świat bez podboju

  • Rozpoczynający wątek Coobra
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: świat bez podboju

Swiat dla dzieci.... juz nie wiem czy to jest pryma aprylis czy dzien dziecka?
 

DeletedUser

Guest
Odp: świat bez podboju

A co się stanie jak zabraknie miejsca? :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: świat bez podboju

ej jak cudów nie ma to ten świat kiedy zamknoł ?:rolleyes:
heh będzie się grało aż do braku miejsca?:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: świat bez podboju

Dziwne posunięcie - wyeliminowanie najważniejszego elementu gry. Wszyscy skupią się tylko na rozbudowie miast... Dla mnie pomysł bez sensu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: świat bez podboju

czemu w polsce musi być takie chołoctwo?
 

DeletedUser

Guest
Odp: świat bez podboju

Musialem przeczytac to kilka razy żeby uwierzyć :confused:
 

DeletedUser13671

Guest
Odp: świat bez podboju

zdziwię się jak w pierwszy dzień będzie 1000 graczy na tym świecie chociaż to będzie zjawiskowe bo tylu nobków na jednym serwie to jeszcze świat nie widział
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: świat bez podboju

dobry żart, naprawdę. Ktoś tam wgl będzie startował??
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: świat bez podboju

Gra na odznaczenia..

Wziołem urlop na Phi i Bizancjum , ale chyba wpadne tutaj
 

DeletedUser

Guest
Odp: świat bez podboju

1,5 miesiaca czekałem na nowy świat... CZekałem na świat z minimalną prędkością >2<!!! A TU CO??!!!
Bez podbijania??? Więc o co tu będzie chodzić?? Rozwój miast?? Przecież na 10 to będzie już nudne!!!
(ciekawe kto będzie dobijał do 100, jeszcze przy tej prędkości) Sorry ale rozczarowaliście mnie... tyle czasu czekać na taki badziew??!!
Codziennie patrzyłem kiedy będzie nowy świat... Ale TO?!! <<<
ZAL, ZAL, ZAL
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: świat bez podboju

no jeśli mam wyrazić swoją opinie to na pewno jest to ciekawe posunięcie ze strony grepolis.

Założenie świata innego niż wszystkie może skupi nowych graczy którzy są już znudzeni.

Na pewno będzie tu trzeba dobrze się rozwijać i budować miasta. Ważnym elementem będzie zakładanie miast w strategicznych punktach. Atakowanie wiosek pod surowce by nie dać się rozwiać. Jaki to sen ma ale niestety nie dla mnie. Dla mnie podbój to najważniejszy element tej gry.

29 listopada start na angielskim serwerze i mam nadzieje zę tam będą ok ustawienia
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: świat bez podboju

Świat bez perspektyw. Jeśli bizancjum zarobiło na siebie w ciągu prawie 3 miesięcy i dlatego powstaje ten świat, to kolejnego możemy się chyba doczekać za rok albo i dłużej z takimi ustawieniami. BRAK PODBOJU????? Ciekawi mnie co za "inteligentna" osoba to wymyśliła. Przecież sensem tej gry sa właśnie podboje...
 

DeletedUser15823

Guest
Odp: świat bez podboju

Ale się uśmiałem ;]
No ale w końcu boby budownicze będą mogli w spokoju budować swoje miasta;]
hahaha...;]
 

DeletedUser

Guest
Odp: świat bez podboju

Czytam i oczom nie wierzę, znowu komuś odbiło...pewnie będzie to najbardziej "dochodowy serwer ze wszystkich"...
Gracze będą tysiącami kupować monety by wygrać.:D:D
Właśnie dlatego jest ta szybkość 1x, bo potrzeba dużo monet na przyspieszenie rozbudowy.
Mnie nie nabierzecie, ...nie wchodzę do tej piaskownicy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry