Najnowsze treści autorstwa Dizu

  1. Dizu

    Pharai - rozmowy o świecie i nie tylko

    ok przyjąłem do wiadomości ale jeszcze jedno pytanie , w wiadomościach z shedowem zgrywałeś charakterniaka pisząc że nie interesuje cię kretowanie bo i tak sobie radzicie to w takim razie skąd masz tą wiadomość masową ?
  2. Dizu

    Pharai - rozmowy o świecie i nie tylko

    nie przejmuj się , kiedyś spędzisz w końcu noc pod dachem
  3. Dizu

    Pharai - rozmowy o świecie i nie tylko

    nie kozacze tylko jesteś śmieszny a wręcz żenujący , ta gra bez forum dla ciebie nie istnieje a powiem nawet więcej . Zachowujesz się jakby to było twoje największe życiowe osiągnięcie . wracając do mojej osoby to nie wywyższam się , wręcz uważam się za średniego gracza i do was się nie umywam...
  4. Dizu

    Pharai - rozmowy o świecie i nie tylko

    Mi ogólnie chodzi o tą sytuację na serwerze , wymiana ruchomych
  5. Dizu

    Pharai - rozmowy o świecie i nie tylko

    Hahahaha ale trzeba być przeszczepem żeby tak robić hahahaha Yarod czy jak ci tam
  6. Dizu

    Pharai - rozmowy o świecie i nie tylko

    Myślałem że dacie sobie radę z 8k sami a tu proszenie o pomoc na fo dziwnie wygląda . Chyba rozmowa z oszczepem dobrze ci zrobi XDD
  7. Dizu

    Pharai - rozmowy o świecie i nie tylko

    ciekawie się zapowiada serwer , ciekaawie
  8. Dizu

    Dyskusja na temat nowego świata

    Ja bym zagrał na 6.6.6
  9. Dizu

    Dyskusja na temat nowego świata

    Dokładnie , przyznaj że ciekawa opcja by to była
  10. Dizu

    Dyskusja na temat nowego świata

    Chodzi mi o początek serwera , nie było by budowania złotem i kupna surowców , liczyły by się tylko umiejętności . Nikt nie wyzlocil by 8 miast przed końcem ochrony
  11. Dizu

    Dyskusja na temat nowego świata

    Myślę że byłaby to wyrównana walka i podejrzewam że sporo osób by się zdecydowało
  12. Dizu

    Dyskusja na temat nowego świata

    My chcielibyśmy świat bez złota , np na start serwera przelewasz powiedzmy 200-300 zł wpisowego i gra bez złota , tylko zarządcy . Wyrównany poziom by był
Do góry