Najnowsze treści autorstwa DEIF

  1. DEIF

    [Zakończony] Gracz roku 2023 - Głosowanie i Wynik

    a) DEIF b) Himera, Milas
  2. DEIF

    [Zakończony] Gracz Roku 2023

    a) DEIF Himera b) alphahydranoid c) alphahydranoid d) kox a) DEIF Himera b) diabeloos c) diabeloos d) kox 2
  3. DEIF

    Gracz roku 2022 - Głosowanie

    hochol 1. DEIF 2. Dion Diabeł dobry Dion, lecz hocho trochę więcej pograł w 2k22 na dobrym poziomie. Mam nadzieję, że za 2023 Sapcio również zrobisz
  4. DEIF

    Milas - rozmowy o świecie i nie tylko

    W samo sedno kolego. Czasami nudne się robi wygrywanie wszystkiego. A do topa żeby się dostać, wcale nie potrzeba super skilla. W niektórych przypadkach wystarczy pojemny portfel ;)
  5. DEIF

    Himera - rozmowy o świecie i nie tylko

    Zabawne, że pisze to gość, który miał ten projekt prowadzić, dmuchał balonik a po tygodniu gry stwierdził, że real ważniejszy. Tak samo jak drugi założyciel. Jak już coś piszesz, to pisz prawdę ziomek. Nikt nikogo do niczego nie zmuszał. Ja dziękuję wszystkim za gierkę. Gratulacje dla...
  6. DEIF

    Milas - rozmowy o świecie i nie tylko

    dorocia Pani odpali te festynki
  7. DEIF

    Dyskusja na temat nowego świata

    Kolacja
  8. DEIF

    Milas - rozmowy o świecie i nie tylko

    Jesteście beznadziejni. Macie szczęście, że nam się już nie chce.
  9. DEIF

    Himera - rozmowy o świecie i nie tylko

    Napisz po prostu, że nie dojechaliście na serwer, tak jak większość tych niby ekip i tyle. Po co te bezpodstawne oskarżenia i insynuacje. Niby nie ma sensu bić mniejszego ale w sumie Wam to nie przeszkadzało na Dion grając w przewadze. Tam Ponury miał radochę, kiedy mógł męczyć Lisy fejkami 24h...
  10. DEIF

    Himera - rozmowy o świecie i nie tylko

    mówi, że ma bana ale pozdrawia cieplutko
  11. DEIF

    Zmiana prędkości rozpoczęcia dominacji na serwerze Chimera

    Pani dorocia dziekuję za uwzględnienie mojej propozycji. Niestety nikt się chyba nie spodziewał, że start świata jesiennego zostanie zaplanowany tak szybko, dlatego tutaj warto się pochylić nad propozycją zmiany ustawień. Część z nas wraca z urlopów, część dopiero leci w podróż, więc zmiana...
  12. DEIF

    Dyskusja na temat nowego świata

    Pozdrawiam
  13. DEIF

    [Forum] Czy chcesz, aby został zorganizowany konkurs na Gracza Roku 2022?

    Jeszcze methoni. Tam też się działo xd
  14. DEIF

    Bonusy Weekendowe na przyszłym serwerze jesiennym (Nowy system)

    Ciekawe urozmaicenie gry. Mam nadzieję, że propozycja zostanie zaakceptowana.
Do góry