Berytos - rozmowy o świecie i nie tylko!

DeletedUser32433

Guest
No nie co wy nie macie psychy, aby to odwiedziec na te masne aferki
 
Wiesz Kacper, Wasza postawa zarówno tutaj, jak i na forum wobec mnie tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że dobrze zrobiłem.
Komu jak komu, ale Wam niczego złego nie zrobiłem, a rzuciliście się na mnie jakbym Wam rodzinę zwyzywał XD


I jak masz jakiś problem do mnie, to zapraszam na priv, podyskutujemy sobie, nie musisz się poprzez suskiego kontaktować. Miłego dzionka
 
Poczytaj całokształt tego co tutaj wypisujesz. Jaka z tego treść wypływa i się zastanów.
Nasza postawa nie dotyczy Ciebie jako tako, tylko tego co tutaj wypisujesz. Tego poziomu rozmowy.

Sobie chciałem poczytać coś ciekawego a tu jakieś pajace piszą o "waleniu". ......................
 
Błąd Kacperku, zaczęliście rzucać we mnie syfem na forum sojuszu zanim jeszcze zacząłem tutaj cokolwiek pisać XD
Odszukałbym Ci to, ale sam doskonale wiesz, czemu jest to niemożliwe.
Mamy końcówkę 2019 roku, a Ty dopiero teraz dowiadujesz się, że na forum ogólnym nie idzie dowiedzieć się niczego ciekawego?
Cóż, lepiej późno, niż wcale.
Tak samo nie rozumiem, czemu boli Was to, co tutaj piszę, skoro nawet słowem o Was nie wspominam. :p
Takie szukanie problemu na siłę, no ale jak tam wolicie.

Zgodnie z tym, co pisałem wyżej, jeśli chcesz jeszcze mi coś przekazać, to zapraszam priv na grze :>
 

DeletedUser30644

Guest
Mocno powątpiewam, ale w porównaniu z rakami takimi jak ten cały kacperek albo chodz tu, to miło zawsze się rozmawiało ;3

A Laxię widuję na żywo, więc tęsknić nie muszę
 
Do góry