Sytuacja na świecie Rizinia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser29678

Guest
rejestrować sie można dopiero gdy wystartuje czy mi się zwaliło bo nie mogę wybrać świata ;p( a skoro trzeba wybrać to podejrzewam że trzeba czekać do startu)ale wolę być pewiennnnnn
 

DeletedUser29977

Guest
Czytałem trochę forum i muszę stwierdzić że wpisy kawiarzy typu walka z Piwoszami zapowiada się ciekawie są mydleniem oczu.
Fridom , Piwosze ,kawiarze ,Iron Leady wszystkie sojusze z którymi mam kontakt współpracują, jedyny sojusz który stawia opór ( z tego co pisze na forum już słabo im to idzie) na świecie Rizinia jest WSS. Wiec moje pytanie brzmi te wszystkie sojusze boja się kawiarzy i już się poddali czy tak się już teraz gra w grepo ?

Osiem lat nie grałem wiec pytam bo chyba sporo się pozmieniało.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser28410

Guest
Piwosze i Freedom Fighters współpracuja z ImperCaffe przeciwko WSS? Jesteś całkowicie niedoinfromowany, ktoś Cie bardzo zle poinformowal ;)

Poza tym najpierw piszesz, że "Fridom , Piwosze ,kawiarze ,Iron Leady" są w kolacji przeciwko WSS a za chwile pytasz czy te sojusze się tak bardzo boją ... Kawiarzy "ImperCaffe" a nie WSS. Zamieszałeś niemiłosiernie :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27743

Guest
Poza tym najpierw piszesz, że "Fridom , Piwosze ,kawiarze ,Iron Leady" są w kolacji przeciwko WSS a za chwile pytasz czy te sojusze się tak bardzo boją ... Kawiarzy "ImperCaffe" a nie WSS. Zamieszałeś niemiłosiernie :)
Nie napisał, że są w koalicji. Myślę, że miał na myśli jak już to pony.
Co do strachu to nie wiem o co chodzi. Mniejsi zazwyczaj chowają się za większymi, tak by mieć ochronę, a że Impercaffe ma duużą masę to reszta dla wygody spaktowała się z nimi.
Myślę, że to miał na myśli.
 

DeletedUser29977

Guest
Byc możne źle się wyraziłem. Te sojusze współpracują ze sobą podczas ataków i okupki, ale nie wiem czy tez przeciwko WSS ja opisalem sytuacje w okolicach morza 74. A to co wiem o walkach z WSS przeczytałem na forum. jedyny sojusz który stawia opór ( z tego co pisze na forum już słabo im to idzie) na świecie Rizinia jest WSS. Tak napisałem w pierwszym poście.
 

DeletedUser29977

Guest
Dzieki za normalne podejsie
Imper ma pakt z ff
Razem walcza z reszta swiata
Zamiast go wysmiewac mogliscie wytlumaczyc:) przez ten spam ciezko cos zrozumiec
Dzięki za normalne podejście, teraz przynajmniej wiem dzięki komu kawiarze są numerem jeden na świecie i kto ich trzyma w kupie:)
 

DeletedUser23053

Guest
jedynymi sojuszami jakie od początku serwera walczą z Wielkimi Koalicjami (niezależnie jaki skład mają i kto jest ich liderem) są Piwosze, WSS i Na sygnale (ex Unnamed). wiewiórki biegają po drzewach i opowiadają, że coś się zmieni w tych puzzlach dzisiaj.
 
Nie ufaj wiewiorkom, sa rude z reguly:)
Plus sojusze pokonane przez koalicje, a ich tez bylo kilka-nie zapominajmy o tym-gloria victis!
Zmienilo sie juz wczoraj, albo nawet dwa dni temu. Zostaja tylko ns i piwosze, wss wlasnie padlo przez bute i arogancje pewnej osoby.
 

DeletedUser23053

Guest
"padlo przez bute i arogancje pewnej osoby."
tutaj to regula raczej niż wyjątek
 
Ale jesen kolon wycofany :/
Toc mowilem, powoli przestawiamy sie na Was i piwoszy, bardzo powoli w sumie. Liczylem, ze wss padnie z tydzien temu,a tutaj jednak sie utrzymali dluzej:/ grunt, to dobra zabawa i walka, a tej juz pewnie nie zabrak ie do konca:)
Powodzenia dla na sygnale!
 

DeletedUser23053

Guest
nawzajem
wymagający przeciwnik to dusza tej gry!

jedno jest pewne nie będziecie potrzebowali w katarze inwestora dla stoczni szukać :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry