Ankieta dotycząca ustawień świata: system podboju

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

Jaki system podboju ma być na kolejnym świecie?

  • Stary

    Głosy: 451 56,0%
  • Nowy (z buntem)

    Głosy: 355 44,0%

  • W sumie głosujących
    806
Status
Zamknięty.

DeletedUser4218

Guest
Odp: Ankieta dotycząca ustawień świata: system podboju

A ja powiem tak. Od zawsze grałam na starym systemie. I wiem jedno - czy nowy system, czy stary - bez sojuszu nic nie znaczysz. Siła sojuszu w jednym i drugim systemie jest tak samo ważna. Bo nawet jeśli się jest najlepszym agresorem, nie przebijesz sam sojuszu. Nawet najlepszemu obrońcy, gdy gra samotnie, w końcu zabraknie woja.

Dlatego dla mnie system obojętny (ale głosowałam na stary), bo i tak najważniejsi są ludzie z którymi grasz.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Ankieta dotycząca ustawień świata: system podboju

Staramy się zaspokajać różne gusta jednak w tym przypadku zadecyduje ilość głosów.

Cieszę się że tak bardzo patrzycie na nasze głosy tylko czy na pewno to ma sens. Czy Ty widzisz jak tu ludzie głosują??

Ludzie chyba nie znają starego systemu podboju głosując na niego w takiej konfiguracji. Patrze i nie wierzę w to co widzę.

STARY SYSTEM PODBOJU

PRĘDKOŚĆ JEDNOSTEK RAZY 4

BRAK MORALI

to jest zabójstwo a nie gra - jestem bardzo aktywnym graczem. Praktycznie non stop przed kompem. Nie sądzę by takich graczy jak ja było dużo, ciekawe kto będzie chciał z was głosujących grac ze mną na tych ustawieniach.

Tam kolon będzie latał 30 minut do max 1,5h -- idziecie do kibelka i macie już u siebie kolona zaparkowanego z pełną obstawą lądu i birem.

Ludzie proszę ruszcie trochę głową to az tak nie boli!!

oczywiście zagłosowałem na nowy system choć lubię oba systemu ale widząc że wygrywa prędkość razy 4 nie będę grał na systemie starym. Dodam ze jeszcze nigdy na PL serwerze nie było prędkości jednostek razy 4! to bardzo szybko będzie.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

A ja powiem tak. Od zawsze grałam na starym systemie. I wiem jedno - czy nowy system, czy stary - bez sojuszu nic nie znaczysz. Siła sojuszu w jednym i drugim systemie jest tak samo ważna. Bo nawet jeśli się jest najlepszym agresorem, nie przebijesz sam sojuszu. Nawet najlepszemu obrońcy, gdy gra samotnie, w końcu zabraknie woja.

Dlatego dla mnie system obojętny (ale głosowałam na stary), bo i tak najważniejsi są ludzie z którymi grasz.

czyli nic nie wiesz o tej grze! bez urazy oczywiście.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Ankieta dotycząca ustawień świata: system podboju

Oczywiście, że nic nie wiem o tej grze. Gram tylko po to by budować domeczki.
Super znawcami są osoby skracające tysiące jednostek za złoto, bez urazy oczywiście.

Pisałam (nie tutaj, ale z 200 ludzi może potwierdzić), że przy tej szybkości będzie to rzeźnia.
I chętnie pójdę na taki świat - dla mnie obojętne, czy nowy, czy stary system.
Jak mnie przejmą szybko, płakać nie będę.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ankieta dotycząca ustawień świata: system podboju

powiem szczeze ze chodzi mi po glowie zeby wskoczyc na dwa miesiace i poczytac potem ten placz na starym systemie :p

Taka predkosc to tylko na nowym systemie jest znosna :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ankieta dotycząca ustawień świata: system podboju

Ja i tak uwazam ze są tacy gracze którzy robią konta po to by głosować.
To ze są moge zagwarantować :)
Gra na świecie 4/4 stary system jest samobójstwem.
Podbój będzie trwał chyba 6 godzin przy czym kolon popłynie godzinke a obstawe szybkimi biremami i po mieście.
Wlasciwie wyjdziesz do sklepu,pracy,toalety i mozesz juz nie miec rzadnego miasta o ile miales ich więcej niź 1.
Zaloguje sie na ten swiat ale o grze na długą mete nie ma mowy. Rzaden normalny człowiek nie wytrzyma takich ustawień.

powiem szczeze ze chodzi mi po glowie zeby wskoczyc na dwa miesiace i poczytac potem ten placz na starym systemie :p

Taka predkosc to tylko na nowym systemie jest znosna :)

Już widze tych głosujących jak proszą o nowy świat tylko wolny...
Może sie nauczą ze nie da sie grać z takim systemem na takich ustawieniach (chyba, że jakiś nie normalny :) )
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4218

Guest
Odp: Ankieta dotycząca ustawień świata: system podboju

Mówisz godzinka kolon? Na 3/3/3 kolon leciał 10 minut (miasto obok miasta),
to sobie pomyśl ile poleci przy szybkości 4/4/4 :D
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Ankieta dotycząca ustawień świata: system podboju

Oczywiście, że nic nie wiem o tej grze. Gram tylko po to by budować domeczki.
Super znawcami są osoby skracające tysiące jednostek za złoto, bez urazy oczywiście.

Pisałam (nie tutaj, ale z 200 ludzi może potwierdzić), że przy tej szybkości będzie to rzeźnia.
I chętnie pójdę na taki świat - dla mnie obojętne, czy nowy, czy stary system.
Jak mnie przejmą szybko, płakać nie będę.


To powiedz mi droga koleżanko po co głosowac na świat na którym 98% graczy nie ma szans na granie??
I Ty droga Sisi która reprezentujesz poziom gry powiedzmy by nie byc brutalny podstawowy wybierasz STARY SYSTEM podboju przy prędkości jednostek razy 4.

no tak wejśc na świat dostac lanie i uciec? po to ma powstac ten świat? a może lepiej wybrac taki by sobie pograc i gracze co grają 20h na dobę i tacy co graja 2-5h na dobę
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ankieta dotycząca ustawień świata: system podboju

Mówisz godzinka kolon? Na 3/3/3 kolon leciał 10 minut (miasto obok miasta),
to sobie pomyśl ile poleci przy szybkości 4/4/4 :D

Przy znacznej odleglosci godzine.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Ankieta dotycząca ustawień świata: system podboju

Mówisz godzinka kolon? Na 3/3/3 kolon leciał 10 minut (miasto obok miasta),
to sobie pomyśl ile poleci przy szybkości 4/4/4 :D

nie chodzi o kolony z miasta do miasta obok
tu chodzi o kolony na inna wyspę, obok wyspę -- a takie przy prędkości razy 4 latają co 30 minut
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Ankieta dotycząca ustawień świata: system podboju

To powiedz mi droga koleżanko po co głosowac na świat na którym 98% graczy nie ma szans na granie??
I Ty droga Sisi która reprezentujesz poziom gry powiedzmy by nie byc brutalny podstawowy wybierasz STARY SYSTEM podboju przy prędkości jednostek razy 4.

no tak wejśc na świat dostac lanie i uciec? po to ma powstac ten świat? a może lepiej wybrac taki by sobie pograc i gracze co grają 20h na dobę i tacy co graja 2-5h na dobę

Powiedz to tym ludziom co wybrali taki system i taką prędkość.
Ja lubię nowe wyzwania i sobie tam poklikam chwilkę.

Może mój podstawowy poziom gry wystarczy, by zostać ciut dłużej.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Ankieta dotycząca ustawień świata: system podboju

Powiedz to tym ludziom co wybrali taki system i taką prędkość.
Ja lubię nowe wyzwania i sobie tam poklikam chwilkę.

Może mój podstawowy poziom gry wystarczy, by zostać ciut dłużej.

No piszę tym ludziom miedzy innymi Tobie. Klikac to można, widziałem Twoje klikanie wiele razy i wybacz ale ono nie wystarczy na taki świat.
Nie piszę by Ciebie obrażac bo bardzo Ciebie lubie jako moderatora tego forum bo uważam że robisz kawał dobrej roboty - pisze to by nie zmarnowac takiej sytuacje do stworzenia naprawdę dobrego świata.

Wiem że te ustawienia na które jest teraz tyle głosów nie są dobre - one są dobre dla graczy naprawdę super aktywnych a takich w polsce mamy mało
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ankieta dotycząca ustawień świata: system podboju

No piszę tym ludziom miedzy innymi Tobie. Klikac to można, widziałem Twoje klikanie wiele razy i wybacz ale ono nie wystarczy na taki świat.
Nie piszę by Ciebie obrażac bo bardzo Ciebie lubie jako moderatora tego forum bo uważam że robisz kawał dobrej roboty - pisze to by nie zmarnowac takiej sytuacje do stworzenia naprawdę dobrego świata.

Wiem że te ustawienia na które jest teraz tyle głosów nie są dobre - one są dobre dla graczy naprawdę super aktywnych a takich w polsce mamy mało
Myślę że takich graczy jest 100? Maxymalnie 200.
Taki swiat zostanie zamknięty jeszcze przed cudami :)
A szkoda marnować jednak tak fajne ustawienia na system stary.
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Ankieta dotycząca ustawień świata: system podboju

Po pierwsze manfred to ludzie wybierają szybkość i system podboju. To że tak wybrali i dorabiają sobie lewe konta trudno. Tutaj Sisi nic na to nie poradzi :) Racja że predkość jest za duża w sumie gdyby była 3 można by było pograć ale 4 to już przesada ;) Na nowy system jeszcze ok ale na stary kto nie ma czasu i nie pracuje przed kompem do widzenia. Ale nie obwiniaj Sisi o tą ankiete bo to wybór ludzi a nie jej czy moderatorów. Ci co zagłosowali na stary system i tą prędkośc( 300 osób ponad) widocznie mają takie "widzi mi się". Pozdrawiam :)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Ankieta dotycząca ustawień świata: system podboju

Po pierwsze manfred to ludzie wybierają szybkość i system podboju. To że tak wybrali i dorabiają sobie lewe konta trudno. Tutaj Sisi nic na to nie poradzi :) Racja że predkość jest za duża w sumie gdyby była 3 można by było pograć ale 4 to już przesada ;) Na nowy system jeszcze ok ale na stary kto nie ma czasu i nie pracuje przed kompem do widzenia. Ale nie obwiniaj Sisi o tą ankiete bo to wybór ludzi a nie jej czy moderatorów. Ci co zagłosowali na stary system i tą prędkośc( 300 osób ponad) widocznie mają takie "widzi mi się". Pozdrawiam :)

No wiesz jak Moderator forum glosuje na te ustawienia to troche go obwiniam.

SISI jest bardzo znanym graczem i ma wielki autorytet i posłuch na innych graczy.
Nie dośc że sama tak zagłosowała mimo że nie będzie tam grała to jeszcze nakłania innych na takie granie. To jak mam jej nie obwiniac??

wiem ze ludzie głosują ale ona jest własnie między nimi
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Ankieta dotycząca ustawień świata: system podboju

Nie wiem dlaczego uważacie, że w nowym systemie będzie lepiej. W starym gracz ma jednak więcej możliwości wybronienia przed kolonem grając indywidualnie. W nowym kluczowym jest sojusz a więc i komunikacja pomiędzy jego członkami. Przy krótkich czasach podróży skrzyknięcie kolegów może być dużo większym wyzwaniem niż samodzielne klinowane. Zgadzam się natomiast, iż ten świat może mieć krótki żywot.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Ankieta dotycząca ustawień świata: system podboju

Jasne - nakłaniam, ale do głosowania. Chcesz zobaczyć co napisałam graczom na moich światach?
By wzięli udział w ankiecie i zagłosowali tak jak chcą. Dodając, że przy tej szybkości to będzie masakra.
Nie narzucam nikomu swojej woli.
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Ankieta dotycząca ustawień świata: system podboju

Wydaje mi się że każdy bierze taki świat który MU odpowiada :) ja bym wolał stary ale z 2-3 predkością wiec nie sugerowałbym się Sisi która gra prawie na każdym świecie ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ankieta dotycząca ustawień świata: system podboju

Nie wiem dlaczego uważacie, że w nowym systemie będzie lepiej. W starym gracz ma jednak więcej możliwości wybronienia przed kolonem grając indywidualnie. W nowym kluczowym jest sojusz a więc i komunikacja pomiędzy jego członkami. Przy krótkich czasach podróży skrzyknięcie kolegów może być dużo większym wyzwaniem niż samodzielne klinowane. Zgadzam się natomiast, iż ten świat może mieć krótki żywot.

Mam taki przykład z starym systeme:
Ide do toalety.
Wracam.
Nie mam miasta.

Indywidualnie obronic sie na starym jest mozliwe ale trzeba miec offa by rozbic okup. Wracającym wojskiem.
W nowym gracz moze robic uniki z deffem np. 100 birem.
Jak dobrze zrobisz uniki kolon sam pewnie nie wejdzie bo liczyl ze koledzy wyczyszczą.
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Ankieta dotycząca ustawień świata: system podboju

To co ty w tej toalecie robisz? :D jak coś idz z telefonem albo kompem to nie stracisz :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ankieta dotycząca ustawień świata: system podboju

To co ty w tej toalecie robisz? :D jak coś idz z telefonem albo kompem to nie stracisz :)

Moja sprawa co w toalecie robie ;D
Jak sisi napisała na szybkości 3 kolon plynął 10 minut.
A ja w toalecie mam pralke (pranie robie) ;)
Szczerze wolałbym 4/2/4 lub 4/3/4 :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry