Sytuacja na świecie Rizinia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser29882

Guest
nic specjalnie nie robiłem, wątek na FO czytam od poczatku tego świata ale generalnie nie biore udziału w gównoburzach na forum.

Ciesze sie ze sie troszczysz o moja kondycje psychiczną.
 

DeletedUser22926

Guest
Zapewne traktuje tą grę w równi z realem, że tak bardzo na niego ona wpływa.
 

DeletedUser27702

Guest
Widzę że Was nosi i to całkiem całkiem...a miało być tak fajnie :(
 

DeletedUser22926

Guest
Wróżbita czy jasnowidz? z fusów wywróżyłeś to?
haha za zgłoszenie leśnego do supportu wyzywasz od konfidentów?
jeszcze ten wjazd na rodziców...
jesteś śmieciem jakich mało. profil "gramy fair", więc grajmy, leśny walił wulgaryzmami więc zasłużył na to...

PS: Idź polatać gradem bo strasznie gwiazdorzysz
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser23053

Guest
ale rzygowin się polało na forum, aż przykro czytać.
a wszystko przez kombinowanie i układy.
Moim zdaniem nie powinno się mieć za złe IC, że przyjmuje miśków. To transfer zielony-zielony. Jak wyglądają szczegóły rekrutacji nie wiemy na pewno. Wiadomo że IC+IC2 są pełne jak pęcherz po karczmie piwnej i wszyscy się nie zmieszczą.

Ktoś tu napisał, że gracze który odeszli z Misiów dołączyli do Unnamed. To nieprawda. Przez dwa tygodnie grali w swoim sojuszu, a ja w tym czasie od Misiów (zgodnie z zasadą Anki i shamrocka = w dwóch silniejszych lejemy słabszego) dostałem propozycję wspólnego działania przeciw nim żeby odebrać nasze wioski. Ponieważ nie widziałem sensu żeby do spółki z czerwonymi atakować brązowych odmówiłem. Z czasem na zasadzie mamy wspólnego wroga więc współdziałajmy zaczęła się współpraca z grupą LatoMa. Końcowym efektem było połączenie.
------------------------------------
PS. Propozycje odnośnie ery cudów "bo nie wiadomo jak będzie później z paktami" tez dostawałem.
tak więc niezależnie od intencji jak zwykle dzielenie świata po miesiącu gry na kawałki przez WIELKICH okazało się przedwczesne.
-------------------------------------
PS. za "ścierwo" w imieniu Na sygnale przepraszam
 

DeletedUser22713

Guest
Do Unnamed oczywiście pretensji nie ma o jakieś niehonorowe zagrywki bo po prostu skorzystaliście z okazji jak to robily też miśki czy inne sojusze, kto by nie skorzystał.
Żal tylko do owych osób które odeszły, które zamiast swoich byłych sojuszników wybrały Was.
 

DeletedUser23685

Guest
Powiem tak, walić rizinie przereklamowany świat, fejki nie fejki, krety nie krety rzygać sie chce, a jak widze felixa u nas to już w ogóle żenada jakaś

Ja tu nie gram aktywnie, bo nie mam w tej chwili na kogo natomiast nadal jestem top2 wojowników pomimo, że od 3 tygodni słupie i stawiam domki tylko i jedyne co robie to jakieś stałki czy deff na noc gdzieś pośle i to wszystko
 

DeletedUser28410

Guest
A ja z całych sił dopinguje Piwoszy, jedyna ekipa, która jest godna pochwały na tym świecie. Ich 30-tu osobowa ekipa gdy z Nimi walczyliśmy była dużo trudniejszym przeciwnikiem niż trzy sojusze Imperium (bez napinki, Johny spoko gość ale na temat Imperium wole nie zabierać głosu :cool:).
Jeśli chodzi o Misie to się nie wypowiadam, nie znam sytuacji a Shamrocka bardzo lubię jako osobę i cenie jako gracza także ogółu Jego sojuszu hejtować nie mam zamiaru, ale kilku graczy jak np. nr. 1 jeśli chodzi o arogancję Kotka Felixa coś dawno nie było widać na forum, co się stało? :rolleyes: b4ndit internetowy wojownik (trochę pogardy płynie w Twoją stronę... :)) , poza tym, że jesteś śmieszny to.. jesteś śmieszny. :D

Dzięki za uwagę. o_O
 
Mysle, ze teraz 4f by mialo ciezej.
Jest jedno proste zagranie ze strony imper oe poczatku swiata: walczymy na jeden front tylko, w tym momencie wss sie sypie. Logiczne, ze gracze ktorzy walczyli na 35 pojda na front z piwoszami, oczywiscie potrzeba czasu. Tak jak.mialo to.miejsce przy walce z trupa, TiL czy prosiakami. Na wszystko potrzeba czasu.
Robesza nigdy szanowla nie bede, ale reszta Jego ekipy jest naprawde ogarnieta i na chwile obecna to chyba najmocniejsza grupa biorac pod uwage zgranie i koordynacje dzialan. Fakt,.ze.powoli nasi frontowcy ida do.nich,.za.miesiac przewiduje dobre walki.o miasta:)
No i naprawde serdeczne gratulacje za zgranie, ze swieca w rrku szukac takich graczy!
 

