Sytuacja na świecie Dyme

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser30330

Guest
Ostatnio piłem whisky a mleko jako zapojka. Mówie Ci,jak nie próbowałeś to niebo w gębie.W sumie to sąsiad nauczył bo mam nowego Ivana, pyszne pielmieni robi a do tego jeszcze kwaśna rynkowo śmietana.Grepolisowy szrot zaś jedyne czym się raczy to delirka umysłową jakiegoś spasionego pryszczola który wysyła po 5 ogni nocą

Taaa whisky z mlekiem mmmmmm.
 
Sam to sobie możesz pograć dla zabawy
smiley_emoticons_grepolove.gif

Zawsze gram dla zabawy i to chyba przeciwieństwo twojej gry. Może nie wiesz kim jestem ale ja wiem kim ty jesteś i mógłbym przytoczyć chociażby twoją grę na Oroposie... Twierdzisz, że liczy się zespól, może w przypadku cudów,a ja ci powiem, że wystarczą 2 dobre osoby by nawet sojusz w którym obecnie grasz nie uratował ci tyłka, i tu nawet nie chodzi o morale...
 

DeletedUser30582

Guest
Pich, plyn juz stad, pograj na morzu Baltyckim, makrele tylko umiesz bic, ale do porzadnego gracza jak ja to bys nie podskoczyl.
 
Twierdzisz, że liczy się zespól, może w przypadku cudów,a ja ci powiem, że wystarczą 2 dobre osoby by nawet sojusz w którym obecnie grasz nie uratował ci tyłka, i tu nawet nie chodzi o morale...
to dawaj koło niego . Moge Ci wioske z podbojem oddac jak chcesz ;) ;)
skoro kończy ktoś grę to czemu nie ? rozumiem że ty byś chciał tylko 20% pkt otrzymać zamiast 100% ?
no dokładnie. No tak było ..nie zmyslam...
śmiesznie się zrobilo po tej aktualizacji :)
Co chwilę jakis złodziej opuszcza sojusz zeby nabijać pkt na swoich
Ciekawe kiedy mefisto wyjdzie
smiley_emoticons_kaffee2.gif
by o mulciaka rozbić deffa
smiley_emoticons_lol.gif
 
Ostatnia edycja:
Żadna to gra w 60 osobowym stadzie.A szczególnie gdy w takim stadzie są jeszcze pikselowi "wodzowie".Którzy wiedzą jak trzeba grać,opaktować a jak to nie pomaga to zapikać na śmierć bo przejąć się nie da. Grałem już w kilku osobowym sojuszu,wyklucza to posiadanie w sojuszu ameb umysłowych buractwa i chamstwa . Jak zabierasz takiemu stadu miasta to zły jesteś bo zlocisz bo bota masz. Bo nie ostrzegłeś jak będziesz atakował i nie poczekałeś jak ktoś będzie przy komputerze. A gdy znudzi Ci się zabawa w wstawanie na idiotyczne fejki i się wyszarzysz,bo co udowodnić miałeś to udowodniłeś a szkoda czasu to wtedy takowy "wódz" ogłasza swój sukces taktyczny i moralny
Boguś. Szkoda, że na tebach nie postanowiłeś pójść o krok dalej i zniszczyc taki soj , by wódz kel nie ogłosił swego "sukcesu". Ładnie tam ich trzymałeś
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

DeletedUser27908

Guest
Boguś. Szkoda, że na tebach nie postanowiłeś pójść o krok dalej i zniszczyc taki soj , by wódz kel nie ogłosił swego "sukcesu". Ładnie tam ich trzymałeś
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
Woda czym innym jest walka z sojuszem który opiera się na 1 mega złotniku i przyssanej do niego hałastrze (wiesz o kim mówię) czy też zlepku nazywanym olaboga sojuszem w którym gra kilku a reszta stanowi brzydko mówiąc mase. Jeśli wracasz do Teb uscislajac do prosiakow to trzon ich sojuszu nie grał z sobą pierwszy raz a mieli już kilka światów za sobą. A takie ogranie daje bardzo duzo. Nie wstydzę się tego że złapałem 2 kolony gdy w grze byłem,moralowe bo moralowe. Wysunięte bo wysunięte miasta na ich całych wyspach. I nie wstydzę się tego. Co nie zmienia faktu że sporo część ich graczy mimo wszystko była na przeciętnym i mniejszym poziomie. Np Np takie drewno, nie będzie wymieniał po nickach bo nie wypada ale pozwolę sobie o lekkie nawiązanie. Zaczynał się ten nick od imienia Adam a kończył na Polska (;.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
A tak na marginesie to po co grasz w tą grę skoro same żale wylewasz i przemyślenia które skłaniają się ku temu że nie warto w ogóle grać w tą gre?
Twoim szczytem marzeń w tej grze to pstryknąć kogoś w nos który klika sobie w sojuszu
Może zamiast stawiać się wyżej z tym swoim pysznym kaprysem to popatrz na to co ty piszesz
Nie płacz że ktoś wysyła na ciebie fejki po 5 ogni bo to część tej gry i nie każdy który klika w ciebie atak to spasiony grubas i delirka umysłowa xDDD
 

DeletedUser30330

Guest
Żeby kogoś fejkować dzień i noc to nieźle trzeba mieć z banią. Już nie mówię o życiu bo ta jednostka tego nie ma.
 

DeletedUser30057

Guest
Wydawalo mi sie, ze stworzyli to, by dostarczyc ludziom rozrywki i zarobic przy okazji, mniejsza o priorytet.
Zawsze gralem dla zabawy, ty w jakims innym celu?
Realizujesz marzenia, spelniasz sie tutaj, czy moze to twoja praca?
Rozumiem, ze takie powazne granie to juz nie zabawa, ale morderczy profesjonalizm, ty pewnie jestes profesjonalista, jak sie domyslam.
Siedzisz z powazna mina klikajac sobie myszka? Masz ustalona diete pewnie, bo wiesz to juz nie jest zabawa i nie mozna tak wpierniczac chipsow jak popadnie, miesnie moga zwiotczec, reka bedzie wolniej myszke prowadzic, ile godzin tygodniowo spedzasz na silowni?
Medytacje tez masz w rozkladzie dnia? Bo wiesz skupienie to podstawa. 7/8 godzin snu by sie przydalo, bo mozg pracuje najlepiej gdy snem jest zregenerowany. W sumie to ostatnie niekonieczne, po co komu mozg do synchro...
I właśnie przez takich jak ty i twoje wymyślne teksty to nie jest już zabawa tylko jakaś przepychanka słowna .Co ciebie obchodzi moje Życie prywatne ?
Wyraziłem własne zdanie na temat SYNCHRO i tyle bez podtekstów .i piszę na temat Gry .
Ty natomiast piszesz o jakimś spełnianiu się ,o marzeniach ... Nie dawno Exu i zadał pytanie gdzie mieszkam ,bo chciał wpaść do mnie zbić mnie . Jak wy oboje się zachowujecie ? to właśnie wy mylicie pojęcie Dobra zabawa z Poważną grą .

Odpowiem na twoje pytania ;p
Gram dla zabawy .
To nie moja praca ,nie realizuję tu swoich marzeń .
Jak czytam co ty wypisujesz to mam uśmiech na twarzy ;p
Nie chodzę na siłownie .Ps Biegam .
Nie medytuję .
 

DeletedUser30057

Guest
Zawsze gram dla zabawy i to chyba przeciwieństwo twojej gry. Może nie wiesz kim jestem ale ja wiem kim ty jesteś i mógłbym przytoczyć chociażby twoją grę na Oroposie... Twierdzisz, że liczy się zespól, może w przypadku cudów,a ja ci powiem, że wystarczą 2 dobre osoby by nawet sojusz w którym obecnie grasz nie uratował ci tyłka, i tu nawet nie chodzi o morale...
No to już mam pewność że nie masz pojęcia kim ja jestem i mnie nie znasz bo ja nigdy nie grałem na Oroposie .
Ciekawe jak w 2 osoby pokonasz sojusz w którym jestem ? pewnie skarbonkę rozbijesz ....

Sprostowanie
*Moim zdanie jednostka to jakiś procent sukcesu w Grepo ,Zgrany zespół to decyduje o wygranej .
Sam to sobie możesz pograć dla zabawy*
chodziło mi o to że sam nie wygrasz Świata .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
No to już mam pewność że nie masz pojęcia kim ja jestem i mnie nie znasz bo ja nigdy nie grałem na Oroposie .
Ciekawe jak w 2 osoby pokonasz sojusz w którym jestem ? pewnie skarbonkę rozbijesz ....

Sprostowanie
*Moim zdanie jednostka to jakiś procent sukcesu w Grepo ,Zgrany zespół to decyduje o wygranej .
Sam to sobie możesz pograć dla zabawy*
chodziło mi o to że sam nie wygrasz Świata .

To koledzy z sojuszu mi źle napisali. Gdyby mi zależało na wygrywaniu to nie robiłbym nigdy szaraków przed EC. Dla mnie gra była zabawą właśnie do tego momentu, potem to już była nuda.
 

DeletedUser30057

Guest
To koledzy z sojuszu mi źle napisali. Gdyby mi zależało na wygrywaniu to nie robiłbym nigdy szaraków przed EC. Dla mnie gra była zabawą właśnie do tego momentu, potem to już była nuda.
To nie pisz że wiesz kim jestem ,po za tym oceniasz ludzi bo inni tobie coś powiedzieli ? Pogratulować .

TU się z tobą zgodzę Era cudów jest Nudna i monotonna ,ale po miesiącu jest satysfakcja z wygranej .
 
To nie pisz że wiesz kim jestem ,po za tym oceniasz ludzi bo inni tobie coś powiedzieli ? Pogratulować .

TU się z tobą zgodzę Era cudów jest Nudna i monotonna ,ale po miesiącu jest satysfakcja z wygranej .

Skoro napisali mi kim jesteś to niby czemu miałem nie ocenić? Napisałbym co i komu możesz pogratulować ale szkoda mi na to czasu.
 
Melle idź spać bo i tak te twoje fejki mnie nie ruszają i nic nimi nie osiągniesz:) I nawet Cię poinformuje o tym, że na majówkę robię szaraki, może tydzień wcześniej bo czekam na decyzję sojuszu :) Tylko jak wpiszesz sobie w profil, że mnie pokonałaś, to dodaj do tego, że wynik w miastach był 3-0 dla mnie ;)
 
Do góry