Akcjum Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15508

Guest
Odp: Akcjum Party

Widzę staty, ale zawsze jest tak, że w późniejszj grze nie widac osób, które były w topce na początku.
 

DeletedUser24116

Guest
Odp: Akcjum Party

Nie którzy zostają :) na tym świecie jest już kilka znanych mi graczy z poprzednich światów, więc nie sądzę żeby mieli tak gwałtownie zejść w dół.
Widzę staty, ale zawsze jest tak, że w późniejszj grze nie widac osób, które były w topce na początku.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Akcjum Party

Pewnie TY. Niezastąpiona Królowa GREPOLIS. Zacznij już pamietnik na Aukcjum zapisywać...obyś się nie nudziła, jak kawalerzy w białych rękawiczkach będą bronić Twojej cnoty...

Ktoś tu humorki ma chyba :rolleyes:
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Akcjum Party

Ach jo...

Jednego wrzuciłam do ignorowanych to kolejna musiała przyleźć.
Patrz tam na grę, a nie na mnie.

Nie którzy zostają :) na tym świecie jest już kilka znanych mi graczy z poprzednich światów, więc nie sądzę żeby mieli tak gwałtownie zejść w dół.
No na pewno nie wszyscy. Są ludzie co grają na złocie, ale też są długodystansowcami :)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Akcjum Party

no widzę sisi jak zwykle masz adoratorów haha. Jak Ty to robisz że masz takie branie?
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Akcjum Party

no widzę sisi jak zwykle masz adoratorów haha. Jak Ty to robisz że masz takie branie?

Ech Maniek no wiesz. Ma się ten wrodzony talent ;)

Ludziki kochane tu nie ma co z takimi dyskutować. Najlepiej zignorować. Z takimi się nie wygra, obojętnie co się napisze, a oni są na forum tylko by ubliżać innym. Owszem lubić mnie nie muszą, ale to już jest nudne,jak ciągle czyta się to samo :)
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Akcjum Party

Doktorek szuka kolegów i dlatego zaczepia ;)
Przynajmniej jest sie z kogo śmiać :D

hm... napewno nie takich jak Ty :)
i chyba juz na jendym swiecie mialem z Toba doczynienia ale niczym mnie nie zaskoczyles ^^
smiley_emoticons_afraid.gif
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Akcjum Party

Ech Maniek no wiesz. Ma się ten wrodzony talent ;)

Ludziki kochane tu nie ma co z takimi dyskutować. Najlepiej zignorować. Z takimi się nie wygra, obojętnie co się napisze, a oni są na forum tylko by ubliżać innym. Owszem lubić mnie nie muszą, ale to już jest nudne,jak ciągle czyta się to samo :)


ja zauważyłem że zazwyczaj jadą z Tobą Ci co sobie z Tobą poradzić na grepo nie potrafią :)) chłopacy haha
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Akcjum Party

Za to z Ciebie Manius taki strateg doborowy że wczoraj widzialem Akcje
Pewnie Ty byłeś pomysłodawcą ^^ i niestety Twoje myślenie jest tak bardzo ograniczone
ze się potopiliscie Gratulacje
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser18668

Guest
Odp: Akcjum Party

Za to z Ciebie Manius taki strateg doborowy że wczoraj widzialem Akcje
Pewnie Ty byłeś pomysłodawcą ^^ i niestety Twoje myślenie jest tak bardzo ograniczone
ze się potopiliscie Gratulacje
smiley_emoticons_lol.gif

Za coś ma tą rangę. O manfredzie słyszałem nie raz a o tobie doktorku ani razu, więc powinieneś zamilknąć.
 

DeletedUser24059

Guest
Odp: Akcjum Party

Za to z Ciebie Manius taki strateg doborowy że wczoraj widzialem Akcje
Pewnie Ty byłeś pomysłodawcą ^^ i niestety Twoje myślenie jest tak bardzo ograniczone
ze się potopiliscie Gratulacje
smiley_emoticons_lol.gif

Przecież mógł się potknąć w końcu jest człowiekiem . O manfredzie również słyszałem sporo , o tobie zaś nigdy , bo pewnie poprostu w grze nic nie osiągnełeś
 

DeletedUser

Guest
Odp: Akcjum Party

doktorku jak bedzie swiat z nowym systemem to zapros manka zobaczysz czy jest dobrym strategiem czy nie
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Akcjum Party

ojj chyba doktorek źle trafił :)) - myślał że wpadnie na forum porobi z sobie maczo a tu sie okazało że jednak nie ma tu miejsca na przechwalanki i obrażanie kobiet.

Widzę że to forum nie upadło jednak i trzyma poziom. Oby tak dalej a takich grajków forumowych jak doktorek wywalać.
 
Do góry