Najnowsze treści autorstwa Kamillo Wielki

  1. [Ulepszenie] Podniesienie maksymalnego poziomu gospodarstwa wiejskiego do 50

    Starożytne polis w rozkwicie miały znacznie więcej mieszkańców niż tylko 4266, kolejna sprawa że do jednego statku wchodziło czasem nawet 400 chłopa ale to już trochę inny temat...
  2. [Ulepszenie] Podniesienie maksymalnego poziomu gospodarstwa wiejskiego do 50

    Dla mnie dziwne jest że ktoś podbija miasto i już następnego dnia ma w tym mieście max offa. Gdybyśmy mieli więcej mieszkańców to można by też fajniej zaskakiwać ludzi z topki po ich podbojach/akcjach bo nie daliby rady tak szybko zbudować max armii :D Dzisiaj armia mało znaczy bo dziś jej nie...
  3. [Ulepszenie] Podniesienie maksymalnego poziomu gospodarstwa wiejskiego do 50

    Zapraszam do wypowiadania się w temacie ;)
  4. Dyskusja na temat nowego świata

    Szkoda że InnoGames nic nie inwestuje w tą grę, a graczy jest coraz mniej i mniej...
  5. [Ulepszenie] Podniesienie maksymalnego poziomu gospodarstwa wiejskiego do 50

    Myślę że tych kilkuset mieszkańców wiele by zmieniło bo obecnie nie wielu graczy rozbudowuje miasta na max przez wzgląd na liczbę mieszkańców. Ograniczyło by to też dziwne zamienianie się wioskami bo rekrutacja najlepszej armii trwałaby dłużej.
  6. Anulowanie Badań

    Chciałem aby była jakakolwiek inna "kara" zamiast obecnej, więc zaproponowałem jak w przypadku rozbiórki czas oczekiwania. Ja osobiście mam jeden ulubiony zestaw badań, który chciałbym używać w każdym mieście i wtedy miałbym większy porządek i przejrzystość w imperium, podobnie jak inni gracze :D
  7. Anulowanie Badań

    Myślałem w sumie nawet o tym aby to było całkowicie darmowe ale skoro od zawsze trzeba było wydać cały pkt kultury, to myślałem że nie ma na to szans.
  8. Anulowanie Badań

    Hej! Chciałbym poruszyć kwestię anulowania badań w akademii. Osobiście bardzo denerwuje mnie że trzeba wydać cały punkt kultury, czyli można powiedzieć 48000 jednostek surowców i kilka h czekania (tyle kosztuje festyn) by anulować jedynie jedno głupie badanie, nawet jeśli kosztowało ono jedynie...
Do góry