ares

  • Rozpoczynający wątek Bezil
  • Data rozpoczęcia

czy chcecie by ares był w grepolis i miał takie statystyki


  • W sumie głosujących
    28
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
jednostki mityczne:

amazonka-atak 900, obrona broń obuchowa 500, broń dystansowa 200, broń tnąca 300. koszt 5000 drewna, 4678 srebra, 0 kamienia, 300 łask

weteran wojny-atak 400, obrona broń obuchowa 700, broń dystansowa 400, broń tnąca 300. koszt 4000 drewna, 6000 srebra, 200 kamienia, 120 łask.

czary:
zew wojny-10 hoplitów i 5 rydwanów. Koszt 100 łask
potrzeba-miasto otrzymuje 5000 srebra. Koszt 270 łask
wojna- wojska są 100 razy silniejsze i miasto otrzymuje 50 hoplitów. Koszt 450 łask
:cool:
 

DeletedUser

Guest
1. Czemu amazonka nie wymaga kamienia?
2. Jakie ataki mają obie jednostki?
3. Czemu są tylko 3 czary?
4. "Zew wojny" za 100łask? U zeusa jest 1 rydwan za 50łask.
5a. Od srebra mamy już Hadesa
5b. Za duże ilości i srebra i wymaganych łask.
6. Ostatni czar to tak na serio?
 

DeletedUser

Guest
amazonki - nie były stworami mitycznymi a kobietami. odpadają.
weteran wojny - nie przypominam sobie takiej postaci z mitologii.

zew wojny - hmmm.. podobne czary są już 2. zeusa i ateny.
potrzeba - podobny czar ma już hades
wojna - przesadziłeś z tym 100x. podobny czar już jest ale zwiększa siłę o 10%.
czwartego czaru brak?

pomysł niedopracowany - na nie
 

DeletedUser7039

Guest
Gdyby był taki czar to jeden procarz niszczyłby 70 szermierzy(!!!),a to jest kompletnie bez sensu,czyli pomysł do usunięcia albo zamknięcia...
 

DeletedUser

Guest
Tak sobie pomyślałem że fajny byłby taki krwawy bóg któremu można by składać jednostki w zamian za łaski. Może właśnie Ares.
 

DeletedUser

Guest
dodatkowe bóstwo? czemu nie
tylko dlaczego proponujecie takie bezsensowne bonusy i jednostki mityczne
 

DeletedUser

Guest
Im więcej bóstw tym ciekawiej :) Ale gdzie w ankiecie "obojętne".
 

DeletedUser

Guest
co wy na to żeby było można szkolić bohaterów starożytnej Grecji w Grepolis?
 

DeletedUser

Guest
Pomyśl nad tym trochę dłużej i dopracuj bardziej szczegółowo i logicznie tego Aresa ;)
 

DeletedUser

Guest
Ja proponuje zrobić tak:
Czary.
1.Zew natury wzywa 20hopolitów na 4h. Łaski 250.
2.Potrzeba dodaje nam robotników do tartaku, kopalni, kamieniołomu dzięki czemu zwiększa produkcję poszczególnych surowców o 25% na 24h. Łaska 400.
3.Uzbrojenie zwiększa morale jednostek o 50% (gdy mam 100% zwiększa do 150%) na 1 atak lub obronę. Łaska 150.
4.Wieża Aresa niebiosa otwierają się i Ares przyzywa xxx miastu jedną wieżę mocy na 2h. Łaska 50.

Wieża mocy.
Zwiększa atak i obronę jednostek mitycznych o 50%.

Jednostki mityczne:
Pogłówkujcie trochę;)
 

DeletedUser

Guest
co wy na to żeby było można szkolić bohaterów starożytnej Grecji w Grepolis?

Jak już wspominałem grałem w podobną grę gdzie miało się też bohatera i wprowadzał on elementy RPG. To był świetny pomysł, przyciągał wielu graczy i urozmaicał rozgrywkę. Gra upadła bo admin nie stworzył nowego świata, mimo to nadal spotykam się czasem na forum sojuszu w licznym gronie. Podobne skrypty już są w Grepolis, vide szukanie jajek na mapie świata ale wątpię by komuś chciało się tym zająć.
 

DeletedUser7672

Guest
ciekawe, szkolić bohaterów.. myślałem o czymś w rodzaju "chorążych", jednak nie wiem co by to wniosło do gry

Co do boga, mi to obojętne, jednak 5 bogów to i tak szeroki wybór, iż nie?
 

DeletedUser

Guest
Hehe, Ty to robisz specjalnie? :D:D "Zew natury", "potrzeba" haha :D nie no nie mogę, czy tylko mi się to kojaży?
A tak po za tym: 20 hopli na 4h? Bez sensu to trochę... i co? znikną ci tak po prostu po tych 4h jak np. będą w trakcie ataku (drogi do kądś).
To 25% na 24h to wieeeelka przesada, po za tym jest już podobne u Hery.
Ta wieża aresa to jeszcze jeszcze coś może z tego będzie, bo ciekawe jest to, że "zwiększa atak i obrone jednostek mistycznych" a nie wszystkich...
 

DeletedUser

Guest
ciekawe, szkolić bohaterów.. myślałem o czymś w rodzaju "chorążych", jednak nie wiem co by to wniosło do gry

Wierz mi wnosiło sporo, gdyby to było możliwe to byś się spytał tych co mieli bohatera w top, np legendarnych MichaelAngelosa i Wyszego(celowo z błędem, taki nick) . Ktoś powie że są osobne gry w których się szkoli bohatera, jak Bloodwars, czy BiteFight ale w tych grach nie ma takiego systemu wiosek ani żadnych armii i jak dla mnie są to gry bezcelowe. Co innego bohater jako dodatek, tym bardziej że herosi są najbardziej rozpoznawalną częścią mitologii i podnosili by klimat. Tylko że wiem że to nigdy nie nastąpi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry