Bizancjum - Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Kalina w starciu z gra nie ma szans. : ) Fajnie ze Tomeq i przemo zauwazyli. Dziekuje. : )))) 51 cm , 3,35 kg , jak wszystkie noworodki brzydal : )
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Kalina w starciu z gra nie ma szans. : ) Fajnie ze Tomeq i przemo zauwazyli. Dziekuje. : )))) 51 cm , 3,35 kg , jak wszystkie noworodki brzydal : )
napisałem gratulacje dziś rano ale nie wiem czego sie nie pojawiły :(
więc jeszcze raz szczęściarzowi gratuluje sukcesu w życiu realnym,pamiętaj pamiętać kochać a będziesz zawsze kochany....wszystkiego najlepszego dla kochanej córeczki :) dużo,dużo zdrowia i dużo szczęścia dla całej rodziny!!!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Gratki z kuli nowej córki. Ja mam coś od siebie:p Ja z kolei mieszkam przy ulicy "Kaliny" - "Kalina":cool:
 

DeletedUser13628

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

...
Często porównuję tę grę do szachów: jak dla mnie, to teraz trzeba zbić u przeciwnika kluczowe jego figury i będzie pięknie :) Teraz już nie wystarczy zwykłe atakowanie, trzeba całej strategii. No ale walczyć, a nie tylko się dyplomacić, to gra wojenna!

Ps. Masz rację Marta - Helpolis, że się obawiasz...


Hi,gra królewska wymaga finezji,szczególnie podoba mi się nowatorski pomysł zbicia króla.
010.gif


Helpolis do Galaktyki!
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser16794

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Widzę tu samych szachowych ekspertów:p No to powiem tak Triarii jest w pozycji Zugzwang, mówi wam to coś??:p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

tytuł niemiaszkiego świergolinka ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

hmmmmm

bądź ludzki ... koń bije królową
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Zugzwang – sytuacja w szachach, w której wykonanie ruchu powoduje natychmiastowe pogorszenie pozycji strony będącej na posunięciu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Zugzwang – sytuacja w szachach, w której wykonanie ruchu powoduje natychmiastowe pogorszenie pozycji strony będącej na posunięciu.

Czyli, co by nie robić, to będzie źle? Znajdzie się tu kilku na tej pozycji...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

czyli strona posuwająca źle posuwa ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Koniówa :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

bez "hahahaha" to już tak dżemtelmeńsko nie wyglonda

sorka mój błąd
 

DeletedUser13628

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

E tam,jesteś dżentelmenem,,choćby teraz.
 

DeletedUser13628

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Ja się tylko zastanawiam kto tu będzie w tym układzie F.Sämischem?
 

DeletedUser13628

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Wracając do naszych rozważań o zugzwangu:dziś TRIARII jest atakowane przez S,upodobali sobie naszą nieskończoną Latarnię i ma to sens...Chyba,że inaczej?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

No to zapraszam tu wszsytkich do gadania o głupotach;D
co jest z xmagx Z apsów? że się wypalił?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Tyle to i ja widze ale moze znacoe przyczyne czy po.prostu wcisnal i w pupce was mial?
Pamietam jak bylo jeszcze nyks i byl gracz momaz i timidumcor. Zamiast oddac miasta pokolei nam to restarty. Uwazam osobiscie ze to bardzo nie kolezenskie. No nic trzeba brac po nim miasta i tyle.
 
Do góry