500 - Internal Server Error

  • Rozpoczynający wątek defuser
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Drugi dzień bez Grepo!
To skandal! Żądamy satysfakcji!

Suport do pióra!
:D
 

DeletedUser

Guest
****

U mnie to samo ... szlak mnie trafia bo miałem atak wysłać!

Mogli by to zrobić ....

obraz.aspx
 

DeletedUser

Guest
Ja z samego rana kolona wysłałem, a teraz miałem czyszczące ataki wysłać a tu nic z tego

Skandal
 

DeletedUser

Guest
To już nie chodzi o nałóg .... ale o to że nie ma żadnych wyjaśnień .... ja nie po to wczoraj planowałem akcję ... żeby dzisiaj poszło wszystko na marne
 

DeletedUser

Guest
Niedługo nam konta pokasuje hehe ....



obraz.aspx
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Hehe ... ja jak się wczoraj zalogowałem to nie wyłączałem kompa aż do 9 ... ale musiałem zrestartować .... i **** ;/ teraz nie da się wejść ... więc jak wejdziecie to lepiej kompa nie wyłączać <hahaha> bo potem się nie zalogujecie :p
obraz.aspx
 

DeletedUser

Guest
500 - Internal Server Error

od wczoraj wieczór, trochę podziałał w nocy około 24 i dziś rano ponownie

jakieś wyjaśnienia by się przydały od supportu !
 

DeletedUser

Guest
Aż się zdziwicie jak zobaczycie Grepo 2.0, a serwery nie działają może dlatego, że właśnie nowa wersja jest wgrywana...
 

DeletedUser

Guest
support Panowie , pewnie wie tyle co i my , albo jeszcze mniej :(

503 - Service Not Available
 

DeletedUser

Guest
Ty to kurde czad :O
a tak na serio miało być pod koniec stycznia, jeżeli to nazywają pod koniec to już mnie nic nie zdziwi
 

DeletedUser6038

Guest
To na pewno nie aktualizacja, bo takowe zawsze poprzedzone są inf na forum, a tu nic kurka nie ma!!! Żaden zacny "moderator" lekko mówiąc nie ma na tyle odwagi by się ujawnić i napisać cokolwiek??!! Żal jednym słowem:(
 

DeletedUser6038

Guest
Jeżeli jest tak jak piszecie, że oni też nic nie wiedzą to i niech to napiszą, aby nie wkurzać ludzi - zawsze to jakaś spychologia, a ciśnienie mniejsze:p
 
Status
Zamknięty.
Do góry