[Ulepszenie] Ankieta

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser22604
  • Data rozpoczęcia

czy chcesz aby w grze pojawiły się nowe budynki


  • W sumie głosujących
    11
Status
Zamknięty.

DeletedUser22604

Guest
Proponuję ankietę w sprawie nowych budynków w grze.
Jeżeli jesteście za, to poprzyjcie.
Rodzaje budynków są do ustalenia i przedyskutowania.
Np.:
Akwedukt - zwiększenie liczby mieszkańców
Warsztat - budowa machin oblężniczych
itd...
Pozdrawiam wszystkich.:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser21321

Guest
Odp: Ankieta

Nie wiem .. Coś mi się popsuło ? Czy nie widzę ankiety ? -.- ;-) A co do propozycji to nowe budynki ? Nie są jakoś bardzo potrzebne ale jak już będzie ankieta chętnie dam tak :)
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Ankieta

A po co? Aby nam marnować darmowych mieszkańców ,dając zarazem jakieś gówniane opcje?
Gdybyś chociaż podał sensowną propozycję takich budynków ,to może spojrzałbym na to inaczej ,ale tak ,to jestem na nie.

W związku z edycją postu założyciela tematu ,edytuję też swój:
-Mamy już gospodarstwo i łaźnie ,akwedukt w postaci zwiększania liczby mieszkańców jest niepotrzebny.
-Warsztat oblężniczy ,to raczej nie ta era (w średniowieczu zaczęto robić takie "fabryki" materiałów oblężniczych) ,a nawet jeśli ,to jak sobie wyobrażasz rozróżnienie Katapult od innych jednostek oblężniczych (Onagery itp.) ,bo takowe musiałyby powstać ,bo przecież nie mógłby taki budynek służyć jedynie do produkcji katapult =}
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser21321

Guest
Odp: Ankieta

A po co? Aby nam marnować darmowych mieszkańców ,dając zarazem jakieś gówniane opcje?
Gdybyś chociaż podał sensowną propozycję takich budynków ,to może spojrzałbym na to inaczej ,ale tak ,to jestem na nie.
A czy Ty do chociaż kilku propozycji dałeś tak ? Bo jak większość widzę to na nie, nie lubisz nowości? Rozumiem kiedy jest to bez sensu to ok . . .
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Ankieta

Jakbyś rozwinął tą propozycje opisał dokładniej te budynki np.
ile tych mieszkańców przy akwedukcie , jakie machiny oblężnicze ( chyba że chodzi tylko o katapulty )
to bym sie jeszcze zastanowiła ;)
A ogólnie to mysle że nie ma potrzeby wprowadzania nowych budynków :)
Głos na nie
ps. w ankiecie powinienes dac jeszcze obojętnie
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Ankieta

A czy Ty do chociaż kilku propozycji dałeś tak ? Bo jak większość widzę to na nie, nie lubisz nowości? Rozumiem kiedy jest to bez sensu to ok . . .

Zdarzało mi się,choć nie lubię ,gdy ktoś wali tak od niechcenia: Wprowadźmy nowe jednostki. , Wprowadźmy nowe budynki. , Wprowadźmy nowych bogów. Nie podając żadnego uzasadnienia ,a nawet rozwinięcia propozycji. =}
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Ankieta

Głos na nie, w obecnej formie jest niedopracowana, poza tym kolejny budynek zwiększający liczbę mieszkańców jest niepotrzebny.
 
Status
Zamknięty.
Do góry