Berytos - rozmowy o świecie i nie tylko!

Ubek to jawi sie jako prawdziwy gentelmen przy zajce i lukinarze.

Dobra poszczekałem ,nabiłem posty.Idę porzucić konto.Sprawdzajcie . Nigdy nie znacie dnia ani godziny ;p

Coś taka cisza ze strony Uśmiechów na forum odkąd zaczynają przegrywać. Stracili zdolność odbijania każdej okupacji jaką mieli na początku z racji ogromnej przewagi i zaczyna się powolne osłabianie i upadek. To już ten czas kiedy zaczną się kłótnie i zgrzyty w sojuszu. Nie sądziłem, że tak szybko będą słabnąć ale jednak jest tam masa średnich graczy co nie radzą sobie z pojedynczymi topowymi graczami z wrogich sojuszy.

Jak niedawno pisalem tu o paktach czy układach Uśmiechu z Elitą Potępionych i innymi to mnie wyśmiali, że słabe mam info. A wczoraj ponoć Elita pomagała Uśmiechom odbijać okupacje.

Zawsze jest z top sojuszami co walczą ze wszystkimi, że im większe lanie dostają tym proszą o pakty czy pomoc kogokolwiek kto tylko może im uratować tylek.

Obecnie sytuacja na moje oko wyglada tak, że jeżeli Poradnik nie przyjmie pozycji wasala Bogów Wojny i jak to możliwe Praesidium I nie stworzą wspólnej dużej koalicji to Poradnik w ciagu miesiaca lub 2. Stanie się "akademią" BW.

Lepsi gracze odejda do innych sojuszy i będą roszady w koalicjach i paktach na świecie. Prawdopodobnie BW przejmą rolę kolejnego top soja skupiającego an sobie uwagę innych.

Aczkolwiek nie wiem jak oni tam walczą i czy mają takie mozliwosci bo do tego trzeba tez sily politycznej a nie tylko wysokiego rankingu.

Co do Ubeka to tak samo jak na Gonnos też pyskował na fo i staral sie zwrocic na siebie uwage jak mały szczekajacy ratlerek ale na koniec dostaje lanie. Bardziej obślini nogawkę niż ją pogryzie.

Ta dzisiaj pokazali jak odbijają okupke, zalecam zapoznać się z tym ;) A co do BW to tylko czekać aż wygi wymęczą tkacza i ten walnie szare i większość pójdzie zanim. Skończy się wtedy złomowanie na nim xd

Włąśnie zobaczyłęm masówkę Prediego do Valhalla xD

W skrócie napisal, ze Osły i Pomarancza wykorzystują ich i, żeby przeszli na strone Poradnika bo to oni chcieliby wykorzystac Valhalle xD

Predi pisze, ze dla valhalli nie bedzie za wiele miejsca w 40 osobowej ekipie wygrywajacejs wiat i proponuje dolaczenie do Usmiechow gdzie będzie jeszcze mniej miejsca lub rownie malo xD

Ten gościu powinien zająć się kółczingiem i zarabiać na przemowach motywacyjnych xD

XD Dobre dymy
a co do Bogów, to ich tam pięknie chłopaki masakrują, złoto tkaczysława niewiele mu pomaga, jedynie odwleka nieuniknione :)

"

Obecnie sytuacja na moje oko wyglada tak, że jeżeli Poradnik nie przyjmie pozycji wasala Bogów Wojny i jak to możliwe Praesidium I nie stworzą wspólnej dużej koalicji to Poradnik w ciagu miesiaca lub 2. Stanie się "akademią" BW. "

XDD, a myślałem, że to ja tutaj trolluję

Ostatnia edycja: