Żądanie wojsk-inne pytanie

  • Rozpoczynający wątek carl douglas
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
***

matematyka się kłania, w wiki podano dokładnie ile jest pkt badawczych i wystarczy wybrać nawazniejsze (dla każdego co innego) dodać a z tym co zostanie badać co komu sie podoba;
co do łask to zależy kto na co postawił i niektórym może sie przelewać :D

to że będziesz miał pkt na zbadanie falangi i nawet ją zbadasz, wcale nie oznacza że ją zastosujesz w praktyce ;)

nikogo nie namawiam i nie zmuszam tym bardziej do robienia tego badania
 

DeletedUser

Guest
To że będziesz miał pkt na zbadanie falangi i nawet ją zbadasz, wcale nie oznacza że ją zastosujesz w praktyce ;)

hahah, czyli moje wojska będą wegetować? :) falanga jest "stosowana w praktyce" w każdej walce. :)

a łaski nawet jak się przelewają to i tak jest ich zbyt mało, żeby zlecić z nich produkcję jednostek mitycznych 24h/dobę. :) matematyka się kłania.
 

DeletedUser

Guest
ja zbadałam żądanie wojsk i teraz chyba żałuje
za pierwszym razem dali mi 2 kawalerzystów,
później jak zażądałam wojsk w wiosce (80% nastrój - 50% siła) to nie dali mi ani jednego żolnierza, dlaczego ??
 

DeletedUser

Guest
Ja jak werbuje wojsko to podstawą jest aby:

- nastrój był 100%
- siła też 100%

Oraz staram się werbować bardzo podobną ilością wojska (nie całym, ale tylko częścią).

Moje ostatnie werbowanie skończyło się wynikiem:

zadwoj1.jpg
 

DeletedUser

Guest
- nastrój był 100%
- siła też 100%

Moje ostatnie werbowanie skończyło się wynikiem:

zadwoj1.jpg

wysyłając to wojsko na plądrowanie zgarnąłbyś 6005 bez problemu.

jednostki które zwerbowałeś zajmują: 1450 drewna 1525 kamienia 2050 srebra, czyli łącznie 5025

atak zatem nieopłacalny:)
 

DeletedUser

Guest
Tak więc można faktycznie dość do wniosków, że każde "żądanie wojsk" jest nieopłacalne, gdy będziemy mogli wysłać tyle samo wojska co na plądrowanie wioski (tj. 6005 surowców).

A co w przypadku, gdy jesteśmy na początku gry i nie możemy szkolić wojska (np. Kawalerzysta, Rydwan), a możemy je zdobyć "żądając wojsk". Może i tracimy, ale za to zyskujemy wojsko, które nie możemy szkolić, też uważasz że to marnotrawstwo?
 

DeletedUser

Guest
***

zgadzam się z przedmówcą, dodam jeszcze że inteligentny gracz nie będzie żądał wojsk ze wszystkich wiosek na wyspie, a tylko z 2-3, resztę normalnie plądrując
 

DeletedUser

Guest
co do żądania wojsk to jest też opłacalne jak masz non stop kolejkę w koszarach, więc wtedy dostajesz szybko jednostki. A co do plądrowania to nie zawsze surowce co byś dostał pokryłyby się z tym co byś musiał wydać na te jednostki.
 

DeletedUser

Guest
A co w przypadku, gdy jesteśmy na początku gry i nie możemy szkolić wojska (np. Kawalerzysta, Rydwan), a możemy je zdobyć "żądając wojsk". Może i tracimy, ale za to zyskujemy wojsko, które nie możemy szkolić, też uważasz że to marnotrawstwo?

ja tam robiłem miecze i łuki... rozwijałem równolegle akademię. doszedłem do pewnego poziomu mieczy i łuków to zacząłem robić konie.

nie ma co sie spieszyć:)
 

DeletedUser

Guest
Nie chciałem tworzyc nowego tematu więc zapytam się tutaj.

Jak wysłać jak jest się założycielem własnego sojuszu to jak wysłać grupową (masową) wiadomość do członków mojego sojuszu...?
 

DeletedUser

Guest
zakladka
wiadomosci -> nowa wiadomosc -> klikasz tam gdzie odbiorca niebieska / granatowa ikone flagi po prawej stronie (w pustej ramce pojawia sie jako odbiorcy wszyscy czlonkowie twojego sojuszu) -> wpisujesz temat -> wpisujesz tresc wiadomosci -> klikasz wyslij

i gotowe :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
ja nie mam żądania wojska ale swoje wiem jeśli wyślesz wojsko i dostaniesz np 20 falang to się cież. nie straciłęs surowce z grabienia, ale zaoszczędziłęś czas według mnie czas jest lepszy niż więcej surowców
 

DeletedUser

Guest
dlaczego mam ciągle siłę wioski 50% jak zwiększyć do 100?
 

DeletedUser

Guest
Wysylasz wojksa kilkajac w ta ikonke zwiekszanie sily, a nie zwykle atakuj, Na obrazku sa to takie jasne i ciemne winogrona. Kazde 75ludzi z gospodarstwa czyli 75 szerkow, lukow, prockow, hopkow, 25 kawalerii i 19 rydwanow(nie ma tu dokladnie) zwieksza sile o 15.
25 ludzi zwieksza sile o 5.
50 o 10.
75 o 15.
Zwiekszenie sily o 15 to max, wiec sam sobie wylicz jak chcesz przed farmieniem wysylac.
 

DeletedUser

Guest
dzieki wielkie za wyjasnienie;]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry