Wojna KP.R3P.MAH.ANG.NEM.LH vs HEG.AH.ZE.BP

  • Rozpoczynający wątek xbigxboom
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Jak nic pogratulować Wam piątego miasta które mi zabieracie, musicie być z siebie bardzo dumni, szczerze Wam gratuluję, popełniłem kilka błędów ale nie ma ludzi nieomylnych a ponieważ to tylko gra nie zamierzam sobie nerwów z tego powodu szarpać :)

Daro radzę wyluzować bo od tego ciągłego napinania żyłka Ci w końcu pęknie:D

ciesz się moim miastem i nich poprawi Twoje magiczne statystyki bo los się może odmienić:)
 

DeletedUser6062

Guest
To, że nie zamieszczam minek w moich postach nie znaczy, że przed komputerem walę głowom w klawiaturę. Nigdy nie traktowałem tego jako coś więcej niż fajną grę. Ostatnio poświęcam jej o wiele mniej czasu niż kiedyś co nie oznacza, że zamierzam kończyć bo nadal mam jakiś cel. Wbrew pozorom cieszę się, że udało wam się ostatnio obronić przed kilkoma stratami w miastach. Wiem, że największą w tym zasługę ma TORRR i nigdy o nim złego słowa nie powiem. Jest na prawdę godnym przeciwnikiem, a z wymienionych privów domyślam się, że też spoko gość.

Jesteśmy w stanie wojny, a FO jest od tego, żeby ją opisywać. Nie używałem nigdy statystyk sojuszy bo jak już nie raz się okazało one nie ukazują pełnego potencjału sojuszu chociaż oczywiście zdaję sobie sprawę, że trzeba sobie na nie zapracować. Tu należą się graty dla Saisa. Jedyny błąd jaki moim zdaniem popełnił to to, że osiedlił się tylko na jednym morzu. Gdyby wbił na jeszcze inne to taki gracz jak on mógłby sporo namieszać.

Przy okazji zapomnieliście o waszych przechwałkach po "zwycięstwie" nad Eforami :D

Pozwolę sobie na jeden cytat.

haha gdyby wybrali was już by stracili kilka wiosek.

Fuzję z nimi mieliśmy 25.10.2010. Żaden z Eforów, który wtedy do nas doszedł nie stracił ani jednego miasta na rzecz BP.
 

DeletedUser

Guest
Wiesz fajnie że piszesz o przechwałkach ale zastanów się kto się przechwalał bo piszesz do kogoś kto w wyniku fuzji doszedł do BP z Undead mniej więcej w tym czasie co zrobiliście swoją z Eforami więc prawdę mówiąc guzik mnie tamta sprawa obchodzi jak pewnie 99 procent ludzi obecnie grających bo już tyle zaszło zmian na świecie, ale Ty ciągle drążysz i tylko to co dla Ciebie jest wygodne:)

unikając napięć i spięć na forum bo tłuc możemy się w grze:p życzę miłego wieczorku:)

PS. czy ponad 60 wsparć na okupację to nie lekka przesada? ;) martwicie się o jej utrzymanie? :)
 

DeletedUser

Guest
Pewności nigdy nie za wiele:) wyżej wymienimy TORR ma jeszcze manty więc wolimy się ubezpieczyć;)
 

DeletedUser

Guest
No gratulacje akcji TORRA rozbił w pojedynkę bunkier kp na ich wyspie cudów na które było prawie 20k deffa lądowego:)

Brawa
 

DeletedUser

Guest
Biremek nie rozbijał sam ląd tylko, ostatnio na maklerze troszkę stracił także z biremami nie zaczynał:/
 

DeletedUser

Guest
janek od czego ty masz mozg?pomysl troche....chyba wyraznie patryk napisal ze birem nie rozbijal bo ogni mu brakuje....
 

DeletedUser

Guest
To zapraszam zobaczymy ile tam masz i co tam ubijesz a pozniej piniu w ciemno w cb walnie bo bedziesz bez zapalek a jestem pewny ze to z checia by zrobil by cie dorwac, szczeze masz szczescie ze tak daleko cie wynioslo:D
 

DeletedUser

Guest
Oj może i taki czas nadejdzie:) ooo to może to pinia zmobilizuje do działania i pomocy kp oraz AS w walce z BP:D
 

DeletedUser

Guest
Nie no raczej cię będzie męczył przez taki czas aż sam nerwowo nie wytrzymasz i dasz sobie spokój z grepo, ale też i podbije ci coś zapewne:D
 

DeletedUser

Guest
Witam wszystkich....czytam to forum od początku wojny...ale dopiero teraz zdecydowałem się na konwersacje...myślę...że mnie miło przyjmiecie i będzie się nam fajnie korespondowało;>

A wracając do sprawy...to ...:Janek od kwietnia czekam na waszą akcje na mnie.....od kiedy przejąłem wioskę Hadesowi...to jeszcze żadnego odzewu z waszej strony nie było...?
 

DeletedUser

Guest
Też witam Pana serdecznie, nie sądzę że Janek odpowie na tą akcje raczej możesz tylko pomarzyć o odwecie:(
 

DeletedUser

Guest
miałem gdzieś jego rozmowę ze mną...ale nie chce mi się jej szukać..:/
 

DeletedUser

Guest
HEHE!...albo jednak wstawię.:

cuk666 29-04-11 o godzinie 16:58
tylko wiesz...postarajcie się.....żeby było co wspominać:D
cuk666 29-04-11 o godzinie 16:54
ok....zapraszam......:p
Janek13789 29-04-11 o godzinie 16:51
ale szykuje sie na ciebie akcja ojj szykuje sie :))))
cuk666 29-04-11 o godzinie 16:49
jak to nie było przeciesz taka ilośc wojska.którą wstawiłem specjalnie miała zachęcić do odbijania...co tam było 700 biremek i może po 500 lądu...:D:D:D:D sądziłem, że Bp dacie sygnał....i oni cos zrobia
Janek13789 29-04-11 o godzinie 16:47
tak ale nie było sensu odbijać
cuk666 29-04-11 o godzinie 16:33
:D przecież nie mamy żadnego pon'u ani nic???

A tak w ogóle to dał jakis sygnał na forum?
Janek13789 29-04-11 o godzinie 16:21
co to jest że podbijasz naszym graczom miasta?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry