Ty próbujesz osiągnąć tymi wpisami na tym forum, bo jedyne co osiągasz to prezentowanie społeczności tego jak bardzo jesteś odklejona xd

" wróg mojego wroga jest moim sprzymierzeńcem "
Pewnie, ale jak przyjmujesz do swojego sojka takich chamów i prostaków jak Ziółek czy ten Martin to naprawdę się nie dziw że tutaj wszyscy się z tego śmieją i to wytykają ;)

Masakra.
 
Wiecie co, zadam wam pytania retoryczne.
1, czy chociaż raz przeszła , któremuś z was przez głowę myśl " może to nie zepka go zaprosiła ?
2, czy chociaż przez chwile pomyśleliście, że może warto napisać do mnie czy barto, opisać sytuacje, wyprzedzając ruch Martina ?
3, może chociaż , to że nie wiedzieliśmy o niczym i pytanie o to co się stało było zwykłym pytaniem a nie bronieniem kogokolwiek ?
4, czy wy nie zaprosiliście tych dwóch graczy do swojego sojuszu , wiedząc jacy są ?

Leito1939

czasami się mylę, czasami wam przyznaje racje
 
Do góry