1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Angel

Dyskusja w 'Prezentacje sojuszy' rozpoczęta przez użytkownika CMSBOSKI, 2. Mar 2010.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. CMSBOSKI

CMSBOSKI Guest

Zaprasza!
    Starożytność

Pierwsze wyobrażenia aniołów istniały w starożytnym Egipcie i Babilonii. W religiach tych cywilizacji były całe zastępy duchów i istot, będących pośrednikami między bogami a człowiekiem. Często przedstawiano je jako uskrzydlone zwierzęta z ludzkimi twarzami. Starożytnym aniołom przypisywano pewien rodzaj cielesności, co znajduje potwierdzenie w apokryficznej Księdze Henocha. Anioły tam występujące płodziły dzieci, odczuwały głód i pragnienie
    ----REKRUTACJA----

Zamknięta :)
    Jeśli jesteś jednak wartościowym graczem możesz napisać ;)
    Z M54,M44 I M53
    W podaniu muszą być następujące dane:
    -Morze,
    -Wiek,
    -Doświadczenie,
    -Ile czasu spędzasz na tym świecie ?
    DARMOZJADÓW PRZEJMUJEMY!!!

----Dyplomacja----
    Na tym etapie gry niczego nie podpisujemy !!!
    Pisać do :

Ostatnio edytowane przez moderatora: 5. Mar 2010
  2. Xinek

Xinek Guest

Okropne, jaskrawe kolorki. Naciągane to wszystko, sprawia wrażenie tandety i kiczu, jak na bazarze pod dworcem PKS. Co najmniej dziwne obrazki wklejone, nie wiadomo co do czego, bo ani to godło, ani też nie są klimatyczne. W ogóle nie są.

Po najmniejszej linii oporu, ale wg wzoru? (Przepraszam, za rym.) Tego się nie chwali.

3/10

3. serosl4w

serosl4w Guest

3/10 Dlatego bo:

-za jaskrawe tło
    -kolory czcionki mnie rażą
    -obrazki, tak jak osoba wyżej wspomniała, nie trzyma się kupy, wydaje mi się że pierwsze lepsze wklejone
    -paint wita :p
    +nie każdy musi się znać na grafice :) ale wg. mnie ładniej by już wyglądało tekstowo zrobić jak inne reklamy sojuszy.

To tylko moja opinia, nie jestem lepszy, zapraszam do oceniania mojego tematu-reklamy mojego sojuszu "Termopile".

4. poxop

poxop Guest

5/10
    minusy koledzy opisali wyzej ^^
    plusem jes to, ze starales sie i miales checi ^^

5. wacek84

wacek84

Masakra, wygląda jak ulotka podupadającej partii politycznej z Pierdziszewa pod Prykowem :D
    3/10
    Ale od środka jest lepiej 7/10:eek:

6. sos45

sos45 Guest

kurcze -wszędzie was pełno -czyżby zabezpieczenie na przyszłość jakby się źle trafiło ?
    sprecyzuj to ważne słowo --darmozjadów ?
    zamierzacie dawać darmo surkę sąsiadom :confused:

dopracuj troszkę -pozdro

7. Asharante

Asharante Guest

ogólnie 6/10
    Dopracuj ten teskt " darmozjadów przejmujemy" bo na pierwszy rzut oka wyglada jak "darmozjadów przYjmujemy" :p
    pozatym przejmujemy.. hmm niewiadomo o co chodzi.. różnie można sobie to interpretować :)
    Nie jest to dzieło sztuki :) ale wazne że się starałeś :)

8. xCarlos

xCarlos Guest

Ujme to tak :
    -czcionka,
    -kolorki xd,
    +jest informacja o progu pkt. i inne,
    +duzo tekstu,

+5/10
    Pozdrawiam,
    xCarlos

9. ajk13

ajk13 Guest

Dla mnie może być:
    9/10:p
    Tak jak koledzy mówią trochę zbyt razi w oczy:eek:
    ,ale poza tym super.:cool:

Ostatnio edytowane przez moderatora: 28. Cze 2010
  10. Sparkorn

Sparkorn Guest

Tak Sobie z cieakwosci obejrzalem ten film, ktory macie wystawiony w prezentacji sojuszu i myslalem, ze pekne ze smiechu. Pomijajac fakt poczatku filmu gdzie jest napisane 'Warner Bros. Pictures' za co by was mozna bylo pozwac^^, to do fragmentu: ' Bedziemy walczyc i ginac za sojusz... Lecz potwierdza nasza potege, odwage, ryzyko i zawsze tylko... Zwyciestwo' Powinienes dopisac, ze nei znacie sie na ortografii bo ogladajac film 1 okiem znalazlem 2 bledy, ktore od razu rzucily mi sie w oczy(pewnie jest ich wiecej), jak sie cos robi takiego to powinno sie to robic dobrze ;d

EDIT

Po obejrzeniu 2 raz, kolejnych 8 bledow z czego, niektore sie powtarzaja ^^

Ostatnio edytowane przez moderatora: 9. Lip 2010
  11. ajk13

ajk13 Guest

Ja znalazłem tylko 3 błędy, ale tak czy siak ten pierwszy filmik był o wiele lepszy.
    A ten filmik co chyba Onar pokazywał na forum było super. A z tym Warnerem Brosem to faktycznie Kryka przesadził.

12. Tyhuko

Tyhuko Guest

Dokladnie to samo pisalem na forum sojuszu, albo cos sie robi z glowa, albo wcale...film zrobiony amatorsko, no ale chlopak zaczyna, pomylki sie zdarzaja...

P.S Co do samych bledow - to jest ich tam troche.

Ostatnio edytowane przez moderatora: 13. Lip 2010
  13. wowka44

wowka44

7/10 taki średni chociaż z błędamihttp://forum.pl.grepolis.com/images/smilies/wink.gif nawet nawet:confused: mózg się parzy od kompa

Do góry
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.