DeletedUser26595

Guest
Mysle, ze teraz 4f by mialo ciezej.
Jest jedno proste zagranie ze strony imper oe poczatku swiata: walczymy na jeden front tylko, w tym momencie wss sie sypie. Logiczne, ze gracze ktorzy walczyli na 35 pojda na front z piwoszami, oczywiscie potrzeba czasu. Tak jak.mialo to.miejsce przy walce z trupa, TiL czy prosiakami. Na wszystko potrzeba czasu.
Robesza nigdy szanowla nie bede, ale reszta Jego ekipy jest naprawde ogarnieta i na chwile obecna to chyba najmocniejsza grupa biorac pod uwage zgranie i koordynacje dzialan. Fakt,.ze.powoli nasi frontowcy ida do.nich,.za.miesiac przewiduje dobre walki.o miasta:)
No i naprawde serdeczne gratulacje za zgranie, ze swieca w rrku szukac takich graczy!

Jestem człowiekiem dla człowieka, a Twoja pogarda będzie mnie bolała forever, bayo :cool:
 

DeletedUser29689

Guest
Piwosze mają narazie ulgi ;p, niech frontowcy przejdą z WSS do nich to pozamiatane ;p. Są Priorytety i są cele pomniejsze(Piwosze)
 

DeletedUser29381

Guest
Żabcie Kochane
200910995391577801.jpg


Zasadniczo dostajecie po tyłku, jeśli tylko zwrócimy na kogoś BACZNĄ UWAGĘ.
Gdy kota nie ma, myszy harcują - to oczywiste,
ale po skierowaniu większych sił ofensywnych
na jakiegokolwiek przeciwnika pozostają płacze i żale ;).

Ukłony.

Elemires, aka Elemirek na tym świecie.
 

DeletedUser23053

Guest
stare reguły

są chętni na podbój Europy?
----------------------------------------


Drodzy Gracze!

InnoGames świętuje 10 urodziny – a my dla Was również mamy wspaniały powód do świętowania!

Od 3 do 31 lipca możecie odświeżyć swoją pamięć i zagrać w Grepolis, wersji 1.26.9 – jedna z ostatnich wersji przed wdrożeniem Grepolis 2.0 w 2011.

Cieszcie się starą grafiką i ograniczonymi funkcjami Grepolis 1, oraz spróbujcie swych sił wśród nowych sojuszy na naszym specjalnym, międzynarodowym świecie “Antiquity”. Ten świat dostępny będzie od 3 lipca, około godziny 13:00 CES naclassic.grepolis.com

Antiquity ma następujące ustawienia:
Prędkość świata: 6
Prędkość jednostek: 6
Prędkość handlu: 6
Ochrona początkujących graczy: 3 dni
Limit członków sojuszu: 200
System podboju: Stary
Morale: nieaktywne
Złoto na start: 5.000
Język: angielski

Dodatkowo niedostępne będą następujące funkcje: Hades i Artemida, wioski z punktami walki, bohaterowie, misje wyspowe, wydarzenia, cuda świata i fenicki handlarz. Więcej informacji możecie znaleźć na naszej angielskiej wiki.

Dołącz się do tej wspaniałej podróży w czasie, testuj i poznaj jak gracze podbijali miasta Grecji, wraz ze swoimi sojuszami ponad 6 lat temu!

Dla wszystkich uczestników przygody przygotowaliśmy małą niespodziankę: 3 najlepszych graczy w rankingu zostanie nagrodzonych 5.000 złota za regularną grę.*

*W trakcie procesu rejestracji należy używać prawidłowego (zwalidowanego) adresu e-mail w celu uzyskania kwalifikacji. Jwikakiekolwiek naruszenie zasad gry i/lub Warunków może prowadzić do dyskwalifikacji.

Z niecierpliwością czekamy na obchody tej wielkiej rocznicy z nadzieją, że spotkamy się z Wami na świecie Antiquity, począwszy od przyszłego tygodnia!


Wasz Grepolis Team

----------------------------------------
 

DeletedUser24838

Guest
O cholera co to za świat będzie :eek:
Guzik beker dr4 i reszta elity trzeba wbijac :D
 
Do góry