świat bez podboju

  • Rozpoczynający wątek Coobra
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: świat bez podboju

no jeśli mam wyrazić swoją opinie to na pewno jest to ciekawe posunięcie ze strony grepolis.

Założenie świata innego niż wszystkie może skupi nowych graczy którzy są już znudzeni.

Na pewno będzie tu trzeba dobrze się rozwijać i budować miasta. Ważnym elementem będzie zakładanie miast w strategicznych punktach. Atakowanie wiosek pod surowce by nie dać się rozwiać. Jaki to sen ma ale niestety nie dla mnie. Dla mnie podbój to najważniejszy element tej gry.

29 listopada start na angielskim serwerze i mam nadzieje zę tam będą ok ustawienia

''Settings for the world will be announced nearer to the launch date.'' ...juz sie nie moge doczekac zeby zobaczyc te ustawienia,napewno nie zrobia takiego psikusa na angielskim serwerze jak nam tu taj :)

Maniek jak zbierzesz dobra ekipe to moge isc dokopac reszcie swiata :D

A moze po tym zarcie co dzisaj nam zapodalo polskie grepolis po paru dniach otworza swiat jak Jota albo Ny ...szybko i bez morali :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3480

Guest
Odp: świat bez podboju

no podobno na początku grudnia ma być nowy świat ale jakie będą ustawienia tego nie wiem
 

DeletedUser

Guest
Odp: świat bez podboju

no podobno na początku grudnia ma być nowy świat ale jakie będą ustawienia tego nie wiem

Teraz mam dylemacik :/ bo jak zaczne grac przeciwko anglo-jezycznym to wogle nie bede mial stycznosci z polsczyzna hahah :D
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: świat bez podboju

Teraz mam dylemacik :/ bo jak zaczne grac przeciwko anglo-jezycznym to wogle nie bede mial stycznosci z polsczyzna hahah :D

No jak to nie?? ja będę Ciebie zanudzał polskimi zwyczajami i polskim językiem przeplatanym z podwórkową łaciną - a wiec spokojnie.
co do ekipy mam kilka osób zaufanych co zagrają. Reszta pewnie się znajdzie jak już wystartujemy
 

DeletedUser

Guest
Odp: świat bez podboju

No jak to nie?? ja będę Ciebie zanudzał polskimi zwyczajami i polskim językiem przeplatanym z podwórkową łaciną - a wiec spokojnie.
co do ekipy mam kilka osób zaufanych co zagrają. Reszta pewnie się znajdzie jak już wystartujemy

Wchodze w to!
 

DeletedUser5

Guest
Odp: świat bez podboju

1,5 miesiaca czekałem na nowy świat... CZekałem na świat z minimalną prędkością >2<!!! A TU CO??!!!
Bez podbijania??? Więc o co tu będzie chodzić?? Rozwój miast?? Przecież na 10 to będzie już nudne!!!
(ciekawe kto będzie dobijał do 100, jeszcze przy tej prędkości) Sorry ale rozczarowaliście mnie... tyle czasu czekać na taki badziew??!!
Codziennie patrzyłem kiedy będzie nowy świat... Ale TO?!! <<<
ZAL, ZAL, ZAL

Chciałabym zwrócić uwagę, że na początku grudnia wystartuje świat z podbojem (wzmianka na ten temat znajduje się w ogłoszeniu), dlatego osoby, które wyczekują nowego zwykłego serwera, będą mogły wkrótce na nim pograć. Start Hiperborei nie miał wpływu na datę startu Koryntu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: świat bez podboju

Dziękować... Jesteś jedynym administratorem który mnie rozumie i nie banuje za moje wpisy :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

dajcie 2 grudnia.... akurat będę miał prezent na urodziny :DD
 

DeletedUser

Guest
Odp: świat bez podboju

Tak jak zawsze czas nie jest podany

38.jajko_-32.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: świat bez podboju

Chciałabym zwrócić uwagę, że na początku grudnia wystartuje świat z podbojem (wzmianka na ten temat znajduje się w ogłoszeniu), dlatego osoby, które wyczekują nowego zwykłego serwera, będą mogły wkrótce na nim pograć. Start Hiperborei nie miał wpływu na datę startu Koryntu.

i teraz można zrozumieć cemu my tyle czekali na nowy świat,,
 

DeletedUser

Guest
Odp: świat bez podboju

Patrzcie na to z drugiej strony...
Smerfy będą grać na tym świecie bez podboju żeby sobie pograć, a reszta ekipy wbije na świat w grudniu z podbojem.
Ja tak na to patrze...
Sądzę że ten świat nie będzie zarabiał dobrze... on jest tylko zrobiony dla "nowych" graczy którzy zrozumieją sensowność w grze...
A kto będzie kupować monety na tym świecie to jego sprawa...
 

DeletedUser15451

Guest
Odp: świat bez podboju

Taki świat jak ten, też ludziom potrzebny.

Ciekawe czy doczekamy się świata bez festynów, przedstawień i igrzysk.
 

DeletedUser

Guest
Odp: świat bez podboju

a czy taki świat będzie miał chociaż graficznie noc ? przyjemniej się gra
 

DeletedUser9917

Guest
Odp: świat bez podboju

Wszyscy narzekają, wyśmiewają, szydzą.
że dla noobów, że dla smerfów
a i tak wielu na nim się zaloguje choćby nawet dla jaj i picu żeby zobaczyć jak będzie wyglądał :)
pewno Ci najwięksi pro~players będą grali na lewych kontach żeby siary nie było ale i tak na początku większość tam wejdzie... choćby z nudy czekając na nowy 'normalny' świat ;) :rolleyes:
pozdro :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: świat bez podboju

kto wie moze to bedzie ciekawy swiat tylko zeby byl x2 :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: świat bez podboju

No dobra a tak mniej więcej o której otwierają światy z waszej wiedzy :cool:
 

DeletedUser14372

Guest
Odp: świat bez podboju

ciekawy świat którego kwintesencją byłoby farmienie,
piszę byłoby bo nie rozumiem jaki jest sens tworzyć świat w którym główny cel zostaje po prostu ścięty poprzez morale,

po co tutaj grać gdy po prostu nie opłaca się realizować celu tego świata czyli atakować i farmić aby się wybić, tu wybicie się będzie oznaczało tylko straty,

podsumowując: ustawienia w których nie opłaca się nic robić tylko budować budynki surką z wiosek rolniczych

dodatkowo osób które chciałyby spróbować czegoś nowego nie zachęciliście tą prędkością
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: świat bez podboju

Już w najbliższy poniedziałek otworzony zostanie nowy świat - Hiperborea. Pierwszy w Grepolis świat bez podboju - dla osób, które chcą w pokoju rozbudowywać swoje imperium.

Rozumiem że atakować graczy nadal będzie można ? Jeżeli tak to jak to będzie wyglądało skoro nie ma ochrony dla początkujących ? :p

faaajnie xD

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Rozumiem że atakować graczy nadal będzie można ? Jeżeli tak to jak to będzie wyglądało skoro nie ma ochrony dla początkujących ? :p

faaajnie xD

U , z tego co widzę to właśnie zmieniono to i dodano ochrone dla początkujących 5 dni oraz bonus nocny 23-6. Mogłem siedzieć cicho ;/
 

DeletedUser15014

Guest
Odp: świat bez podboju

Panowie i Panie ten dział to Pytania, czyli zadajemy tu pytania jezeli chcemy się czegoś dowiedzieć. Jeżeli chcecie trochę ponarzekac to zapraszam do działu Off-topic.
 
Status
Zamknięty.
Do góry