Wojna KP.R3P.MAH.ANG.NEM.LH vs HEG.AH.ZE.BP

  • Rozpoczynający wątek xbigxboom
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser6062

Guest
O piotrku usłyszałem dopiero na FO, ale drugiego założyciela, o którym nikt się nie wypowiada czyli chudy92 kojarzę z forum dzielonego z eforami. Jak oni znaleźli się w trudnej sytuacji to też ich opuścił.
 

DeletedUser

Guest
Przykład dziecka neo ^^
Razem z Jankiem (rozwiązał akademię Angel na NY ---pisałem przecież żeby mu praw nie dawać i nikt się nie posłuchał :(() tworzycie zgraną parę noobków...
Janek rozwiązał ,bo grą nie umie dał sobie kolona do osady wbić (o woju zapomniał ) jeszcze kretyn miał do nas pretensje jak dał temat w karczmie.
Nie polecam tych dwóch gości!!!
-----
Piszę się poszedłem ...:)

Nie wypowiadaj sie jak nie wiesz sam na wyspie vs cały sojusz to niby jak miałem wygrać w mojej osadzie stało 176 birem i żednego ataku choć zamieściłem temat w pomocy i podejrzewam że to ty mi go usunełeś więc rozwiązałem w odewecie na was
 

DeletedUser

Guest
Mściwy dzieciak...hehe...ja go nie usunąłem ...widziałem go tylko w karczmie..


Janek13789 03.05.2011 18:00
Czesc

prawdopodobnie koncze gre bo moe miato jest okupywanw przez GRUPA ZENKA BĘBENKA i stoi tam 77 birem więc pewnie nikt okupacji już nie odbije a mi się nie chce ja nowo zaczynać bo już miałem prawie podbój tylko 1 poziom portem więc narazie miło się z wami grało


====
Aż taki chamski nie jestem...przyznam ,że cię nie lubie,ale tego nie zrobiłem.
A ty zachowałeś się po prostu jak dzieciak ,którym jesteś...
Kto ma tego gościa w sojuszu i dał mu prawa niech jak najszybciej mu je zabierze... :)
Wytępić go jeszcze tu na gammie i będzie spokój ..
 

DeletedUser8769

Guest
tak szczerze Black Pearl schodzi na psy nie obrażając nikogo.. już nie wiedzą komu zaproszenia wysyłać.. taki janek w Black Pearl... no sory dajcie spokój kiedyś to mieli ambicje a teraz biorą co popadnie... no ale cóż...
 

DeletedUser

Guest
tak szczerze Black Pearl schodzi na psy nie obrażając nikogo.. już nie wiedzą komu zaproszenia wysyłać.. taki janek w Black Pearl... no sory dajcie spokój kiedyś to mieli ambicje a teraz biorą co popadnie... no ale cóż...

masz coś do mnie ? w BP jestem bo docenili too że jestem dobry a weźmy taki hades 4 osoby grające reszta "prosze pomużcie atakujom mnie"
 

DeletedUser

Guest
Witam .

Oj, Janek, Janek ...

Nie obrażaj Hadesu bo ty to grasz na poziomie Aniołków, ehh .

A to co napisałeś w cudzysłowie to był cytat Twojej pisowni ?

Co do rekrutacji graczy przez sojusz BP, muszę poprzeć wypowiedź Warjona ...
Ja to bym Cię drogi Janku nawet do gry nie przyjął będąc adminem, hehe .

Jeżeli opuszcza się sojusz podczas ważnej wojny to po prostu nie mam słów, tym bardziej że powodu raczej nie mieliście ...

" Niedopuszczalne jest dopuścić się tu zdrady,
Ten wyrok zapada gdy ktoś łamie zasady,
Takiemu śmieciowi nie podaje się tu graby...
Jeśli grasz nie fair , to notujesz tu straty,
Bo jeśli jesteś czysty - to notujesz zyski,
Szanuj człowiek siebie , miej szacunek do swych bliskich,
Postępuj rozważnie i nie wyrządzaj krzywdy,
A osiągniesz poziom możliwie najwyższy ".

Pozdrawiam, Maciek aka Boom : )
 

DeletedUser

Guest
jesli moge powiedziec cos o BP to nie moge sie z wami zgodzic....co maja zrobic liderzy?porobic multi?jesli nie ma tam graczy lepszych to rekrutuja takich jacy sa...taka prawda ze duzo osob skonczylo gre i troche im gorzej teraz idzie
 

DeletedUser

Guest
Coś mi się widzi,że razem z HEGEMONAMI cały świat schodzi na psy...
 

DeletedUser

Guest
Boom Haedshodzi'e co jeżeli cała enklawa przechodziła do BP to miałem zostać sam i sam walczyć z hadesem? aha panie Angelek powiedz Farciarzowi że tylko on jest jedynym myślącym człowiekiem w całej waszej koalicji.
 

DeletedUser6062

Guest
jesli moge powiedziec cos o BP to nie moge sie z wami zgodzic....co maja zrobic liderzy?porobic multi?jesli nie ma tam graczy lepszych to rekrutuja takich jacy sa...taka prawda ze duzo osob skonczylo gre i troche im gorzej teraz idzie

To się nie dzieje tylko w BP. Ze wszystkich sojuszy gracze odchodzą. Jak ktoś miał wcześniej do czynienia z KP to wie, że grę zakończyła większość dawnej rady w tym nasz przywódca oraz jego zastępca i dyplomata. Co jakiś czas otrzymuję wiadomość, że ktoś musi się z nami pożegnać. Po za tym w BP jest dalej spora ilość ludzi bo 67, a wielu na prawdę dobrych i aktywnych graczy nie skończyło z grepolis tylko po prostu wybrali inne sojusze, a to już jest porażka władz perły.
 

DeletedUser

Guest
a kto z BP wybral inny sojusz(bo nic mi o tym nie wiadomo), a chcialbym wiedziec;)
 

DeletedUser

Guest
Jestem w enklawie co ty AnGeLeK koksiku podaj nick i nie kozakuj mów o sobie dzieciaku neo ^^ (lol)
 

DeletedUser

Guest
tak daro mi napisal,ale ja myslalem ze ktos teraz odszedl,bo tamte przejscia byly juz jakis czas temu...
 

DeletedUser6062

Guest
Tak jedne wcześniej inne dawniej, ale jakby zliczyć pkt tych wszystkich graczy to być morze BP by zasiadało na top1.
 

DeletedUser

Guest
Jestem w enklawie co ty AnGeLeK koksiku podaj nick i nie kozakuj mów o sobie dzieciaku neo ^^ (lol)

Teraz po twojej gadce jestem tego pewny na 100 % ...
Ale każdy i tak Janku jest od ciebie mądrzejszy ...
Mam nadzieję ,że z czasem się polepszysz ...
 

DeletedUser

Guest
No cóż... Zostałem niejako wywołany do tablicy przez Daro więc ustosunkuję się do jego wypowiedzi. Pominę wcześniejsze żeby nie rozwijac zbytnio tematu i odniosę się do okolicznności, które w jego mniemaniu są "porażką władz perły". Widzisz Daro, to co w twoim wyobrażeniu jest Waszym sukcesem (zwerbowanie kilku graczy Black Pearl) niekoniecznie musi byc naszą porażką. Wielu graczy zmienia swoje barwy w trakcie gry z bardzo różnych powodów. W mojej opinii porażką są twoje nieprzemyślane wypowiedzi, które powodują milknięcie tego forum. Nie mam nic przeciwko temu jak ktoś napisze coś sensownego, ale pisanie dla samego pisania jest męczące i jeżeli tego nie zrozumiesz niebawem będziesz prowadził tu monolog. Sprawa następna... Daro są jeszcze na tym świecie gracze, którzy nie muszą pisac słowo honor w cudzysłowiu. Tyle chciałem personalnie odnieśc się do poruszonych spraw. Teraz ogólnie. Temat ten został założony w celu komentowania wojny dwóch koalicji, a w rzeczywistości prowadzona jest dyskusja na temat rekrutacji w BP. Cieszę się, że sojusz BP jest dostrzegany na świecie gamma i może założymy specjalny temat gdzie będzie można pisac do woli swoje uwagi i komentarze.... Miałbym nawet tytuł: "Sukcesy, porażki, rekrutacja w BP czyli co nam leży na wątrobie..." Jak jakiś sojusz robił fuzję to się wzmocnił... jak BP robi fuzje to problem. Jak inne sojusze przejmują graczy przeciwnej koalicji to się wzmacniają... jak BP to problem. Jak BP nie robi fuzji i nie zaprasza to "skazuje się na wegetację".... Generalnie taki nowy temat chyba cieszyłby się sporym wzięciem na tym świecie i ucieszyłby niejedną osobę. Mam jeszcze jedną wiadomośc, która ucieszy osoby prowadzące statystyki w swoich profilach ile to już nie podbili graczy BP. Od dłuższego czasu nie wyrzucamy już z sojuszu osób, które zakończyły grę ku uciesze "statystyków". W tym miejscu muszę powiedziec, że wiele dała mi do myślenia wypowiedź inspi, który stwierdził nie bez racji, że miasto jest miastem, a .....
Co będzie z Heg to sie jeszcze okaże :)

..............Pewnie że są tu różni gracze jednym zależy przejąć jak najwięcej a drugim to nie wystarczy chcą mieć jeszcze odpowiedni poziom trudności przejmując gracza który na pewno jest aktywny. To nasza sprawa jaki wzięliśmy poziom trudności reszta ma to w poszanowaniu dość głęboko.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry