Wyniki wyszukiwania

  1. f i l i p

    Ponowny start

    czy coś zostało zmienione w mechanice ponownego startu ?, ponieważ drugi raz wchodząc na nowy serwer na kilka dni, nie działa ponowny start , przy poprzednim razie zespół grepolis napisał mi ,że jest bład , i nie mogą sobie z nim poradzić mam wrażenie że to celowe
  2. f i l i p

    [Przekierowano do ticketów] PRZYSPIESZONE RUCHY WOJSK a badanie żagle na maszt

    Podczas symulowania wysyłania kolona , podany czas podróży przy stosowaniu PRZYSPIESZONE RUCHY WOJSK pokazuje błędny czas gdy badanie żagle na maszt jest w trakcie badania . Gra pokazuje czas tak jakby to badanie już było zakończone. Przekonałem się o tym w momencie gdy zastosowałem "buta"...
  3. f i l i p

    Dyskusja na temat wydarzenia Dary Bogów 2023

    hej, lepiej napiszcie o ile ten event będzie droższy od tradycyjnych statków bo jak zwykle, ta zmiana spowoduje wydanie więcej złota , na NIBY nowe wydarzenie
  4. f i l i p

    Dyskusja na temat nowego świata

    alphahydranoid jesteś niepowtarzalny . Gratuluję. Jednak zastanawiam się co będzie dalej Bez ciebie to forum "zamrze" więc działaj. p.s. zastanawiam się kiedy powstanie świat z super bonusami do obrony, bo póki co producenci gry nastawiają się na bonusy dla atakujących. więc Panie Grepo pomyśl
  5. f i l i p

    Dyskusja na temat nowej aplikacji (hybrydowej) Grepolis

    Jak odebrać surowce z wszystkich wiosek 1 kliknięciem?
  6. f i l i p

    Dyskusja na temat wydarzenia Letnia Grepolympia 2023

    świat dorylaion - wydarzenie nie wystartowało
  7. f i l i p

    Dyskusja na temat aktualizacji gry.

    edytowałem swój wpis z środy
  8. f i l i p

    Dyskusja na temat aktualizacji gry.

    po prawdopodobnie dzisiejszej aktualizacji zostało coś zepsute : Mur miejski W tym podglądzie możesz zobaczyć ile wrogich jednostek zginęło w bitwach z twoim udziałem. Możesz też sprawdzić ile twoich jednostek oddało za ciebie życie. Zapis muru na dzień: ...
  9. f i l i p

    Dyskusja na temat nowego świata

    poza tym czas BONUSU nocnego jest nastawiony na młodzież szkolną , która ma akurat wakacje i może posiedzieć do północy a rano do szkoły nie musi wstawać cóż, czyli kolejny serwer dla mnie na 2-3 tygodnie aby zarobić 15-20 kilo golda przez miesiąc gry thx
  10. f i l i p

    Dyskusja na temat nowego świata

    TAA. oraz żeby łatwiej było kraść nimi łaski przy wysokim murku to j.w. lub błąd w tłumaczeniu
  11. f i l i p

    [Naprawiony] częściowe cofanie wsparcia

    za pierwszym razem jak cofam częściowo , wpisując ilość jednostek z palca jest oki . za drugim razem i każdą kolejną próbą , ilość jednostek NIE JEST dopisywana do pojemności i jednostki nie są cofane . Jednak aby zawrócić kolejny raz jednostki , to trzeba kliknąć ponownie "Na zewnątrz" i wtedy...
  12. f i l i p

    [Naprawiony] częściowe cofanie wsparcia

    jeżeli chcę częściowo wycofać wsparcie z danego miasteczka aby dopasować ilość deffa lądowego do pojemności łódek to jest kłopot za pierwszym razem jak podaję wartości, to jest oki jednak gdy robię to kolejny raz, to ilości wpisywane "z palca " w okienkach , przy poszczególnych jednostkach nie...
  13. f i l i p

    Statki

    E1-D4-H5-J7-G5-C8-F7-D6-I5-I7-B1
  14. f i l i p

    Dyskusja na temat wydarzenia Dionizje 2022

    zniechęcające to wydarzenie twórca wydarzenia na pewno premii nie dostanie ani 1 golda nie zarobią na mnie
  15. f i l i p

    Świat jakiego dawno nie było

    ci , którzy tęsknią za wolnym serwerem zapominają , że złotnicy zepsują im na takich ustawieniach całą zabawę
  16. f i l i p

    Dyskusja na temat nowej aplikacji (hybrydowej) Grepolis

    zgłoszenie dotyczy nowej aplikacji hybrydowej Ponadto dodatkowa rzecz : jak umieścić np. na forum sojuszu raport z ataku , który jest generowany przez opcje: opublikuj ?
  17. f i l i p

    Dyskusja na temat nowej aplikacji (hybrydowej) Grepolis

    czy została dodana informacja ile surowców jest potrzebne aby wybudować kolejny budynek, gdy tych surowców brakuje ? czy została dodana informacja o czasie trwania aktualnych bonusów działających na miasteczku ? w/w informacje na komputerze pojawiają się po najechaniu na nie myszką bez żadnej...
  18. f i l i p

    Dyskusja na temat nowej aplikacji (hybrydowej) Grepolis

    czy tutaj można zgłaszać uwagi do nowej aplikacji mobilnej ? jak dzisiaj przeczytałem , że stara aplikacja już nie długo przestanie być "wspierana" to troszkę się zniesmaczyłem obecnie mam obydwie zainstalowane ale nową wykorzystuje tylko do odbierania surowców z wiosek i czasem do...
  19. f i l i p

    Dyskusja na temat wydarzenia Boskie Próby

    dlaczego nie ma tłumaczenia ? producenta zakłada , że znamy język angielski ? zniechęca to troszeczkę ponadto ten evencik w momencie sypania cudaków jest niewypałem
  20. f i l i p

    Dyskusja na temat nowego świata

    hej, zbiera ktoś ekipę ? czas już abym jakiś serwer wygrał bo ostatnio ciągle baty dostaję
Do góry