[Naprawiony] Błąd w logowaniu

  • Rozpoczynający wątek SIR MIRON
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
od wczoraj nie moge sie zalogowac przy uzyciu przegladarki google chrome
("wyczyszczona" i aktualna)
 

DeletedUser77

Guest
Odp: nie moge sie zalogowac

Czy problem nadal występuje i czy na innych przeglądarkach też się on pojawia?
 

DeletedUser

Guest
Odp: nie moge sie zalogowac

sorki
zapomnialem napisac

problem sie rozwiazal sam i jak na razie nie wystepuje a dotyczyl jedynie przegladarki google chrome
 

DeletedUser

Guest
Nie wiem jak zakwalifikować ten błąd.Podczas logowania pokazuje się pasek postępu logowania.Pasek załadowany zatrzymuje się uniemożliwiając sterowanie innymi miastami.Próbowałem ze zmianą przeglądarki,ale to nic nie daje.Proszę o szybką pomoc,bo mogę zarządzać tylko jednym miastem.
 
Odp: Błąd w logowaniu

Ja mam to samo na chrome i na Internet Explorer, wie ktoś dlaczego i jak rozwiązać problem ?
gregsgh.jpg
 

DeletedUser

Guest
Odp: Błąd w logowaniu

No dokładnie mam to samo,ja próbowałem jeszcze na comodo dragon.
 
Odp: Błąd w logowaniu

Chyba po problemie, wyskoczył mi token i musiałem podać wynik, pewnie antybot jakiś.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Jednak nie, dalej to mam :/
 

DeletedUser

Guest
Odp: Błąd w logowaniu

Dzisiaj wszedłem normalnie 0 8.00 Ponownie wszedłem o 9.00 już z błędem,który teraz zniknął.Mam nadzieję,że na stałe.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Błąd w logowaniu

Ja mam tak nieraz jak wchodze przez telefon, wnerwiające...
 

DeletedUser12997

Guest
Odp: Błąd w logowaniu

mam tak samo - i to po 5 x dziennie...
wnerwiajace.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Błąd w logowaniu

Ten błąd znika mi na noc.Wejdę rano wszystko jest.Po trzech godzinach chce się zalogować i błąd.Już przez to akcję zawaliłem:mad:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Błąd w logowaniu

Witam. Niestety mam dokładnie ten sam problem... :( rozumiem, że są święta i "pokój", ale chciałabym móc zrobić cokolwiek w swoich własnych miastach.. :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Błąd w logowaniu

TEN BŁĄD BYŁ ZAWSZE!!
TO NIE PRZEZ ŚWIĘTA!
Przez aktualizację pojawia się częściej :p

Skoro ten błąd był zawsze,to czemu support nie wykazuje żadnych oznak starań w kierunku naprawy błędu?!:confused: Na systemie XP wystarczy,że odświeżę stronę, i wszystko działa,nie mogę poradzić jednak sobie ze swoją Vistą.
 
Odp: Błąd w logowaniu

U mnie na Win 8 odświeżanie nie pomaga zmiana przeglądarki również,ten błąd pojawia mi się od około tygodnia, wcześniej nigdy nie miałem tego problemu. trzeba napisać do supportu.
 
Odp: Błąd w logowaniu

U mnie na Win 8 odświeżanie nie pomaga zmiana przeglądarki również,ten błąd pojawia mi się od około tygodnia, wcześniej nigdy nie miałem tego problemu. trzeba napisać do supportu.
dokładnie od tygodnia gdzieś się pojawia i mam to kilka razy dziennie - szczególnie na angliku - ale na polskim też się pojawia
i nie tylko ja w sojuszu mam ten problem - a więc jest to dość istotny problem - bo uniemożliwia wykonywanie czegokolwiek
 

DeletedUser

Guest
Odp: Błąd w logowaniu

A ja go miałam ze 3 razy przed aktualizacją, pomogło F5. Po aktualizacji zdarzył się tylko raz jak były większe akcję i serw mulił, a tak to jest ok.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Błąd w logowaniu

Ludzie zrobcie cos z tym do cholery!

w tą gre sie nie da grać od jakiegos czasu , pomijając ten super pasek...


Mam ten zasrany problem z logowaniem 3-5 razy dziennie planuje ataki wysylam odswiezam gre a tu nagle *** nie moge sie zalogowac super...

Czy support zrobi cos z tym?????????
 

DeletedUser

Guest
Odp: Błąd w logowaniu

Tak z tym eksperymentowałem i stwierdziłem,że zazwyczaj paręnaście odświeżeń strony wystarcza.Ostatno odświeżałem 12 razy.Ale weszło.:cool:
 
Status
Zamknięty.
Do góry