Sytuacja na świecie Dyme

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser30057

Guest
O jeju, no zle zrozumiales, co ja ci mam powiedziec, co tu widzisz wymyslnego? Tekst na poziomie szostej klasy szkoly podstawowej.
Podpowiedz: to byly pytania retoryczne powstale na bazie slowa "zabawa". Kompletnie nie interesuje mnie twoje zycie i co robisz, nie wiem jak grasz, nie znam nicku, ale to tez mnie nie interesuje. Odnioslem sie tylko do tresci postu, nic personalenego w tym nie bylo. W dalszym ciagu jednak nie rozumiem pojecia - powazne granie. To by bylo na tyle i nie musisz od razu podnosic lapki w gore przy postach tej malej dziewczynki linuxx, ewidentnei mnie podrywa, ale, nie wie jak zagadac, moze sie wstydzi, zlapalaby za warkoczyk najchetniej, ale ma trudnosci, bo nie posiadam.
Jak polubisz moj post, kupie ci lizaka.
Jedno słowo.
ŻENADA

ogarnij się człowieku ,a lizak kup sobie bo piszesz jak byś miał naście lat .
 

DeletedUser30057

Guest
Czy ty w ogole rozumiesz, co sie do ciebie pisze?
Co z tego, ze nascie lat?
Co konkretnie cie zazenowalo?
Serio masz naście ,ale trafiłem. TO już nie mam pytań .ani nie będę wchodził z tobą w dalszą konwersacje .
Pisz na mój temat co chcesz .
Pozdrawiam .
 

DeletedUser30582

Guest
Pich, zostaw chlopaka w spokoju, ma powazne podejscie do gry a ty jestes jak zakalec w serniku o smaku czekoladowym.
Poderwac moge, ale boki ze smiechu, zabieraj swoj tlusty tylek z moich oczu i nie wypowiadaj sie o moim warkoczu.
 

DeletedUser27763

Guest
Ona to ma tak zryty baniak, że szkoda gadać;) Właśnie zaczyna puszczać fejki xD

dzisiaj biednie, chyba zabrakło jej woja
19d3910359d9b3a26930ea7eb7c1ba87.png
No masakra na okupce u azira na ruchomym leciała chyba 20 godzin coś nie tak z głową trzeba mieć
 
Ale dymy tutaj ;)
Nocna dyskusja Gimbów i podrywy xD
Ciebie Jacek nie liczę ...jak coś ;) ;);)
Jacek wytłumacz mi proze o co im chodzi w tej dyskusji bo nie kumam ? O co chodzi ?:confused:
 

DeletedUser30057

Guest
Ale dymy tutaj ;)
Nocna dyskusja Gimbów i podrywy xD
Ciebie Jacek nie liczę ...jak coś ;) ;);)
Jacek wytłumacz mi proze o co im chodzi w tej dyskusji bo nie kumam ? O co chodzi ?:confused:
Hmm ... Koleś myśli że może pisać co mu się tylko podoba .
Tak serio to już sam nie wiem . Wypisują do mnie o prywatnym Życiu ,a to już leka przesada ... PICH Jaki się nudzisz to weź zabawki i do piaskownicy
smiley_emoticons_idea2.gif
 
Że niby Melle tutaj?o_O Ciekaw jestem pod jakim nickiem... dla niej gra na Dyme wydawała się za ciężka, bo by sobie nie poradziła a tu proszę. ;)))
 
Że niby Melle tutaj?o_O Ciekaw jestem pod jakim nickiem... dla niej gra na Dyme wydawała się za ciężka, bo by sobie nie poradziła a tu proszę. ;)))

Ona tu tylko jest i fejkuje ludzi, nic poza tym nie robi bo jest za słaba:p Chowa się tutaj pod nickiem Przeklęty Jacuś, chociaż nie wiadomo ile ma jeszcze kont:p
 

DeletedUser30057

Guest
Tu masz racje, moge pisac, na co mi tylko przyjdzie ochota. W pelni sie zgadzam.
W drugim zdaniu kompletnie sie mylisz, zacytuj z laski swojej jakis fragment o twoim zyciu prywatnym ( z malej litery sie to pisze, tak na marginesie).
Jedno mnie zstanawia i teraz pierwszy raz serio, czy jestes faktycznie tak malo inteligentny, czy tak swietnie udajesz.
Panie profesorze pich .
smiley_emoticons_irre4.gif
wytrawny polonisto .
Jestem naprawdę .
ale specjalnie dla ciebie trzeba obniżyć IQ o połowę by być na twoim poziomie ;p
 
Do góry