ares

  • Rozpoczynający wątek Bezil
  • Data rozpoczęcia

czy chcecie by ares był w grepolis i miał takie statystyki


  • W sumie głosujących
    28
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Może i będzie kiedyś coś z tymi herosami, ale na pewno nie tylko u jednego boga. To na pewno odpada, bo pewnie każdy by wybierał takiego boga. (jeszcze zależnie od możliwości takowego 'bohatera')
 

DeletedUser9694

Guest
A co do Aresa, to proponuję:
Wiadomo, że w każdym bogu są 3 czary związane z miastem i jeden z atakiem (walką).
U Aresa można by ten system zmienić 3 związane z walką i jeden związany z miastem ;)
 

DeletedUser

Guest
Coś ty. Nie w każdym... w dwóch. (posejdon i hera)
Więc ta ilość czarów rzucanych na miasto i na atak jest nie ważna.(ale powinno być chociaż jedno na atak, lub chociaż 1 na miasto) Wystarczy tylko wymyślić te czary.
 

DeletedUser

Guest
Jasne, ale przecież czary związane z walką mogą być również rzucane na miasto, więc to, że czar jest rzucany na polis nie znaczy że opiera się na eko.
Teraz wymyślcie bardziej sensowne czary.
A tak wgl to sam pomysł z wprowadzeniem Aresa mi się podoba, tylko jestem na nie, bo pomysł nie jest dopracowany.
 

DeletedUser

Guest
Najgorsze co może być to kopiowanie bogów. Jest już Atena z "heroiczną siłą", nie chciałbym widzieć tego samego czaru u Aresa.
W podobnym temacie myślałem o premii do ataku dla szermierzy. Ktoś się mnie spytał czemu tylko ich? Właśnie po to by nie kopiować już istniejących czarów. Tamten temat był o Hefajstosie a szermierze kojarzą mi się z typowo metalowym ekwipunkiem, w przypadku Aresa można by to rozszerzyć jeszcze na łuczników. Premia do ataku jednostki defensywnej była by oryginalnym pomysłem, nie chodzi o to by taki szermierz czy łucznik był mocniejszy w ofie niż procarz ale żeby stanowił dla niego niewielkie wsparcie okupione łaską, czasem też niektórzy narzekają że chcieli by się pozbyć części defa. Byłby to dobry czar w razie kolonizacji, z kolonem wysyła się czasem mnóstwo defa a w ostatniej chwili wróg może zwołać armie.
Jeśli to nie jest dobry pomysł można by przenieść "heroiczną siłę" z Ateny na Aresa. Atena mogła by mieć jakiś inny podobny czar, może "szczęście"?
 

DeletedUser6842

Guest
Czary i jednostki Aresa
CZARY
"Szczęście"-daje +20% szczęścia do ataku (150 łask)
"Zew Wojny-daje 5 hoplitów (50 łask)
"Błogosławieństwo Aresa-niweluje bonus nocny i daję+15% do ataku jednostek Aresa oraz + 5% do jednostek zwykłych(250 łask)
JEDNOSTKI
Dziecko Aresa
Dziecko Aresa świetne jest w ataku ,zaprawiony żołdak dzięki doświadczeniu i rodowodzie.
200 broni tnącej i obuchowej ,0 dystansowej,150 obrona przed bronią obuchową i tnącą 75 przed dystansową
100 łask 350 drewna 100 kamienia 450 srebra 15lvl świątyni
Ognisty Odyniec
Ognisty Odyniec jest zabójcą wyśmienitym ,wszyscy truchleją na jego widok.
500 broni tnącej 300 broni obuchowej 0 dystansowej 400 obrony przed bronią tnącą 350 przed obuchową 50 przed dystansową
300 łask
 

DeletedUser7039

Guest
Trochę pogłówkowałem i coś wymyśliłem :)

1. Miasto otrzymuje 700 kamienia,koszt 25 łask
2. Miasto otrzymuje 5 hoplitów,koszt 70 łask
3. Miasto otrzymuje 2 losowe statki (biremy,ogniki,triremy),koszt 200 łask
4. Broniące jednostki lądowe(swoje i te ze wsparcia) znajdujące się w danym mieście walczą(bądź bronią się) o 15% skuteczniej przez 3h(czar byłby rzucany na miasto),koszt 400 łask
5. Atakujące jednostki mityczne są o 15% silniejsze w walce(kolejny czar "blokujący"),koszt 300 łask
6. Atakujące jednostki morskie i lądowe mają podniesione szczęście o 5% (czar byłby rzucany na swój atak),koszt 230 łask
7.Atakujące jednostki morskie i lądowe mają zmniejszone szczęście o 5% (czar byłby rzucany na atak przeciwnika),koszt 230 łask

Wyjaśnienia czarów:
Nr 4. Czar kosztuje wiele łask,ponieważ w ciągu tych 3h do miasta może dojść wiele ataków,a w każdym z nich broniące jednostki lądowe będę silniejsze...

Nr 6. Szczęście może wynosić maksymalnie 30%,bonus nie zmieniłby tego...

Nr 7.To jest odwrotność czaru nr 6,można by było wybrać,który z nich miałby być wprowadzony...

Niestety żadne nazwy czarów nie przychodzą Mi do głowy...

PS. Podałem więcej czarów,żeby można było wybrać,które mogłyby być wprowadzone,a które nie... Można też wymyślić kilka swoich czarów i dołożyć do tych...

A jednostki mityczne to już nie dla mnie ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6842

Guest
Tyfon był tak potężny że wszyscy bogowie ledwo ledwo go uwięzili pod górą ,pojedynczo byli od niego o wiele słabsi
 

DeletedUser

Guest
Nom, rzeczywiście. Z lekka przesada ; ) Zresztą nie ma on (prawie) nic wspólnego z Aresem. ;]
 

DeletedUser7039

Guest
Widzę,że nikt nie chce wymyślić jednostek mitycznych do Aresa,więc wymyślę ja :)

Chimera-stwór ten spopiela jednostki przeciwnika swym ognistym oddechem.
Atak 650 (broń obuchowa)
Obrona przed:
Bronią obuchową 150
Bronią tnącą 70
Bronią dystansową 450
Szybkość 16
Koszt:
Drewno 1700 Kamień 3000 Srebro 1300 Łask 350 Poziom Świątyni 18 Mieszkańcy 25

Kolosy (Colossus)-Gigantyczny mechanizm,idealny do obrony.
Atak 130 (broń tnąca)
Obrona przed:
Bronią obuchową 400
Bronią tnącą 800
Bronią dystansową 1000
Szybkość 9
Koszt:
Drewno 2400 Kamień 2000 Srebro 1100 Łask 230 Poziom Świątyni 13 Mieszkańcy 30

Pogrubiłem zalety jednostek...
Jeśli ktoś chce to może sobie zrobić nowy temat,przedstawiłem Wam całą propozycję ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Chimera odpada, bo to jest prawie to samo co Mantykora :) (więc teog już nie będę komentować)
Kolosy mechanizm? Czyli nie 'istota żyjąca'? ... Czemu broń tnąca? - Co oni takiego mają?
Nie napisałeś ile ludności potrzeba, a to baardzo istotne :)
 

DeletedUser7039

Guest
Zapomniałem o mieszkańcach :p
Dzięki za przypomnienie...

Chimerę poprawię na coś innego,a do kolosa co byś przypasował?? Broń dystansową??
 

DeletedUser

Guest
Niee no, raczej obuchową ;) to dużo nie zmieni, ale będzie bardziej logiczne:rolleyes:
 

DeletedUser7800

Guest
chimera i mantykora się różnią chmera ma 3 głowy lwa węża i kogoś tampozatym chyba niepotrafi latać
 

DeletedUser

Guest
Są różne teorie na temat obu stworzeń, te wszystkie teorie prowadzą do tego, że te 'istoty' są bardzo podobne. :)
(oczywiście teorie wierzeń greków;p)
 
Status
Zamknięty.
Do góry